Προς το περιεχόμενο

Man Bag


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.samsonite.co.uk/move-pro-crossover-ipad/63047.html?dwvar_63047_color=1041&cgid=SAMS023#start=1

 

Εχω παρομοιο παλιοτερης σειρας της Samsonite... ειδικα τα καλοκαιρια σώζει την παρτίδα με πορτοφολια κλειδια, κινητα, φωτογραφικες κλπ κλπ....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 169
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Και εγώ κάτι σαν του Lucifer έχω της Admiral, βολεύει αρκετά.

 

Πρέπει κάποια στιγμή να πάρω καινούργιο μιας και μετά από 5 περίπου χρόνια έχει αρχίσει η φθορά (τρύπες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια συγνωμη κι ολας αλλα πως το φορατε αυτο το πραγμα;Εισαι σιγουρος ts οτι θελεις να προβεις σε τετοια αγορα;

Παρε καλυτερα καμια μπανανα να πουμε..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με μπανάνα δεν γ@μησε κανεις

 

πάρε ένα σαν αυτό που προτείνουν τα παιδιά (οχι δέρμα), όντως κάνει δουλειά και δεν είσαι σας ντελιβερας.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με μπανάνα δεν γ@μησε κανεις

 

πάρε ένα σαν αυτό που προτείνουν τα παιδιά (οχι δέρμα), όντως κάνει δουλειά και δεν είσαι σας ντελιβερας.

Καλα και η μπανανα κιτσαριο ειναι αλλα μπροστα σ αυτο ξερω γω..

Τουλαχιστον αν ειναι να παρει κατι τετοιο να το συνδιασει με καμια βερμουδα και πουκαμισο τωρα που ειναι και καλοκαιρακι.Να γινει ολοκληρωμενο το σετακι,μην κανει μισες δουλειες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ρε παιδια συγνωμη κι ολας αλλα πως το φορατε αυτο το πραγμα;Εισαι σιγουρος ts οτι θελεις να προβεις σε τετοια αγορα;

Παρε καλυτερα καμια μπανανα να πουμε..

Να μην φοράμε ταχυδρομικό και να φοράμε μπανάνα όπως ο 40άρης με φαλάκρα;

 

Νο θενξ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδια συγνωμη κι ολας αλλα πως το φορατε αυτο το πραγμα;

Είναι πολύ εύκολο, περνάς τον ιμάντα πάνω από τον ώμο σου και η τσάντα κρέμεται από κει, μετά δε χρειάζεται ούτε χέρια ούτε τίποτα.

 

Εδώ και χρόνια εναλλάσσω διάφορες ανάλογα την περίσταση, από κάτι σαν του Luci σε σπορ εμφάνιση μέχρι δερμάτινο για πιο κυριλέ (πάμε σε γάμο ξερωγω). Μιά χαρά. Any color you like as long as it's black βέβαια.

 

Edit: για daily driver (γραφείο, random βόλτα κλπ) έχω αυτήν.

 

 

 

81aLGHZdMYL._SL1500_.jpg

 

Το σωστό μέγεθος: χωράει το laptop τελείως οριακά. Fun fact: ανοίγω τη συσκευασία και βλέπω καρτέλα "είμαστε γαμάτοι και οι τσάντες μας οι καλύτερες, για την ακρίβεια σας δίνουμε 30 χρόνια εγγύηση". Wat. Θα σας ενημερώσω, αλλά ενάμισι χρόνο που την έχω δεν έχω παρατηρήσει την παραμικρή αλλαγή πάνω της από καινούρια.

 

 

Επεξ/σία από defacer
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ όταν δεν φοράω μπουφάν χρησιμοποιώ ένα  σχεδόν σαν αυτό αυτόν τον καιρό:

 

(Ίδια μάρκα και χρώμα, ελαφρώς διαφορετικό σχέδιο. Γύρω στα 20€ έχουν και είναι αρκετά ποιοτικό).

 

large_20150513111603_tsantaki_omou_gabol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

μετράνε διπλά, gay γνώμες το ίδιο.

 

 

 

 ΓΤΠΚ είναι όχι μόνο ή τσάντα αλλά και το κουλό στερεοτυπικό.

 

Ελπίζω να μετρήσει διπλά η γνώμη μου,ε;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μου αρεσει ο αντρας να εχει τσαντα (οκ περα απ τις επαγγελματικες & μια backpack σε ταξιδι(καλοκαιρι)

 

 

http://www.samsonite.co.uk/move-pro-crossover-ipad/63047.html?dwvar_63047_color=1041&cgid=SAMS023#start=1

 

Εχω παρομοιο παλιοτερης σειρας της Samsonite... ειδικα τα καλοκαιρια σώζει την παρτίδα με πορτοφολια κλειδια, κινητα, φωτογραφικες κλπ κλπ....

 

Παρολαυτα εφοσον εσυ θες να εχεις, μια τετοια πιστευω οτι ειναι καλη λυση.

 

ΟΧΙ καφε δερμα σαν αυτη που εβαλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι να μη φοραει μια σχολικη τσαντα απλως? Οταν την εχεις κρεμασμενη μια τσαντα σαν του ταχυδρομου ειτε στον ενα ωμο ειτε την βαζεις στον αριστερο και καταληγει στο δεξιο ποδι, δεν σας ενοχλει στο περπατημα?

 

Μιλαω για τις μεγαλες τσαντες που χωραν και βιβλια. Επισης θεωρω αβολο να φοραω την μπανανα με το παραπανω τροπο. Πιστευω το να τη φορας σαν ζωνη,κατι για το οποιο φτιαχτηκε, ειναι πιο βολικο αλλα κανεις δεν το τηρει γιατι η μοδα προσταζει αλλιως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...