Προς το περιεχόμενο

FIFA 17 [PC]


cpttony

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά καλησπέρα! Έχω έδω και ένα μήνα το fifa (μέχρι πέρυσι pro) αν και στην αρχή δεν μου πόλυ άρεσε μιας και το πήρα για τον ALEX HUNDER το βαρέθηκα στις 3-4 μέρες. πριν καμιά βδομάδα ψήθηκα να μπώ στα division όποτε το ξανα άρχισα!! τι παίζει με αυτή την προοθημένη μπαλιά ρε σεις? δεν μπορώ να βγάλω ούτε μία της προκωπής? έχει κανένα κουμπί για να κάνω τον παιχτή που θέλω να δώσω να ξεκινάει να τρέχει από πριν?? μουφα παντώς πολλα πράγματα.. πως γίνεται οι αμυντικοί να είναι πιο γρήγοροι αφου με έχουν χάσει αρχικα και να με φτάνουν και να μου περνουν την μπάλα ανέτα με παιχτες όπως ο ronaldo neymar messi κλπ.. παντώς αν και noobas εφτάσα σχετικά εύκολα division 6 τωρά για παράπανω αν και ξεκίνησα με νίκη δεν το κόβω!!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και εγώ από pro προερχόμενος, δεν έχω κάποιο πρόβλημα με τις κάθετες. Ίσα ίσα που μου φαίνεται ότι η κίνηση των παιχτών στον κενό χώρο είναι καλύτερη από ότι στο pro. Όσον αφορά την άμυνα δύσκολα τα πράματα. Πάντως και εγώ νουμπάς εύκολα έχω φτάσει στη Division 7.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά καλησπέρα! Έχω έδω και ένα μήνα το fifa (μέχρι πέρυσι pro) αν και στην αρχή δεν μου πόλυ άρεσε μιας και το πήρα για τον ALEX HUNDER το βαρέθηκα στις 3-4 μέρες. πριν καμιά βδομάδα ψήθηκα να μπώ στα division όποτε το ξανα άρχισα!! τι παίζει με αυτή την προοθημένη μπαλιά ρε σεις? δεν μπορώ να βγάλω ούτε μία της προκωπής? έχει κανένα κουμπί για να κάνω τον παιχτή που θέλω να δώσω να ξεκινάει να τρέχει από πριν?? μουφα παντώς πολλα πράγματα.. πως γίνεται οι αμυντικοί να είναι πιο γρήγοροι αφου με έχουν χάσει αρχικα και να με φτάνουν και να μου περνουν την μπάλα ανέτα με παιχτες όπως ο ronaldo neymar messi κλπ.. παντώς αν και noobas εφτάσα σχετικά εύκολα division 6 τωρά για παράπανω αν και ξεκίνησα με νίκη δεν το κόβω!!!!!

Συνήθως όποιος τρέχει με την μπάλα είναι πιο αργός από αυτόν πού δεν έχει μπάλα,στην πραγματικότητα.. Οπότε και στο παιχνίδι σωστό είναι.

Επίσης απέφευγε τέτοιες ομάδες,δε θα μάθεις ποτέ να παίζεις.

 

Ε κλάιν και συ τώρα πήρες ποδοσφαιρακι για το υποτιθέμενο campaign του?( Πάντως άρεσε στον κόσμο θα χει και το 18 :P ).

Μα ξεμαρκαρονται οι παίχτες ρε συ χωρίς κάποιο κουμπί.Τραβα λίγο την ομάδα πάνω,αν δεν.. Μην την έχεις balanced.

 

Ε εντάξει δε σε κυνηγά κανείς, θα τις ανέβεις θα πέσεις.

Δοκίμασε και το FIFA ultimate team να μας πεις γνώμη πάντως.

