Προς το περιεχόμενο

The Legend of Zelda: Breath of the Wild [Wii U][Switch]


Deghinsea

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω τα ανοιγω απο κατω, κανω ενα Π περιμετρικα στο πλαστικο, απο μπροστα δεν φαινεται τιποτα, βγαινει η φιγουρα με λιγο ζορι. Ακριβως αυτα τα κουκλακια POP ειχα στο μυαλο μου.
Ψυχωσεις

Σκεφτομαι να παρω καποια για συλλεκτικα, να μεινουν κλειστα στα κουτια τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κι εγώ αφου δοκίμασα να τα ανοίξω από διάφορες πλευρές, έχω καταλήξει και τα ανοίγω από κάτω, βγάζω το amiibo, βγάζω την ταινία για να διαβάζονται και τα ξανακλείνω. Όσο για τα NFC tags έχω παραγγείλει τα 8 amiibo του Splatoon που τα βρήκα φθηνά για να τα δοκιμάσω και σκέφτομαι να παραγγείλω και κανένα complete set για το zelda κάποια στιγμή όταν κυκλοφορήσουν όλα. Μου φαίνονται πολλά να σκάσω 200+ ευρώ σε amiibo για να έχω όλα τα κοστούμια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη παιδιά που το γράφω αλλά αηδιάζω με τέτοιους ''καιροσκόπους''

Sold out κιόλας. Είναι βδελυροί τέτοιοι άνθρωποι για τα δικά μου δεδομένα.

 

Αν είναι εριστικό το post διαγράψτε το. Χαίρομαι πάντως που έχουμε κόσμο που γνωστοποιεί τέτοια φαινόμενα απίστευτης πιθανής αισχροκέρδειας.

 

 

Διπλό ποστ. Διαγραφή παρακαλώ.

 

 

Εντάξει εχει καταντήσει λιγο αηδία η φαση με τα amiibo, και εμενα μου αρεσει να μαζεψω μερικα για συλλογη και για τα ingame items που δίνουν αλλα αυτα τα sold out οι τρελές τιμές και το availability μου σπαει τα νευρα. Πηρα το majora's mask για το fierce deity armor και πηγε 20ε, νορμαλ αλλα και παλι..

 

Δηλαδη αν θες απλα τα in-game items αγόρασε ενα nfc tag με 4ε η φτιαξτο μονος σου σε android phone να τελειωνεις, εγω τα ηθελα και για συλλογη περισσοτερο(στην τιμη τους ομως 14ε) αλλα οταν βλεπω αυτα που θελω να ειναι sold out πριν καν κυκλοφορησουν/πανακριβα κτλπ λεω οτι δεν υπαρχει λογος να ασχοληθώ πραγματικά.

 

 

Τρολλ βρε παιδια χαλαρωστε! Σιγα μην ηταν σοβαρη κιολας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως δειχνει και το video που ποσταρε ο deghinsea μαλλον το dlc pack 2 θα δειχνει γεγονοτα μετα την ηττα του ganon.

Παντως δεν εχω λογια για αυτο το παιχνιδι.Πραγματικα αριστουργημα.Εχω κλεισει 300 ωρες και συνεχιζω.

Πολυ καλο feature το hero's path mode.Βρηκα αρκετα σημεια στο χαρτι που δεν ειχα παει καθολου και ανακαλυψα koroks,hinox και αλλα διαφορα.Επρεπε να δινεται δωρεαν ομως για μενα μαζι με το korok mask.

 

Και κατι τελευταιο.Ειχα παει σε μια great fairy για αναβαθμιση και πεταει την εξης ατακα " ooh i see you also gave rupees to my sisters..."

Eλιωσα στο γελιο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μονο τα Koroks ειναι 900, κ μερικα ειναι πραγματικα πονος να τα βρεις. Με Korok mask και παλι ειναι μανικι. Εμενα μου έχουν μεινει καμια 300αρια koroks (χρησιμοποιω και οδηγο βεβαια, εχω κ αλλα παιχνιδια να παιξω κ δυστυχως λίγο ελευθερο χρόνο) και να κανω full enhance τις amiibo στολες απο τα παλια zelda (και εκει κλαμα, θελουν όλες star fragments, αντε γεια!) 

Πάντως κατα την γνώμη μου, η όλη μαγεια σ αυτο το παιχνιδι ειναι το exploration περισσότερο και όχι τοσο τα divine beasts (χωρις να τα υποτιμω βεβαια, αλλά ήταν το μοναδικό πραγμα που με ξενισε, θα προτιμουσα μεγάλα dungeons τυπου Forest-Fire-Water temple κλπ κλπ)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τερμάτησα στο 60ωρο, με καμια 15αριά καρδιες και μισό κύκλο εξτρα στάμινα.  

Απειρο exploration. Δεν την παλευα για παραπάνω ώρες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο τα Koroks ειναι 900, κ μερικα ειναι πραγματικα πονος να τα βρεις. Με Korok mask και παλι ειναι μανικι. Εμενα μου έχουν μεινει καμια 300αρια koroks (χρησιμοποιω και οδηγο βεβαια, εχω κ αλλα παιχνιδια να παιξω κ δυστυχως λίγο ελευθερο χρόνο) και να κανω full enhance τις amiibo στολες απο τα παλια zelda (και εκει κλαμα, θελουν όλες star fragments, αντε γεια!) 

Πάντως κατα την γνώμη μου, η όλη μαγεια σ αυτο το παιχνιδι ειναι το exploration περισσότερο και όχι τοσο τα divine beasts (χωρις να τα υποτιμω βεβαια, αλλά ήταν το μοναδικό πραγμα που με ξενισε, θα προτιμουσα μεγάλα dungeons τυπου Forest-Fire-Water temple κλπ κλπ)

 

εμένα και τα divine beast μου άρεσαν δλδ ήθελε αρκετή ώρα για να καταλάβεις τι παίζει και για αν το βγάλεις και να βρεις όλα τα shrine του. Πάντως συνεχίζω το game κανονικά.

Το έχω λιώσει και προσπαθώ να εξερευνήσω κάθε γωνία. Οπου και να βρεθείς βρίσκεις και κάτι  καινούργιο. Απίστευτο game.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ας μου απαντήσει οποιος εχει τερματίσει κ τα δυο παιχνιδια. Ειναι καλύτερο απο το xenoblade chronicles το 1 ?

 

Σκέφτομαι να παρω switch bundle με το x2 αλλα απο αυτα που διαβάζω εχω ψηθεί για νωρίτερα. Ενα μικρο push ίσως μου χρειάζεται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...