Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2017 [PC]


giannisag17

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα ,στο μενού για την γλώσσα του παιχνιδιού μου εμφανίζει το English και English us. να υποθέσω ότι η έκδοση μου δεν υποστηρίζει ελληνικά ή πρέπει από κάπου - κάπως να την εγκαταστήσω εγώ;

 

*το βρήκα,μέσα από το steam αλλάζει η γλώσσα

 

και κάτι άλλο επέλεξα να κινούνται οι παίκτες με τα βελάκια δοκιμαστικά αλλά δεν βολεύει. πώς επιλέγω τον μοχλό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 323
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

απο που μπορω να το αγορασω στην χαμηλοτερη τιμη ??

 

Το HRK έχει την χαμηλότερη τιμή στην αγορά. Μάλιστα έπεσε ακόμη περισσότερο από €25 που ήταν πριν 1 βδομάδα.

 

https://www.hrkgame.com/games/product/pro-evolution-soccer-2017/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο μονο steam key μου δινει??

επισης λεει 1 free game μου δινει καποιο παιχνιδι δωρο??

 

Steam key δίνει ναι, για retail έλεγες; Δίνει και δώρο, σε μερικά παιχνίδια και παραπάνω από 1 μάλιστα. Μην περιμένεις κάτι σούπερ όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει να μου πει καποιος τα patch που τα βρισκω και πως δουλευουν; αν κατεβασω πχ το ελληνικο patch μπορω να παρω ελληνικη ομαδα οταν παιζω ονλαιν η μονο οταν παιζω μονος μου; κατι patch που υπαρχουν και καλυτερευουν τα γραφικα η φτιαχνουν τις ομαδες που δεν εχουν σωστα ονοματα εχουν βγει για το 17; και μπορς να τα χρησιμοποιησω οταν παιζω ονλαιν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει να μου πει καποιος τα patch που τα βρισκω και πως δουλευουν; αν κατεβασω πχ το ελληνικο patch μπορω να παρω ελληνικη ομαδα οταν παιζω ονλαιν η μονο οταν παιζω μονος μου; κατι patch που υπαρχουν και καλυτερευουν τα γραφικα η φτιαχνουν τις ομαδες που δεν εχουν σωστα ονοματα εχουν βγει για το 17; και μπορς να τα χρησιμοποιησω οταν παιζω ονλαιν;

Για γραφικα προς το παρον εχω βαλει αυτο (ειναι απλο κι ολας, τα κανεις extract στον φακελο που εχεις εγκαταστησει το παιχνιδι)

 

http://www.pes-patch.com/2016/09/damidevfx-for-pes-2017-and-pes-2017-demo.html

μια διαφορα τη βλεπεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι patch που υπαρχουν και καλυτερευουν τα γραφικα η φτιαχνουν τις ομαδες που δεν εχουν σωστα ονοματα εχουν βγει για το 17; και μπορς να τα χρησιμοποιησω οταν παιζω ονλαιν;

 

Εγώ έβαλα αυτό http://www.wehellas.gr/index.php/downloads/pes-2017/pes-2017-hd-graphics-pc/item/679-sweetfx-for-pes-2017-by-mateusnkc-downloads .

Όπως θα δεις και στις φωτογραφίες ανεβάζει την ευκρίνεια, ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ , σε σχέση με το αρχικά "θολό τοπίο".

Στο online δουλεύει μια χαρά.

Μια άλλη απορία που έχω εγώ είναι σε ποιόν τύπο παιχνιδιού ,μέσω ίντερνετ πάντα, υπάρχει πολυκοσμία συνέχεια:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πειτε settings για καμερα (σε μονιτορ 23αρι παιζω, πισι)

επισης κανα απλο πατς που να αλλαζει στα κανονικα ονοματα των ομαδων και που ομως να μην τα κανει μανταρα στο ονλαιν  ...

εντοπισα ενα δυο αλλα στα σχολια εγραφαν κατι περιεργα και το ψιλοφοβηθηκα

Επεξ/σία από Platini_Athens
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πειτε settings για καμερα (σε μονιτορ 23αρι παιζω, πισι)

επισης κανα απλο πατς που να αλλαζει στα κανονικα ονοματα των ομαδων και που ομως να μην τα κανει μανταρα στο ονλαιν ...

εντοπισα ενα δυο αλλα στα σχολια εγραφαν κατι περιεργα και το ψιλοφοβηθηκα

 

Εγώ με την κλασική παιζω σε 42αρα. Από patch και εγώ δεν έχω βρει κάποιο προς το παρόν.

 

* Απ'ότι φαίνεται λίγοι είμαστε που συνεχίζουμε στο pro.

Επεξ/σία από Hiddenite
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...