Προς το περιεχόμενο

God Of War [2018][PS4]


Peleus17

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 1/30/2018 στις 12:25 ΠΜ, Psycho_Warhead είπε

Καλά μη συγκρίνουμε τώρα το τερατώδες downgrade του W3 με αυτό..

Άσε που δεν βλέπω να υπάρχει downgrade απλά αλλαγή στο color correction - tone mapping και ίσως στα time of day και sun direction λόγω αλλαγων αισθητικής φύσεως  . Από και και πέρα από ότι βλέπω πολυπλοκότητα γεωμετρίας , textures και shaders είναι άθικτα και ίσα ίσα πιο καθαρό φαίνεται κατά την άποψη μου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο ένα υπερπαιχνίδι. Έχει γράψει ιστορία το Game και οι προκάτοχοι του. Ειδικότερα το 3 με μάγεψε. Περιμένω το 4 να το ξεπεράσει !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, JohnVani18 είπε

Έχει αλλάξει ριζικά το παιχνίδι και φαίνεται. Μην περιμένεις κάτι αντίστοιχο του 3, παραέχει στοιχεία RPG.

Αυτο κατα την γνωμη μου ειναι θετικο αν τα εχουν ενσωματωσει ωστε να ταιριαζουν με το υφος της σειρας νομιζω πως θα δουμε ενα πολυ καλο αποτελεσμα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα λίγο βία όπως έγινε με το 3.. Δε νομίζω να φτάνει σε τέτοια επίπεδα, πόσο μάλλον όταν θα νταντεύει και τον γιό του.

@Psycho
Ω ναί!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είχα παίξει κανένα GoW, αγόρασα το 3 remastered στο PS4 Pro για να δώ έστω το 3ο μέρος αυτής της επικής σειράς, ετοιμάζοντας τον εαυτό μου για το 4ο.

Ξεκινάω να βλέπω βίντεο και Wiki για την ιστορία μέχρι το 3ο, και αφού έμαθα απ'εξω και ανακατωτά τα πάθη και την οργή του Κράτος αρχίζω να παίζω όλο ενθουσιασμό το GoW 3.

3 ώρες μετά έχω αποφασίσει ότι το gameplay του το βρίσκω απίστευτα βαρετό :P, οπότε το παιχνίδι, θα κάνει παρέα με τον Κράτος στον Άδη όπου τον άφησα.

Εν κατακλείδι, χαίρομαι που το GoW 4 θα είναι διαφορετικού gameplay παιχνίδι.

Το 3 θα το δώ σε βίντεο.......:lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κακασχημη η κονσολα για ενα και μονο λογο.Ενας ο οποιος δεν εχει παιξει το god of war πως στο καλο θα καταλαβει οτι η κονσολα ειναι limited απο αυτο το παιχνιδι περαν του controller?

Δειτε πχ του Uncharted ή του batman ποσο πιο θεματικες ηταν.

12 ώρες πριν, Alastor192 είπε

Εντωμεταξυ θα εψηνα να παρω την limited,αλλα εχει αρκετα μεγαλη διαφορα ρε γμτ. 50 η κανονικη εκδοση και 77 η special

Ολες αυτες οι limited παντα τοση διαφορα ειχαν στην τιμη και στο horizon και στο uncharted στο last of us και παει λεγοντας,επειδη ακριβως δεν σου δινουν μονο 1 steelbook και τελος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 hours ago, panther_512 said:

Δεν είχα παίξει κανένα GoW, αγόρασα το 3 remastered στο PS4 Pro για να δώ έστω το 3ο μέρος αυτής της επικής σειράς, ετοιμάζοντας τον εαυτό μου για το 4ο.

Ξεκινάω να βλέπω βίντεο και Wiki για την ιστορία μέχρι το 3ο, και αφού έμαθα απ'εξω και ανακατωτά τα πάθη και την οργή του Κράτος αρχίζω να παίζω όλο ενθουσιασμό το GoW 3.

3 ώρες μετά έχω αποφασίσει ότι το gameplay του το βρίσκω απίστευτα βαρετό :P, οπότε το παιχνίδι, θα κάνει παρέα με τον Κράτος στον Άδη όπου τον άφησα.

Εν κατακλείδι, χαίρομαι που το GoW 4 θα είναι διαφορετικού gameplay παιχνίδι.

Το 3 θα το δώ σε βίντεο.......:lol:

Εγώ είμαι στην εντελώς αντίπερα όχθη: βρίσκω το God of War III (και τα προγενέστερα φυσικά) από τα καλύτερα του είδους του και δεν ξέρω κατά πόσο θα μου αρέσει η στροφή στην «ποιότητα» που πάνε να κάνουν με το επόμενο GoW. Πάντα ήταν τίτλοι που έμπαινες να παίξεις και δεν έμενε δόντι. Τώρα μου φαίνεται πολύ serious και πιο πολύπλοκο σε gameplay, ελπίζω να μη χαλαστώ.

Ίσως να μην έπρεπε να το μπασταρδέψουν τόσο και να το κυκλοφορούσαν με άλλον main char. Τέσπα θα δείξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Κακασχημη η κονσολα για ενα και μονο λογο.Ενας ο οποιος δεν εχει παιξει το god of war πως στο καλο θα καταλαβει οτι η κονσολα ειναι limited απο αυτο το παιχνιδι περαν του controller?

Δειτε πχ του Uncharted ή του batman ποσο πιο θεματικες ηταν.

Ολες αυτες οι limited παντα τοση διαφορα ειχαν στην τιμη και στο horizon και στο uncharted στο last of us και παει λεγοντας,επειδη ακριβως δεν σου δινουν μονο 1 steelbook και τελος.

 

Στο Horizon η διαφορα ηταν γυρω στα 10-15 € αν θυμαμαι καλα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...