Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Redmi Note 3 PRO 32/3 @geekbuying @ 151 euros /161 euros με εξτρα


Agathoklis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 766
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

To post σου φαίνεται ενδιαφέρον .... αλλά θα πώ ψέματα αν πώ ότι το κατάλαβα.

Μπορείς σε παρακαλώ να το ξαναγράψεις αναλυτικά?

 

Φαίνεται να έχεις πληροφόρηση εκ των έσω.

Δεν υπάρχει καμία πληροφόρηση εκ των έσω πέραν του cc και αυτών που βλέπω.

Απλά ενημερώνω ΒΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ 800.

Βάλτε το στο μυαλό σας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά επειδή  δεν το κατέχω το άθλημα ....αν το πάρω και δεν κάνω τίποτα (δεν αλλάξω ρομ ) θα έχω θέματα ?
Αξίζει να πάρω το συγκεκριμένο κινητό (ή εστω κάποιο άλλο Χiaomi) αν είναι να μην το πειράξω? Ευχαριστώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά επειδή  δεν το κατέχω το άθλημα ....αν το πάρω και δεν κάνω τίποτα (δεν αλλάξω ρομ ) θα έχω θέματα ?

Αξίζει να πάρω το συγκεκριμένο κινητό (ή εστω κάποιο άλλο Χiaomi) αν είναι να μην το πειράξω? Ευχαριστώ.

 

θες Ελληνικά στα μενού? αν ναι πρέπει να το πειράξεις το κινητό. αν όχι τότε το παίρνεις από vickmall και στις επιλογές επιλέγεις την official global rom.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα το συγκεκριμενο του geekbuying εχει Ελληνικο μενου απο οτι γραφει

αν και προσωπικα αγοραζω τα xiaomi μου με global official χωρις Ελληνικο μενου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα το συγκεκριμενο του geekbuying εχει Ελληνικο μενου απο οτι γραφει

αν και προσωπικα αγοραζω τα xiaomi μου με global official χωρις Ελληνικο μενου...

 

το geekbuying(και όλα τα κινεζομάγαζα που αναφέρουν ότι έχουν ελληνικό μενού) βάζει μια πειραγμένη δικιά τους rom που είναι μέσα στα προβλήματα και θα χρειαστεί 99.9% να αλλαχτεί με το που παραλάβεις το κινητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

εχει δυο διαφορετικες εκδοσεις το geekbuying... την Multilanguage  της προσφορας και την Official global που δεν εχει Ελληνικα....

η official global ειναι πιο ακριβη και οπως ειπα πιο πανω την εχω και στα δικα μου xiaomi...(απο vickmall :P )

 

 

εχει δυο διαφορετικες εκδοσεις το geekbuying... την Multilanguage  της προσφορας με Ελληνικα και την Official global που δεν εχει Ελληνικα....

η official global ειναι πιο ακριβη (γιατι πληρωσε δικαιωματα να μπορει να λεει οτι εχει την official international εδοση) και οπως ειπα πιο πανω την εχω και στα δικα μου xiaomi...(απο vickmall  :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

εχει δυο διαφορετικες εκδοσεις το geekbuying... την Multilanguage  της προσφορας με Ελληνικα και την Official global που δεν εχει Ελληνικα....

η official global ειναι πιο ακριβη (γιατι πληρωσε δικαιωματα να μπορει να λεει οτι εχει την official international εδοση) και οπως ειπα πιο πανω την εχω και στα δικα μου xiaomi...(απο vickmall  :P )

Αν έχει και την official global Μια χαρά τότε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρηγγειλα και εγω το space gray στα 150 (3 gb ram 32gb rom) και δεχτηκε κανονικα την πληρωμη με πιστωτική απο αλφα

Εννοείς με PayPal ή χωρίς?

Γιατί αν είναι χωρίς ίσως έχεις πρόβλημα σε περίπτωση που κάτι δεν πάει καλά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσες μέρες κάνουν για να το πακετάρουν και να το στείλουν?

Έβαλα μία παραγγελία αλλά έχουν περάσει τρεις μέρες και ακόμα σε "επεξεργασία" βρίσκεται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σας παράγγειλα το xiaomi redmi note pro στις 5 ιουλίου από vickmall. Στο trakcing number μου δείχνει αυτό: (2016-07-08 08:19

The item is pre-advised) ξέρετε τη σημαίνει; και πότε περίπου θα έρθει; Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πιθανό να σου βγάζει την ίδια ένδειξη για κάμποσες μέρες.Η επόμενη θα είναι ότι έφτασε Ολλανδία(αν έχεις παραγγείλει με NL post).Λογικά θα το έχεις μέχρι τα τέλη του μήνα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...