 

Για την άμυνα, έχει την επιλογή για legacy mode! Που γυρίζει στο παλιό σύστημα, πού ήταν πριν το fifa16.. Δοκιμάστε το αν δεν την παλεύετε με το υπάρχον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι παικτες ξεμαρκαρονται/κανουν κινηση με το κουμπι που αλλαζει παικτη. SImple as that. Οταν πατησεις αυτο κατα την πασα, ξεκιναει ο πρωτος για το "ενα-δυο".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτό που είπε ο tommy, κράτα πατημένο το L1 και μετά την πάσα. Αν δεν το κάνεις, o επιθετικός σου θα κάνει την πάσα και μετά θα κάτσει έξω από την περιοχή σαν τον χάνο. Μπορεί να σου φαίνεται αυτονόητο ότι θα φύγει μπροστά ο επιθετικός. Είναι λογικό να μπερδεύεσαι, γιατί μέχρι να φτάσεις στην περιοχή όλα γίνονται ψιλοαυτόματα, αλλά εκεί πρέπει να το παλέψεις λίγο περισσότερο για να τους τοποθετήσεις όλους εκεί που θέλεις. Γενικά προσπάθησε να τραβάς πάνω σου αμυντικούς για να ελευθερώσεις κάποιον. Θέλει πολλή υπομονή και ψυχραιμία. Αν καταφέρεις να κρατήσεις την μπάλα αρκετά, η άθλια ΑΙ είναι σίγουρο ότι θα βάλει δύο αντίπαλους αμυντικούς να τρακάρουν, οπότε τους εξουδετερώνεις έτσι.

 

Στην άμυνα, πάτα το double team (νομίζω είναι το R1) για να έρθει κάποιος να μαρκάρει τον αμυντικό κι εσύ κλείνε διαδρόμους. Αλλά μόνο στα πλάγια. Στον άξονα παίζει man to man, αλλιώς ο άλλος θα σου κάνει το 1-2 και αντίο ζωή.

Επεξ/σία από ektelion
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 μουφα παντώς πολλα πράγματα.. πως γίνεται οι αμυντικοί να είναι πιο γρήγοροι αφου με έχουν χάσει αρχικα και να με φτάνουν και να μου περνουν την μπάλα ανέτα με παιχτες όπως ο ronaldo neymar messi κλπ.. παντώς αν και noobas εφτάσα σχετικά εύκολα division 6 τωρά για παράπανω αν και ξεκίνησα με νίκη δεν το κόβω!!!!!

LB ειναι η απαντηση οπως σου απαντησαν τα παιδια (καπως ετσι γινοταν και στο προ θυμαμαι πχ στο προ13 οταν επαιζα)

Αυτο με τους αμυντικους και την ταχυτητα....σιγουρα υπαρχει καποιο θεμα...οπως σιγουρα εκεινος που εχει τη μπαλα στα ποδια ΔΕΝ μπορει να πιασει τις ταχυτητες που μπορει οταν τρεχει χωρις....εκτος αν μιλαμε για παιχτες τυπου Κριστιανο, Μεσσι, Γουλκοτ που ειναι και καλοι χειριστες, μπαλανς κλπ κλπ.....πλεον για να σπρινταρεις πρεπει να ανοιξεις τη μπαλα, εκει φαινεται καπως η διαφορα ταχυτητας αναμεσα στους 2 παιχτες.

 

Νομιζω οτι υπαρχει και τροπος για μπουστ σπριντ ενω εισαι σταματημενος (αν δεν κανω λαθος πατας το LB πριν ξεκινησεις να τρεχεις), γιουτιουμπαρε μια στα βιντεακια του Κρασι (αυτος το λεει αναλυτικα).

 

Δεν μπορει να εισαι μεγαλυτερος noobas απο μενα οποτε θα φτασεις σιγουρα στην ντιβ 1(στο λεω γιατι εφτασα) - ΓΚΑΡΑΝΤΙ!!!!! -  (δεν μπορω να σου πω με σιγουρια ομως ΑΝ θα την κατακτησεις κι ολας).

