Προς το περιεχόμενο

Pokémon GO - Official Thread


Swimmer21

Ψηφοφορία του Pokémon GO - Official Thread  

421 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τι ομάδα είσαστε στο Pokémon GO;

    • Team Instinct (Κίτρινοι)
    • Team Mystic (Μπλε)
    • Team Valor (Κόκκινοι)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

snorlax με lick και body slam έχει μεγαλύτερο damage output από vap με water gun και aqua tail

 

 

 

τα έχεις κάνει power up ε?

edit: χρησιμοποίησε το iv rater να δεις ποιο ειναι το καλύτερο.

https://thesilphroad.com/research

πρώτα κάνεις evolve να δεις τι move-set έχει και μετά κάνεις power ups.

 

Οχι δεν τα εχω κανει power up

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://pokemongo.gamepress.gg/pokemon/129 

 

στο 27 level πιάνεις magicarp 200άρι.  έχει 10.1-11.8 πολλαπλασιαστή οπότε με 200 cp υπολογίζεις κοντά 2000-2200cp

Aυτος ο πολλαπλασιαστης που λες παιρνει τυχαιες τιμες απο 10.1 μεχρι 11.8? Η οσο πιο μεγαλο cp εχει το magicarp που θα εξελιξεις τοσο μεγαλυτερος θα ειναι και ο πολλαπλασιαστης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρήτη Hράκλειο (μέσα στην πόλη) έχει κανείς ιδέα που βρίσκω dratini.? Βγάζει που και που στην περιοχή του λιμανιού αλλά όχι καθημερινά.

Επίσης έχω πολλά πόκεμον του νερού.Θέλω να εξελίξω το Eevee σε Vaporeon αλλά μιας και έχω όπως είπα πόκεμον νερού,μήπως να πάω σε κάτι άλλο.? Ηλεκτρικά δεν έχω σχεδόν καθόλου οπότε μήπως να πάω σε Jolteon.?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γενικα φλοισβο ή υπαρχει τοποθεσια συγκεκριμενη?

 

Γενικα εκει βγαζει στον θερινο κινηματογραφο, μαρινα κλπ εκει γυρω

 

Και συνεχως βγαζει στην οδο Παπανδρεου στο Ελληνικο (Ανω Γλυφαδα) που ενωνει την Γουναρη με τη Βουλιαγμενης, εχω πετυχει στο ιδιο σημειο 3 φορες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιασα ivysaur στο λιμανι και καμμια 3 squirtle, ετοιμος για blastoise ειμαι. Εχω ετοιμα και αλλα εβολβ και θα τα σκασω τωρα σε λιγο με αυγο, θα ποσταρω αποτελεσματα..

 

Εβγαλε κατι pinsir 1000αρια και κατι αλλα.. αλλα οκ δε τρελαθηκα κιολας, 4 lure ειχε δε βρηκε να βγαλει κατι καλυτερο.. Ενα HYPNO που εβγαλε και ηταν 100cp τι να πω τωρα.. Εχω κανει τοσο φαρμαρισμα για να μου βγαζει 100cp hypno και 200 cp alakazam.. δε μπορω να καταλαβω γιατι γινεται αυτο.. Και με το πρωτο vaporeon ο αλλος ηταν 16 και του εβγαλε 1400 νομιζω και σε εμενα 550 που ειμουν 22 τοτε.. Ποιος ο λογος να ειμαι μεγαλο λεβελ δηλαδη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεποδαριαστικα σημερα στο φαρο στο λιμανι Ηρακλειου αλλα αξιζε.Τιποτα τρομερο απο ποκεμον ( ως συνηθος ) αλλα εφτασα level 20 και δεν ηξερα οτι δινει τοσο υπεροχα δωρα(20 ultraball,2 incense,2 lure,2 eggs,2 incubator κ.α)

Ειναι κριμα που δεν εχουμε ποικιλια εδω παντος.70 ποκεντεξ με μερικα να ειναι απο evolve.

Aν οντως βγαλουν trade με αλλους θα ειναι τρομερο.

 

Σημερα την επεσα σε ενα gym στο γυρισμο.Ειχε vaporeon 1250 , arcanine 1400κατι και ενα snorlax 1500ρι.

Μου εκανε εντυπωση πως εφαγα με golbat 970 το vaporeon.Οριακα βεβαια αλλα και παλι.Και jolteon μεγαλυτερου cp απο αυτο το golbat εχω φαει παρολο που το thunderbolt του ηταν super effective.Οπως το βλεπω ο golbat αυτος βαραει σχεδον 1μιση φορα γρηγοροτερα απο αυτα αλλα δεν μπορω να το σιγουρεψω ουτε να το εξυγησω.Το vaporeon το βλεπω στα charts ψηλα :S

Στη συνεχεια το arcanine το εφαγα με ενα golduck 1070 πιο ευκολα αποσο περιμενα παλι.Ο snorlax με ζορισε παρολο που ο machamp του εσκαγε πολυ damage.

Παντος εχω ενθουσιαστει με τον golbat.Και σε σας ετσι γαματος ειναι.?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...