Προς το περιεχόμενο

Pokémon GO - Official Thread


Swimmer21

Ψηφοφορία του Pokémon GO - Official Thread  

421 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τι ομάδα είσαστε στο Pokémon GO;

    • Team Instinct (Κίτρινοι)
    • Team Mystic (Μπλε)
    • Team Valor (Κόκκινοι)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετα απο τα χθεσινα εβολβ που νομιζω ηταν μια χαρα. Παω πριν απο λιγο super market και βγαινοντας βλεπω machoke στα steps. Παω το βρισκω και ηταν 1100 cp, μια χαρα για εβολβ, δε μας χαλαει ενα 1700-1800 machamp!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys μια ερώτηση. Έχετε και άλλοι πρόβλημα με το pokedex; Εμένα από την πρώτη στιγμή κολλάει στο πρώτο pokemon που έπιασα το αρχικό Charmader. 

 

Έχω δει στο internet σε ερωτήσεις forum πάλι κάποιους να ανεβάζουν post με ίδια προβλήματα, λέγοντας ότι τους κολλάει στον Charmader όποιο Pokemon και αν πατήσουν. Λίγο τραβηγμένο, αλλά λέτε να έχει θέμα το script του παιχνιδιού μόνο σε charmader; Ή το παθαίνετε κι άλλοι; 

 

Ευχαριστώ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys μια ερώτηση. Έχετε και άλλοι πρόβλημα με το pokedex; Εμένα από την πρώτη στιγμή κολλάει στο πρώτο pokemon που έπιασα το αρχικό Charmader.

 

Έχω δει στο internet σε ερωτήσεις forum πάλι κάποιους να ανεβάζουν post με ίδια προβλήματα, λέγοντας ότι τους κολλάει στον Charmader όποιο Pokemon και αν πατήσουν. Λίγο τραβηγμένο, αλλά λέτε να έχει θέμα το script του παιχνιδιού μόνο σε charmader; Ή το παθαίνετε κι άλλοι;

 

Ευχαριστώ

Το κάνει στο κολλητό που έχει s7 edge. Δεν το έχω παρατηρήσει σε άλλη συσκευή. Και reinstall που έκανε πάλι το ίδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κάνει στο κολλητό που έχει s7 edge. Δεν το έχω παρατηρήσει σε άλλη συσκευή. Και reinstall που έκανε πάλι το ίδιο.

εχω s7 edge και δεν εχω το ιδιο πρόβλημα, οποτε δεν εξαρτάται από τη συσκευή μαλλον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει πιασει κανεις απο σας Snorlax στην Ελλαδα?Και αν ναι που?

 

Ούτε Snorlax ούτε Dragonite και είμαι 25 lvl, και από Dratini είμαι στα 17 νομίζω candy δλδ τίποτα (περιττό να πω ότι είχα 3-4 μέρες μετά το launch Dragonite 2600 να είναι στο Gym στην γειτονιά μου...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω κι εγω το ιδιο προβλημα σε sony xperia z3 compact

 

 

εχω s7 edge και δεν εχω το ιδιο πρόβλημα, οποτε δεν εξαρτάται από τη συσκευή μαλλον

 

 

Το κάνει στο κολλητό που έχει s7 edge. Δεν το έχω παρατηρήσει σε άλλη συσκευή. Και reinstall που έκανε πάλι το ίδιο.

 

Μήπως έτυχε όλοι εσείς που έχετε το πρόβλημα να διαλέξατε charmader στην αρχή; Έχει σημασία καθώς μπορεί να είναι θέμα προγραμματισμού του game. Εγώ ας πούμε είχα διαλέξει charmader και 2 ερωτήσεις σε forum που βρήκα στο google είχαν διαλέξει και αυτοί charmader.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατσε καψου 20 μερες να φτασεις λεβελ 28 και μετα πουλα το για 120 ευρω. Πω πω investment.. καλυτερα να βρει δουλεια καποιος.. 450 το μηνα τουλαχιστον :devil:

 

Κατι αλλο, κανενα dragonite εχει βρεθει ελλαδα? Και ειδικα θεσσαλονικη? Βλεπω εχει ενα rhydon αριστοτελους τωρα, αλλα δεν παω :D

 

Dragonite είδα πριν μια βδομάδα στα Μελίσσια (Αθήνα), στην πλατεία του Άη Γιώργη. Όντας άσχετος από Pokemon δεν ήξερα καν τι είναι, του πέταξα καμια 15αριά μπάλες, δεν μπορούσα να το πιάσω με τίποτα και το παράτησα. Την άλλη μέρα έδειξα τα seen pokemons σε κάτι φίλους μου επιστήμονες του είδους και με κοιτούσαν με το στόμα ανοιχτό. Πέρασε κάμποση ώρα για να καταλάβω πόσο σπάνιο pokemon είχα δει, άσχετα αν δεν κατάφερα να το πιάσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...