Μεχρι και την 4 οι αντιπαλοι ειναι ψιλοευκολοι....απο την 3 και μετα δυσκολευει αρκετα. Βαλε μεσα και τα ντισκονεκτιονς που σε χρεωνουν ηττα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας θα το δοκιμάσω! πάντως στο pro οι παίχτες ανοιγοντουσαν σωστα από μόνοι τους και σου δείναν επιλόγες! LB πατούσες μόνο όταν ήθελες να κάνεις ένα δύο για να συνεχίσει να τρέχει ο δικός σου και να βγεί μπροστά και συνήθως τράκαρε πάνω σε αμήντικο xD!(Εκτός αν είμαι τόσο noob και στο pro και έπαιζα με τα μίσα κουμπιά) καλά είδα κι έγω ενά dc=defeat σε division 7 στο ημίχρονο ενώ κέρδιζα 2-1 που το γύρισα με τυχερό goal αλλά κλαιν για την πλακά μας παίζουμε...είδα videakia στο youtube αλλά μόνο αυτά που με ενδιαφέραν πραγματικά.. (κάτι fantasy τρίπλες και να πανυγηρίζω με dab) χαχαχαχαχα δεν υπάρχει τίποτα ποιο σπαστικό να μου κάνουνε και το κάνω κι εγώ!! @@@@

ps. Άκη κάνε με add να πάιζουμε μαζί ρεεειιιιι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...πάντως στο pro οι παίχτες ανοιγοντουσαν σωστα από μόνοι τους και σου δείναν επιλόγες! LB πατούσες μόνο όταν ήθελες να κάνεις ένα δύο για να συνεχίσει να τρέχει ο δικός σου και να βγεί μπροστά και συνήθως τράκαρε πάνω σε αμήντικο 

και εδω γινεται αυτο απλα πρεπει να γινεται η επιλογη του παιχτη στην Χ θεση αναλογα με τα work rates ή ΑΝ ΔΕΝ διαθετει αυτα που θελεις τοτε του δινεις instructions.....επισης εχει σημασια τι μενταλιτι εχεις διαλεξει την ωρα που παιζεις...πχ με ενα αττακιν ή και ουλτρα αττακ ακομα θα τους δεις να κανουν κινησεις μπροστα.

 

Στο προ νομιζω παταγες ΚΑΙ κατω τον αριστερο μοχλο (ή τον δεξι δεν θυμαμαι) οπου με ενα βελος επελεγες τον παιχτη που θελεις να κανει κινηση.....κατι τετοιο.

 

Εγω παντως αναπολω φιφα 15 οπου περναγες και τον τερματα με τον γρηγορο επιθετικο παιχτη που ειχε τη μπαλα....σε αυτο το ριμαδι δεν μπορω να το κανω. Πρεπει να το κανουν λιγο πιο διασκεδαστικο ρε φουστη μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχε επίσης υπόψιν ότι το L1 δουλεύει και πριν την πάσα. Αν δηλαδή π.χ. έχει την μπάλα ο CM σου και το εξτρέμ είναι κοντά, με το που πατήσεις L1 θα σπριντάρει μπροστά και πλάγια. Οπότε υπολογίζεις το timing για να του βγάλεις μια ωραία προωθημένη πριν βγει οφσάιντ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλήθεια αυτό με το κουμπί LB,δεν το ήξερα!

Θα το δοκιμάσω

 

 

εδω τα λεει αναλυτικα....εγω παντως συχνα πυκνα μπερδευομαι στους αγωνες.....το χουν κανει πυρινικη φυσικη το παιχνιδακι. θα τους γραψω καποια στιγμη γραμμα εκει στην ΕΑ ΟΤΙ παιζουμε κι εμεις φιφα που ασχολουμαστε με gamepad ΜΟΛΙΣ τα τελευταια 4 χρονια, οποτε .... ΘΑCEVESTE!  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάτσε ρε βυζάντιε Platini,αυτό είναι το boost sprint..
το LB ή L1(στο ps4),δεν είπατε ότι είναι για να τρέχουν οι συμπαίχτες σου;
ή τα μπέρδεψα;
 

Έχε επίσης υπόψιν ότι το L1 δουλεύει και πριν την πάσα. Αν δηλαδή π.χ. έχει την μπάλα ο CM σου και το εξτρέμ είναι κοντά, με το που πατήσεις L1 θα σπριντάρει μπροστά και πλάγια. Οπότε υπολογίζεις το timing για να του βγάλεις μια ωραία προωθημένη πριν βγει οφσάιντ.

