Προς το περιεχόμενο

God Of War [2018][PS4]


Peleus17

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και η Naughty Dog εχει βγαλει τα παιχνιδια της στα Ελληνικα,και τα ποδοσφαιρακια .

Δεν φταινε οι εταιρειες που ο ΕΛληνας καθε μηνα/χρονο αγοραζει συγκεκριμενου ειδους παιχνιδια,κατι που ισχυε και προ κρισης βεβαια.

Τα παιχνιδια σε γλωσσες οπως Γερμανικα,Ιταλικα,Γαλλικα και Ισπανικα βγαινουν κυριως γιατι αυτες ειναι αλλες αγορες μεγαλυτερες(οπου μεγαλυτερες σημαινει παραπανω πωλησεις για τις ιδιες τις εταιρειες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
59 minutes ago, Fulgore said:

Εχουμε δει και χειροτερα οπως στην περιπτωση της Collectors edition του Battlefield 1 που δεν ειχε καν μεσα το παιχνιδι :D

http://www.ign.com/articles/2016/08/08/130-battlefield-1-collectors-edition-doesnt-come-with-the-game

Η λογική (ο Θεός να την κάνει) του Β1 ήταν ότι επειδή ήταν multiplatform δεν ήθελαν να βγάλουν 3 διαφορετικές συλλεκτικές, μια για κάθε πλατφόρμα. Οπότε σου λέει: πάρε μια μοναδική CE και αγόρασε το game digital ή physical σε όποιο σύστημα θέλεις. 

Εδώ δεν υπάρχει καμία λογική. Απλά τσιγκουνευτηκαν τα 30 cents για το δισκάκι. 

Επεξ/σία από Malthador
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο twitter τους αναφέρουν πως πρόκειται για λάθος και θα υπάρχει κανονικά δισκάκι στη limited.

Santa Monica Studio

 

Επεξ/σία από shodan
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα η φωνη του παιδιου στην Ελληνικη μεταγλωτισση ειναι οτι πιο off εχω ακουσει. Κατα τα αλλα νομιζω τον Κρατος τον πετυχαν σωστα και οι υπολοιπες φωνες ειναι σε λογικα επιπεδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, shodan είπε

Στο twitter τους αναφέρουν πως πρόκειται για λάθος και θα υπάρχει κανονικά δισκάκι στη limited.

Santa Monica Studio

Ισχυει οτι δεν θα υπαρχει;;γιατι σημερα παραγκειλα την συγκεκριμενη εκδοση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, najinblue3 είπε

οποιος παει να παρει τη limited προσοχη, δεν περιεχει δισκακι μεσα παρα μονο κωδικο, οτι να ναι ομως <_<

source reddit μακαρι να μην ισχυει γτ και εγω για limited παω 

Χέστηκα πάνω μου μόλις το είδα (τώρα άνοιξα το insomnia), πάλι καλά δεν ισχύει.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα κι εγώ το τρέιλερ με την ελληνική μεταγλώττιση. Νομίζω ότι θα την ήθελα καλυτερη, παρόλα αυτά μου δημιούργησε τεράστιο hype, ανυπομονώ να το παίξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/26/2018 στις 11:59 ΜΜ, Grim Ripper είπε

 

Ειπαμε ευτυχως η Sony τετοιες *** δεν τις κανει(ακομα) και οσο να ναι τα προσεχει αυτα αφου το playstation ειναι η μονη βασικη/μεγαλη πηγη εσοδων της.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...