Προς το περιεχόμενο

God Of War [2018][PS4]


Peleus17

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Alastor192 είπε

Στο Horizon η διαφορα ηταν γυρω στα 10-15 € αν θυμαμαι καλα. 

ειχε ακριβοτερη αρχικη τιμη στα 53+ευρω και ετρεξε στις αρχες και μια προσφορα του Κωτσοβολου γιαυτο μπερδευεσαι.

https://www.skroutz.gr/s/10930026/Horizon-Zero-Dawn-Limited-Edition-PS4.html

Πατησε πανω δεξια που λεει εξελιξη τιμης και δες.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, panther_512 είπε

Δεν είχα παίξει κανένα GoW, αγόρασα το 3 remastered στο PS4 Pro για να δώ έστω το 3ο μέρος αυτής της επικής σειράς, ετοιμάζοντας τον εαυτό μου για το 4ο.

Ξεκινάω να βλέπω βίντεο και Wiki για την ιστορία μέχρι το 3ο, και αφού έμαθα απ'εξω και ανακατωτά τα πάθη και την οργή του Κράτος αρχίζω να παίζω όλο ενθουσιασμό το GoW 3.

3 ώρες μετά έχω αποφασίσει ότι το gameplay του το βρίσκω απίστευτα βαρετό :P, οπότε το παιχνίδι, θα κάνει παρέα με τον Κράτος στον Άδη όπου τον άφησα.

Εν κατακλείδι, χαίρομαι που το GoW 4 θα είναι διαφορετικού gameplay παιχνίδι.

Το 3 θα το δώ σε βίντεο.......:lol:

ακριβώς έτσι ένιωσα κι εγώ παρόλα αυτά το τερμάτισα 

 

δεν είναι ότι είναι κακό παιχνίδι, αλλά είναι βαρετό.. κι εγώ χαίρομαι που άλλαξε το gameplay πάντως μόνο και μόνο για να διαφέρει από αυτό που βρήκα βαρετό μπας και μου αρέσει το νέο 

 

ίσως παίζει ρόλο και ότι δεν το παίξαμε στην ώρα τους.. αν και δεν βρίσκω αρκετό αυτό το λόγο, δεν είναι δα και τόσο παλιό και άλλα remaster που έπαιξα που είχα χάσει από το ps3 (που δεν είχα) μου άρεσαν άρκετά 

Επεξ/σία από logistoulis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Moderators

Παρόλο που αρχικά είχα ξενερώσει που έβαλαν τον Kratos στη βόρεια μυθολογία, τελικά δεν με χάλασε. Πολύ καλό από άποψη gameplay φαίνεται (δεν περίμενα τίποτα λιγότερο), δεν μένει δόντι στο τρέιλερ.

Αυτό που φοβόμουν ότι θα με ξενίζει όμως και τελικά μου φαίνεται ότι θα με ξενερώσει όταν το παίξω είναι το main weapon. Μα, τσεκούρι-μπούμερανγκ; Αντί να βάλουν κανά Greataxe να γουστάρουμε έβαλαν το τσεκούρι του ξυλοκόπου. :(

Ελπίζω να ξεκλειδώνουν τα Blades of Athena σχετικά γρήγορα μέσα στο game...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όμορφο φαινεται, το θεμα ειναι οτι αν δεν το δοκιμασεις στην πραξη να δεις πόσσο ενδιαφερον είναι το gameplay τα combos και δε συμμαζευεται, δεν μπορεις να βγαλεις συμπερασματα...τα animations κλτ παντως μου φαινονται ενταξει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Pitsifrikos είπε

Προβλέπεται πατάτα.Το Ryse του Ps4 είναι.Αν δεν είχε το βαρύτατο όνομα του GOW θα μιλούσαν όλοι σε άλλη βάση.

Προβλεπεται πατατα και ταυτιση με το Ryse απο που και ως που?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δε βλέπεις τις ομοιότητες με το Ryse ειδικά στο σύστημα μάχης τότε Ryse δεν έχεις παίξει.Το παιχνίδι δεν έχει καμία σχέση με το GOW και αν δεν είχε το όνομα παίζει να μην ασχολούταν και κανείς μαζί του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά μας έδειξαν και σε αυτά κρίνουμε.Αν τα υπόλοιπα λεπτά θυμίζουν έστω και λίγο God of war τότε θα το αναφέρω,δε ντρέπομαι.Για την ώρα ενα Ryse βλέπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...