 

affirmative!

Θα πάω να παίξω και θα σας πω τί κατάφερα!

 

--

Γνώμη μου είναι, ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΑΡΕΤΕ fifa στο PC..

 

Μας δίνουν μια κοροϊδία έκδοση,επιμένω ότι στο PS4,είναι τρομερά ανώτερη έκδοση,μέχρι και το gameplay φαίνεται διαφορετικό..

Δε ξέρω τί έχουν κάνει,αλλά στο ps4 έχει τρελό pace το παιχνίδι,με δοκάρια,φάσεις πιο λειτουργικοί παίχτες..Και επίσης πάλι μου φαίνεται πιο καλό οπτικά :P

Άσε που έχει πάντα κόσμο online,μπαίνω 4 το πρωί και έχει πότε 15-20k στα seasons, πότε 25-30k στο FUT..καλά για την υπόλοιπη μέρα χαμός..

Βρίσκω να παίξω παιχνίδια ακόμα και με ομάδες με 2 αστέρια(τόσα έχω στο fut :P )

Ακόμα και το pro clubs έχει κόσμο!

 

 

Το μόνο που έχω παρατηρήσει ότι δεν ξέρω αν είναι bugια ή όντως συμβαίνει...Είμαι div 9,και πολλές φορές με κληρώνει με άτομα που είναι div8..Πάω μετά από κάθε αγώνα και βλέπω το προφιλ τους και βλέπω div 8..

Χωρίς να σημαίνει αποκλειστικά ότι χάνω συνέχεια.ή όταν ήμουν 10 έπεφτα με 9 κίολας.

Δεν γίνεται πάντα,αλλά οι περισσότεροι αγώνες μου,είναι με άτομα από το επάνω επίπεδο..Μάλλον επειδή ο κόσμος έχει ανέβει τώρα ε;

 

Μπορώ να βρω πολλά θετικά να σας πω,αλλά οκ απλώς αναφορά το έκανα.

 

Τώρα θα μου πείτε,δεν έχουμε όλοι ps4,αλλά όσοι έχετε μην το ξαναπάρετε στο PC..

Εαν φέτος δεν επιμένανε κάποιοι φίλοι,δεν θα το έπαιρνα στο pc,και από του χρόνου μόνο στο ps4..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάτσε ρε βυζάντιε Platini,αυτό είναι το boost sprint..

το LB ή L1(στο ps4),δεν είπατε ότι είναι για να τρέχουν οι συμπαίχτες σου;

ή τα μπέρδεψα;

 

Το μόνο που έχω παρατηρήσει ότι δεν ξέρω αν είναι bugια ή όντως συμβαίνει...Είμαι div 9,και πολλές φορές με κληρώνει με άτομα που είναι div8..Πάω μετά από κάθε αγώνα και βλέπω το προφιλ τους και βλέπω div 8..

Χωρίς να σημαίνει αποκλειστικά ότι χάνω συνέχεια.ή όταν ήμουν 10 έπεφτα με 9 κίολας.

Δεν γίνεται πάντα,αλλά οι περισσότεροι αγώνες μου,είναι με άτομα από το επάνω επίπεδο..Μάλλον επειδή ο κόσμος έχει ανέβει τώρα ε;

Φιλε μου ενα ταπ κανεις  στο LB/L1 ειπε ο ειδικος κι αυτο εγραψα ...οπου ειδικος=Κρασι...αν το καταλαβα καλα ειναι ΠΩΣ το πατας.

Εγω παντως στους αγωνες οπως το παταω αναλογα με την περισταση και μπουστ σπριντ πραγματοποιω και δινω εντολη σε παιχτη να κανει κινηση ΚΑΙ παιζω ενα δυο.

