Προς το περιεχόμενο

Pokémon GO - Official Thread


Swimmer21

Ψηφοφορία του Pokémon GO - Official Thread  

421 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τι ομάδα είσαστε στο Pokémon GO;

    • Team Instinct (Κίτρινοι)
    • Team Mystic (Μπλε)
    • Team Valor (Κόκκινοι)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επιασα ivysaur στο λιμανι και καμμια 3 squirtle, ετοιμος για blastoise ειμαι. Εχω ετοιμα και αλλα εβολβ και θα τα σκασω τωρα σε λιγο με αυγο, θα ποσταρω αποτελεσματα..

 

Εβγαλε κατι pinsir 1000αρια και κατι αλλα.. αλλα οκ δε τρελαθηκα κιολας, 4 lure ειχε δε βρηκε να βγαλει κατι καλυτερο.. Ενα HYPNO που εβγαλε και ηταν 100cp τι να πω τωρα.. Εχω κανει τοσο φαρμαρισμα για να μου βγαζει 100cp hypno και 200 cp alakazam.. δε μπορω να καταλαβω γιατι γινεται αυτο.. Και με το πρωτο vaporeon ο αλλος ηταν 16 και του εβγαλε 1400 νομιζω και σε εμενα 550 που ειμουν 22 τοτε.. Ποιος ο λογος να ειμαι μεγαλο λεβελ δηλαδη..

 

Ποσταρε οταν τα κανεις evolve

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμα ποσα λεβελ εισαι.?

23, να ξερεις στο στενο δρομακι το πετρινο με τις βαρκες πεταει dragonite και επισης εχω την εντυπωση οτι buggarei και πεταει μαζεμενα 10 ποκεμον οταν περναω απο κει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23, να ξερεις στο στενο δρομακι το πετρινο με τις βαρκες πεταει dragonite και επισης εχω την εντυπωση οτι buggarei και πεταει μαζεμενα 10 ποκεμον οταν περναω απο κει.

Καθε μερα ειμαι σε αυτο το μερος καθως εργαζομαι εκει (κουλε) και ουτε σαν σκια στο ρανταρ δεν εχω δει dragonite :/

και το δυνατοτερο μου εχει 1000 κατι.

Πως τα κανετε τοσο δυνατα.? αν ο exegutor ριχνει gym με 5 πρεπει να εχει 2-2.5 χιλιαδες cp.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα πηγε. Πηρα 60+ χιλιαδες XP απο τα evolve συν καποια που δεν ειχα οποτε +1200 απο τα νεα pokemon που βγηκαν απο τα evolve.

Οριστε τα δυνατοτερα που εβγαλα χωρις τα μικρα rattikate/pidgeotto/spearrow κλπ

 

 

srT6C3h.png

 

 

QFK8wqd.png

 

 

yjC6Fw5.png

 

EXacEuT.png

 

CtWPlrt.png

 

iejxNT0.png

 

7zhGfKT.png

 

kWJ2uTB.png

 

 

 

nf8u3hP.png

 

 

L17VzRm.png

 

 

 

vIovAka.png

 

 

uJL0291.png

 

 

FEEP5Ua.png

 

 

 

cN2nC71.png

 

 

VZqICrr.png

 

 

jrI1Jo8.png

 

 

 

sKV2lZm.png

 

 

 

LodQNOA.png

 

 

 

O4k5MAK.png

 

 

 

 

 

 

 

To Gerados ρε παιδια μαλακιες skills εχει μου φαινεται.. Δεν πειραζει θα φτιαξω και αλλο, εχουμε πολλα ψαρια εδω στη Θεσσαλονικη :devil:

 

 

Οποιος ξερει ας μου πει ποια απο αυτα αξιζουν να τα κρατησω για gym battles και γιατι οχι power ups στα επομενα levels. Thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Φλοίσβος ειναι απο τα καλύτερα μέρη για φαρμαρισμα!

Επίσης πολυ καλό μέρος ειναι και η εστία Νέας Σμύρνης!

Παιδες έφτασα 17lvl και θέλω σα τρελός να ξεκινήσω τα evolve! Λέτε να τα κάνω η να περιμένω λιγο ακόμη;

Εχω και 3 lucky eggs!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Φλοίσβος ειναι απο τα καλύτερα μέρη για φαρμαρισμα!

Επίσης πολυ καλό μέρος ειναι και η εστία Νέας Σμύρνης!

Παιδες έφτασα 17lvl και θέλω σα τρελός να ξεκινήσω τα evolve! Λέτε να τα κάνω η να περιμένω λιγο ακόμη;

Εχω και 3 lucky eggs!

Αν περιμενεις θα βρεις μεγαλυτερα cp ποκεμον για να τα κανεις evovle..

 

20+ ξεκινα λεω εγώ.. αυγα ομως να κανεις κανονικα γιατι το cp των ποκεμον που εχουν μεσα τους εξαρταται απο τη στιγμη που τα βρηκες και οχι τι λεβελ θα εισαι οταν σπασουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nidoking χθες βραδυ 1200cp εξω απ το σπιτι μου ^_^
Το μονο που με απασχολει τωρα είναι να δωσω τελεια myspace ονόματα σε όλα μου τα ποκιμαν χιχιχι
Το Nidoking βαφτιστηκε Gore.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε είναι μεγάλη η μαλακία αυτό που γίνεται με το Pokemon Club. Τουλάχιστον ας άφηναν να μπορείς να κουμπώσεις μετά το Gmail ώστε άμα παίσει το Authentication να μπορείς να μπεις με το Gmail 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...