Προς το περιεχόμενο

Man Bag


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απο τσαντα πλατης, εχω παρει Link.png Site: λινκ

 

και με εχει βολεψει αφανταστα, μπορω να την φοραω και με κουστουμι και ειναι προφανως απειρως πιο βολικη απο ταχυδρομου.

 

Επιπλεον χωραει αρκετα πραγματα περα απο το λαπτοπ, και σε ολες τις αεροπορικες περναει σαν εξτρα περα απο την βαλιτσα καμπινας οποτε αυξανει συμαντικο το αριθμο τον αντικειμενων που μπορεις να μεταφερεις.

 

20_hbeu50240221_001_21?$re_fullPageZoom$

Επεξ/σία από Papakaliati
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 169
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μην στέκεσαι σ'αυτό, απλά μου τις έβγαλε πρώτες στην αναζήτηση στο amazon :)

Προφανώς καθένας παίρνει ό,τι γουστάρει. Εμένα προσωπικά οι μάρκες δεν μου λένε τίποτα. Αγοράζω την τσάντα που μου ταιριάζει πιο πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LOL Το ξέρω βρε, στερεοτυπική "ποιητική αδεία" προς χάρην του χΟΥμορ ήταν. Μιας που το 'φερε η κουβέντα, να προσθέσουμε και τον μύθο για τις κάτασπρες οδοντοστοιχίες... δεν ισχύει, απλά χαίρουν την οφθαλμαπάτη που δημιουργεί το υψηλό κοντράστ. Το άλλο με την ξανθή τριχοφυία πάντως, δεν είχα αντιληφθεί πως παίζει τόσο πολύ ως στερεότυπο.

 

Ναι, επειδή δε φαίνονται νομίζει ο κόσμος ότι δεν έχουν ή είναι απαλούλες.

Κι αν το αφήσει μια μέρα, κάνεις πήλινγκ μάγουλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αδιαβροχο που χωραει παντου και απο σοβαρη εταιρεια.salewa δεν φαινεται η μαρκα.ειναι μονο μεμβρανη για αδιαβροχο χωρις κατι παραπανω για να ζεσταινει.

20160613_174054.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτή:

6d1c61a739337d3ec02c0dab6437e4b5.jpg

Βολεύει, χωράει ποδήλατο, fishing rod, pokeballs, full heal, λαπτοπ, κλπ :P

Λίγο έντονο σχέδιο για τα γούστα μου αλλά έχει ενδιαφέρον...πόσο μεγάλη είναι και πόσο κάνει περίπου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο έντονο σχέδιο για τα γούστα μου αλλά έχει ενδιαφέρον...πόσο μεγάλη είναι και πόσο κάνει περίπου;

Εδώ Ελλάδα το μόνο που βρήκα είναι αυτή και αυτή. Έχει και άλλες εδώ.

Διαφορετικά ebay Η pokemon center..

 

Θα γούσταρα πολύ να πάρω Gengar style.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι αν βγαίνετε με γυναικα μπορειτε να της δώσετε να βαλει κατι στη δικη της τσαντα.

τσάντα περνω μόνο στη δουλειά.

άμα δεν έχει τσαντι ο άλλος π θ βάλω το κινητό μου?μην τα λες αυτά παραεξω θ μ ζητάνε να έχω τσάντα και στην έξοδο δν λεει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ στις σπάνιες περιπτώσεις που χρησιμοποιώ τσάντα έχω μια παρόμοια με αυτή. Οι υποδοχές των clips για κρέμασμα είναι εσωτερικά δεν φαίνονται. Δεν είναι και πολύ casual σίγουρα αλλά εγώ μέχρι εκεί το πάω σε αντρική τσάντα. 

 

 

 

Screen-Shot-2013-11-04-at-1.16.13-am-500

 

 

Σε έξοδο μου φαίνεται πάρα πολύ υπερβολικό να χρειάζεται τσάντα ένας άντρας. Αν εξαιρέσουμε την παραλία ακόμα και το καλοκαίρι 2 τσέπες θα έχει ότι και να φοράτε.. αφήστε την πούδρα σπίτι :D

 

Αν το πορτοφόλι είναι μεγάλο πάρτε ένα slim με 2 πιστωτικές και 2 χαρτονομίσματα μέσα, δεν φαίνεται καθόλου. Εναλλακτικά money clip και cash. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλειδιά για το σπίτι, εξοχικό, γραφείο. 5άρι κινητό. Πορτοφόλι με 4 κάρτες , ταυτότητα, άδεια οδήγησης και λεφτά. Μωρομάντηλα για την έκτακτη περίπτωση. Γυαλιά. Battery Bank για το κινητό πωςστοδιαλαλεγεται.

 

Στην τελική τώρα που γραμμώνω (λολ) θέλω οι τσέπες να μην έχουν ανωφελή όγκο.

 

Να μη μιλήσω για καμιά πιπίλα για το μωρό και κανένα στριμωγμένο μπουκάλι με νερό ή πάνα περιστασιακά. 

 

Εργονομία σε κομψό μέγεθος over γκομενο points.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OK. Η minimal Porsche design που πόσταρε ο Φώτης είναι η μόνη που θα φορούσα από αυτό το thread αν είχα τις ανάγκες σου. Θέλει να είναι λίγο casual αλλά όχι στην άλλη άκρη με nike και Adidas πχ. 

 

Δερμάτινη γυαλιστερή δεν θα προτιμούσα σε καλοκαιρινή έξοδο με βερμούδα και πουκάμισο. Αν θες δέρμα θα πήγαινα σε carbon που χαλαρώνει λίγο. Οπως αυτή η mont blanc

 

209049-ecom-retina-01.png.adapt.1500.150

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Alex με τέτοια τσάντα & τη Mercedes , σα μεγαλογιατρός θα σαι , έπος!

 

χμμ αν ήξερες τι κάνω τώρα θα έλεγες "ο μεγαλογιατρός με αυτή την τσάντα θα είναι σαν τον Alex" :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...