 

Οσο για το αλλο που γραφεις ΟΚ ακου (ξανα) ΤΗ θεωρια μας (με ενα παραδειγμα), σκεψου την (λιγο οχι πολυ)  και με βριζεις μετα... :-D

Παραθετω 2 φωτος..η 1η με τις πολλες κουπες ανηκει στον φιλο Εκτελιον την οποια ο ιδιος ποσταρε λιγες σελιδες πριν. Η αλλη ειναι δικη μου :cry:  

https://postimg.cc/image/3y9evf2ej/

https://postimg.cc/image/3nn8rdiq5/

....παρατηρησε πανω απο εκει που γραφει ALL TIME οτι εχει 5 αστερια completed ...ενω εγω 3.5

 

Εγω πιστευω οτι ο στοχος του παιχνιδιου *ΔΕΝ ειναι να σε κληρωσει με ιδια dev...

....ΟΚ το κανει κι αυτο... δλδ σε κληρωνει με ιδια ντιβ οπως επισης μπορει να σε κληρωσει με μια πανω μια κατω...

πχ αυτο που γραφεις γινεται ΚΑΙ στο κο οπ

...για μας ΔΕΝ εχει τοση σημασια αυτο...σε ποια ντιβ δλδ βρισκεσαι.

...πιστευουμε οτι σε κληρωνει (προσπαθει τουλαχιστον) με κοντινα account με το δικο σου....oταν ''κανει λαθος'' (διοτι κανει, μη με ρωτησετε μονο γιατι δεν ξερω τον λογο, ισως για να σε αναγκαζει να παιζεις περισσοτερο) τοτε αρχιζουν τα διαφορα Χ files που λιγο πολυ ΟΛΟΙ οσοι παιζουμε σε πισι (στις κονσολες δεν ξερω τι ισχυει) εχουμε παρατηρησει ονλαιν.

Προφανως ετσι ''γεννηθηκε'' και ο ορος χαντικαπ. B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου ενα ταπ κανεις  στο LB/L1 ειπε ο ειδικος κι αυτο εγραψα ...οπου ειδικος=Κρασι...αν το καταλαβα καλα ειναι ΠΩΣ το πατας.

Εγω παντως στους αγωνες οπως το παταω αναλογα με την περισταση και μπουστ σπριντ πραγματοποιω και δινω εντολη σε παιχτη να κανει κινηση ΚΑΙ παιζω ενα δυο.

 

Οσο για το αλλο που γραφεις ΟΚ ακου (ξανα) ΤΗ θεωρια μας (με ενα παραδειγμα), σκεψου την (λιγο οχι πολυ)  και με βριζεις μετα... :-D

Παραθετω 2 φωτος..η 1η με τις πολλες κουπες ανηκει στον φιλο Εκτελιον την οποια ο ιδιος ποσταρε λιγες σελιδες πριν. Η αλλη ειναι δικη μου :cry:  

https://postimg.cc/image/3y9evf2ej/

https://postimg.cc/image/3nn8rdiq5/

....παρατηρησε πανω απο εκει που γραφει ALL TIME οτι εχει 5 αστερια completed ...ενω εγω 3.5

 

Εγω πιστευω οτι ο στοχος του παιχνιδιου *ΔΕΝ ειναι να σε κληρωσει με ιδια dev...

....ΟΚ το κανει κι αυτο... δλδ σε κληρωνει με ιδια ντιβ οπως επισης μπορει να σε κληρωσει με μια πανω μια κατω...

πχ αυτο που γραφεις γινεται ΚΑΙ στο κο οπ

...για μας ΔΕΝ εχει τοση σημασια αυτο...σε ποια ντιβ δλδ βρισκεσαι.

