Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2017 [PC]


giannisag17

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 323
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στο 2016 μου το εκανε αυτο μονο οταν επαιζα με την Εθνικη ομαδα και εκανα την αλλαγη καμερας που λες για να επανελθει μεχρι που βρηκα οτι απλα πατωντας το κουμπι SELECT του gamepad, αλλαζει mode στην καμερα, δηλαδη ειτε να ακολουθει την μπαλα, ειτε τον παικτη σου. Λογικα το ιδιο θα ειναι και στο 2017, για δοκιμασε.

Ευχαριστώ φίλε μου, δούλεψε όντως, με γλίτωσες από το να στείλω το παιχνίδι στον κάδο.

Πάντως είναι κουλο 1η σεζόν να μην χρειάζεται να κάνεις κάποια ρύθμιση παρά μόνο την πρώτη φορά,

και με το που άρχισα την 2η σε κάθε match να χρειάζεται να κάνω αυτή την αλλαγή

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατεβασα το BETA απ το στιμ κ δεν μου το βγαζει σε πληρη οθονη,παταω κ alt + enter αλλα παλι τιποτα!

Επισης δεν εχει μενου για ρυθμιση οθονης,γραφικων κτλπ.Το κανει σε ολους η μονο σε μενα?Πως μπορω να το βαλω πληρη οθονη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατεβασα το BETA απ το στιμ κ δεν μου το βγαζει σε πληρη οθονη,παταω κ alt + enter αλλα παλι τιποτα!

Επισης δεν εχει μενου για ρυθμιση οθονης,γραφικων κτλπ.Το κανει σε ολους η μονο σε μενα?Πως μπορω να το βαλω πληρη οθονη?

 

ΒΕΤΑ εννοείς το DEMO φαντάζομαι. Πας στον φάκελο που έχει γίνει η εγκατάσταση (...\Steam\steamapps\common\Pro Evolution Soccer 2017 Demo) και ανοίγεις το Settings.exe

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΒΕΤΑ εννοείς το DEMO φαντάζομαι. Πας στον φάκελο που έχει γίνει η εγκατάσταση (...\Steam\steamapps\common\Pro Evolution Soccer 2017 Demo) και ανοίγεις το Settings.exe

Ωραιος σ ευχαριστω πολυ για την βοηθεια κ κατι αλλο που θελω να ρωτησω γτ δεν το βγαζει σε 1920χ1080?Κανω εγω κατι λαθος η ειναι ετσι το παιχνιδι?

post-246391-0-60575200-1474488655_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος σ ευχαριστω πολυ για την βοηθεια κ κατι αλλο που θελω να ρωτησω γτ δεν το βγαζει σε 1920χ1080?Κανω εγω κατι λαθος η ειναι ετσι το παιχνιδι?

attachicon.gifScreenshot_1.png

 

Σε μένα το έχει κανονικά, μήπως η κάρτα σου δεν μπορεί να παίξει 1080p ή η οθόνη σου δεν είναι FHD? Δεν ξέρω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μένα το έχει κανονικά, μήπως η κάρτα σου δεν μπορεί να παίξει 1080p ή η οθόνη σου δεν είναι FHD? Δεν ξέρω..

Η gtx 970 να μην μπορει να παιξει 1080p? :lol:  :lol:  :lol:

 

Επισης και η οθονη του ειναι full hd.

Ωραιος σ ευχαριστω πολυ για την βοηθεια κ κατι αλλο που θελω να ρωτησω γτ δεν το βγαζει σε 1920χ1080?Κανω εγω κατι λαθος η ειναι ετσι το παιχνιδι?

attachicon.gifScreenshot_1.png

Αυθεντικο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η gtx 970 να μην μπορει να παιξει 1080p? :lol:  :lol:  :lol:

 

Επισης και η οθονη του ειναι full hd.

 

Δεν πρόσεξα καν τι έχει στην υπογραφή του.  :rolleyes:  

 

Κι εσύ πάντως τον ρωτάς "αυθεντικό" για το Demo!  :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορω να καταλαβω τι πρεπει να κανω κ που!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορω να καταλαβω τι πρεπει να κανω κ που!

 

Δεξί κλικ στο Settings.exe -> Ιδιότητες -> Καρτέλα: Συμβατότητα -> Τσεκάρεις: Απενεργοποίηση της διαβάθμισης προβολής σε υψηλές ρυθμίσεις DPI

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεξί κλικ στο Settings.exe -> Ιδιότητες -> Καρτέλα: Συμβατότητα -> Τσεκάρεις: Απενεργοποίηση της διαβάθμισης προβολής σε υψηλές ρυθμίσεις DPI

Tι να πω?Ενα μεγαλο ευχαριστω να σαι καλα!Το απογευμα εβριζα την κοναμι γτ νομιζα πως τα γραφικα ηταν σε φαση ps3 κ μολις τωρα που εφτιαξε η αναλυση αλλαξα γνωμη κ ειδα επιτελους γραφικα της προκοπης!

Ευχαριστω κ παλι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι να πω?Ενα μεγαλο ευχαριστω να σαι καλα!Το απογευμα εβριζα την κοναμι γτ νομιζα πως τα γραφικα ηταν σε φαση ps3 κ μολις τωρα που εφτιαξε η αναλυση αλλαξα γνωμη κ ειδα επιτελους γραφικα της προκοπης!

Ευχαριστω κ παλι!

 

Τρολάρεις έτσι;  :lol:  :lol:  :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τρολάρεις έτσι; :lol: :lol: :lol:


Σε σχεση μ αυτα που εβλεπα εννοω,λολ!Κατα τα αλλα οκ προ ειναι μην περιμενουμε κ πολλα.To ιδιο γευμα καθε χρονο απλα σερβιρισμενο σε διαφορετικο πιατο :P
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πηρα σημερα και παρατηρησα τα εξης: κλεβεις τη μπαλα ευκολα, οι κινησεις των παιχτων ειναι πιο ωραιες και ρεαλιστικες, γκολ δε μπαινουν ευκολα, τα γραφικα ειναι λιγο χειροτερα απο του 15 (δεν εχω παιξει το 16), τα χρωματα ειναι λιγο εντονα, το gameplay λιγο καλυτερο απο του 15, στο ονλαιν επαιξα 3 παιχνιδια στο πρωτο εκανε disconnect ο αντιπαλος επειδη εχανε, στο δευτερο με την εναρξη του 2ου ημιχρονου εκανε μπλακ αουτ η οθονη μου ετσι εκανα disconnect εγω, στο 3το παρατηρησα λιγο lag μεσα στη μικρη περιοχη σε μερικες φασεις. Παλι ολοι περνουν ρεαλ μαδριτης.

 

Θα ελεγα οτι ειναι ελαχιστα χειροτερο απο του 15 αλλα και παλι το ευχαριστηκα, δε μετανιωνω για την αγορα μιας και φιφα δε σηκωνει το πισι μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...