Προς το περιεχόμενο

Pokémon GO - Official Thread


Swimmer21

Ψηφοφορία του Pokémon GO - Official Thread  

421 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τι ομάδα είσαστε στο Pokémon GO;

    • Team Instinct (Κίτρινοι)
    • Team Mystic (Μπλε)
    • Team Valor (Κόκκινοι)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

εδω εχει ενα gym με 2 παικτες 30 και 32 λεβελ. Ποτε θα τους banαρουν ρε παιδια.. Χαλανε το game απο τη στιγμη που μας παιρνουν τα gym με level up που εκαναν σε 2 μερες και ποκεμον που βρηκαν στο Κονγκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά αυτό με ταυγά που διαβασα οτι πρεπει να περπατας σε ευθεια για να μετραει σωστα ισχυει? επαρχία παντως δε βγαινει τιποτα  :(

επισης το τι θα βγει απο αυτο ειναι random τελειως? ενα 5αρι μουβγαλε ενα ζουμπατ  -_-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή;

 

Κάτι έχει παιχτεί με το auth της google και πλέον θέλει έξτρα πράγματα. Πλέον βασικά είναι 2 τα botάκια που κυκλοφορούν. Όποιος θέλει να τα βρει τα βρίσκει και όποιος θέλει να δώσει username + password σε ένα app που φτιάχτηκε για να κλέβει με υγειά του με χαρά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω εχει ενα gym με 2 παικτες 30 και 32 λεβελ. Ποτε θα τους banαρουν ρε παιδια.. Χαλανε το game απο τη στιγμη που μας παιρνουν τα gym με level up που εκαναν σε 2 μερες και ποκεμον που βρηκαν στο Κονγκο.

Kαι που ξέρεις πως δεν είναι 32 παίζοντας απλά.? εδώ μερικοί έχουν τις 3αρχικές εξελίξεις απο αυγά..Δηλαδή άνοιξε 45-48 2άρια αυγά και ήταν 16 charmander, 16 bulba & 16 Squirtle......Η άνοιξε καμμιά 200ριά μέχρι τώρα 2άρια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκει ειμαι 3 μερες τωρα....

που ακριβως τα βγαζει??

εχω παει μαρινα, θερινο, παρκο για σκυλους τπτ...

ολο magnemite

Πάρκο για σκύλους και Μαρίνα να τσεκάρεις. Όσες φορές μου έχει βγάλει, ήταν απ τις 7-8 το απόγευμα και μετά. Δεν ξέρω αν παίζουν ρόλο οι ώρες :/ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκαμε επιτέλους και η παρέα ένα σπανιο πόκεμον πρίν λίγο στην βόλτα μας, ένα Lapras.Εγώ LV 20 είχε 550 cp , ο φίλος μου level 20 και αυτός 1500κάτι cp.....

Τις επιθέσεις τσέκαρε. Μπορεί να έχει καλύτερες το δικό σου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι που ξέρεις πως δεν είναι 32 παίζοντας απλά.? εδώ μερικοί έχουν τις 3αρχικές εξελίξεις απο αυγά..Δηλαδή άνοιξε 45-48 2άρια αυγά και ήταν 16 charmander, 16 bulba & 16 Squirtle......Η άνοιξε καμμιά 200ριά μέχρι τώρα 2άρια....

 

Αν ειναι legit τα level αυτα τοτε μπραβο τους. Απλα επειδη παιζω εδω και καιρο ξερω οτι μετα τα 20 ειναι πολυ δυσκολο να αναιβεις.. και ειδικα να φτασεις τα 30 και 32, ειμαι 24 και οποιος το ακουει μου λεει "wow". Επισης στη Πλατεια ΧΑΝΘ που μαζευονται ολοι οι grinders της θεσσαλονικης πανω απο 26-28 level δεν εχω συναντησει κανεναν.. Και μου φαινεται λιγο παραξενο να βρισκω 32 level παικτη εδω δυτικα που δεν εχουμε και lure spots οποτε αναγκαστικα για να φτασεις τετοιο level πρεπει να πηγαινεις κεντρο, και οπως ειπα κεντρο δεν υπαρχουν τετοια ατομα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειναι legit τα level αυτα τοτε μπραβο τους. Απλα επειδη παιζω εδω και καιρο ξερω οτι μετα τα 20 ειναι πολυ δυσκολο να αναιβεις.. και ειδικα να φτασεις τα 30 και 32, ειμαι 24 και οποιος το ακουει μου λεει "wow". Επισης στη Πλατεια ΧΑΝΘ που μαζευονται ολοι οι grinders της θεσσαλονικης πανω απο 26-28 level δεν εχω συναντησει κανεναν.. Και μου φαινεται λιγο παραξενο να βρισκω 32 level παικτη εδω δυτικα που δεν εχουμε και lure spots οποτε αναγκαστικα για να φτασεις τετοιο level πρεπει να πηγαινεις κεντρο, και οπως ειπα κεντρο δεν υπαρχουν τετοια ατομα..

To ξέρω αγόρι μου ειρωνικά το λέω.Το ίδιο πράγμα συμβαίνει και εδώ που φαντάσου ειναι μικρή πόλη(Ηράκλειο Κρήτης) με κυριολεκτικά 2 σπότ τα οποία είναι ένα πάρκο και η πρoβλήτα λιμάνι.

Προφανός και αν βλέπεις 32lv έχει κάνει cheat..Δεν έχω καμμία αμφιβολία.

Απο 28 lv έως 32 θέλει 1.900.000 Xp

απο 1   lv έως 27 θέλει 1.300.000 Xp

 

Εκτός και αν μιλάμε για άτομο που περπατάει 8 ώρες την ημέρα ασταμάτητα με ένα powebank στο χέρι τότε ναι έχει κάνει cheat

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...