...πιστευουμε οτι σε κληρωνει (προσπαθει τουλαχιστον) με κοντινα account με το δικο σου....oταν ''κανει λαθος'' (διοτι κανει, μη με ρωτησετε μονο γιατι δεν ξερω τον λογο, ισως για να σε αναγκαζει να παιζεις περισσοτερο) τοτε αρχιζουν τα διαφορα Χ files που λιγο πολυ ΟΛΟΙ οσοι παιζουμε σε πισι (στις κονσολες δεν ξερω τι ισχυει) εχουμε παρατηρησει ονλαιν.

Προφανως ετσι ''γεννηθηκε'' και ο ορος χαντικαπ. B)

καταρχήν δείχνεις το sprint boost..

οι άλλοι λέγανε πως ξεκινάνε να τρέχουν οι συμπαίκτες σου για να ξεμαρκαριστούν και να τους πετάξεις μια προωθημένη μπαλιά..

Και ρωτάω είναι ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΓΜΑ;

Όντως ρωτάω,χωρίς νεύρα και βρισιές, είναι το ίδιο το boost με αυτό που έλεγαν πριν γιατί με χατζημπέρδεψες..

 

Για το matchmaking ξέρω ότι κληρώνει ομάδες πρώτα με το division,μετά με τα αστέρια της ομάδας που θα έχεις επιλέξει..χωρίς να κοιτάει τα στατιστικά που λες,όχι;

+μιλούσα για τα αστέρια που χει κάθε ομάδα,όχι του προφιλ μας..

 

Άν είναι πες να μάθουμε τίπουτις.

Θα βγάλω SS από το ps4, τους τελευταίους 5 που έπαιξα  μαζί να πάρεις μια ιδέα.Εαν ισχύει αυτό που λες,βρήκαμε κοινό παρονομαστή.

 

profile μου

 

mCXrCZs.jpg

 

 

 

από τους παρακάτω αγώνες μόνη ήττα είναι από τον Αμερικάνο,όλοι οι άλλοι νίκες εκτός από τον Αυστριακό που ήταν ισοπαλία. 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@xtrmsnpr

 

θα σε ξεχατζημπερδεψω λεγοντας σου απλα να ξαναδιαβασεις εκει που γραφει ο φιλος οτι τον φτανουν οι αντιπαλοι αμυντικοι ενω εχει γρηγορο επιθετικο  :-D εκει πιαστηκα και εγραψα οτι εγραψα ...

 

παμε παρακατω, πλακα εκανα περι κραξιματος απο μερους σου (μη με παρεξηγεις).

Κοιτα, ΕΑΝ παμε με ΟΤΙ ΙΣΧΥΕΙ και ΞΕΡΕΙΣ/ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ...παω ΠΑΣΟ!  B) ειμαι ο τελευταιος εδω μεσα που θα δωσω απαντησεις σε σας που εισαστε ψαγμενοι παιχτες.

Να ρωτησω κατι....εγω αργησα να παρω το παιχνιδι....κι ομως χωρις να εχω παιξει πολυ ειμαι dev 1 σε ολα τα mode (ψεμματα, στο κο οπ κατρακυλησαμε) εσυ πως εισαι ακομα τοσο χαμηλα? ποτε μπηκες στο παιχνιδι?

Επανερχομαι σε οτι σου γραψα περι ακαουντ....καποια στιγμη κι ενω επαιζα με τον Παναθηναικο στο seasons αρχισε το παιχνιδι να με βγαζει κοντρα σε ομαδες με *περισσοτερα αστερια (μαλιστα ηταν ο λογος που σταματησα να παιζω και επαιζα μονο ut...μεχρι που επεστρεψα και ανεβηκα ντιβ 1) ...*εξηγησε μου πως γκενειν αυτο? B)  

 

υγ τωρα το ειδα...εισαι λεβελ 33???!!!!!!!! :-D (α μαλλον εχεις πολλους λογαριασμους, εδω ο συμπαιχτης μου στο κο οπ που μπηκε 1η φορα στο φιφα 15 σαν gamer εχει λεβελ 64...ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ στον σταυρο που σου κανω B) !!!!!) 

Επεξ/σία από Platini_Athens
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...