Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Redmi Note 3 PRO 32/3 @geekbuying @ 151 euros /161 euros με εξτρα


Agathoklis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 766
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σαν μαγαζι τι λεει ρε παιδιά?διοτι παραγγειλα απο fastcardtech που ειναι οτι χειρότερο και μαλλον μπορεί να χρειαστει να ξαναπαραγγειλο γιατι μπορει να τους το γυρίσω πισω αν ειναι μεταχειρισμένο οπως κανουν συνήθως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα-πλήρωσα στις 10/7 από geekbuying.Ακόμα δεν το έχουν στείλει.

Σε προηγούμενη παραγγελία (ένα tv pc) το έστειλαν μετά από 20 μέρες.

Γενικότερα είναι λίγο ότι να'ναι με τις αποστολές και πρέπει να τους στείλεις καμια 10άρα mail για να κινητοποιηθούν...

Προσωπικά το θεωρώ πιο αναξιόπιστο από gearbest

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πιθανό να σου βγάζει την ίδια ένδειξη για κάμποσες μέρες.Η επόμενη θα είναι ότι έφτασε Ολλανδία(αν έχεις παραγγείλει με NL post).Λογικά θα το έχεις μέχρι τα τέλη του μήνα

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια σημερα αυριο θα ριξω παραγγελια απο που προτεινετε να το παρω επειδη το εχασα λιγο το θεμα ανοιχτηκε και καινουριο thread. Και αν θυμαμαι καλα με ποια ρομ να ζητησω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια σημερα αυριο θα ριξω παραγγελια απο που προτεινετε να το παρω επειδη το εχασα λιγο το θεμα ανοιχτηκε και καινουριο thread. Και αν θυμαμαι καλα με ποια ρομ να ζητησω?

 

Από vickmall, όσο για την rom δες εδώ:

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6738929#post6738929

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποτε με official dec αν θυμάμαι καλά; Και μετα με μια διαδικασία περνάμε και ελληνικά; Αυτη η διαδικασία με φοβίζει.

Ναι κι εμενα. Αυτος ειναι ο μοναδικος λογος που δεν το παίρνω αυτο το κινητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγειλα 14/7 μαζι με θηκη και προστασια οθονης.

Μτα απο μια εβδομαδα processing μου στελνουν τα 2 μικρα της παραγγελιας και με ενημερωνουν

οτι η ζητηση για το κινητο ειναι πολυ μεγαλη και θα παραλαβουν καινουρια απο το εργοστασιο σε μια εβδομαδα.

Ανησυχω λιγο μη γινει μαλακια αλλα οτι τους ρωτησα , απαντησαν μεσα σε μια μερα με e-mail (5-6e-mail).

Αν το επερνα τωρα, σιγουρα απο vickmall.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ παρήγγειλα 18/7 , στο chat μου είπαν εντός εβδομάδος .... μετά από 2 ημέρες ξαναρωτάω , ετοιμάζεται μου είπαν ... σήμερα ξαναρώτησα και μου απάντησαν ότι περιμένουν νέο stock την άλλη εβδομάδα , όταν τους έγραψα ότι τάχα ετοιμάζοταν η παραγγελία μου μου απάντησαν ότι είχαν πρόβλημα στο batch και τα επέστρεψαν πίσω ... τους ζήτησα τον λόγο που δεν με ενημέρωσαν για αυτή την εξέλιξη και ζήτησαν συγγνώμη για την αναμονή , υποσχέθηκε ότι θα με ενημερώσουν άμεσα όταν παραλάβουν με την ακριβή ημερομηνία αποστολής .... @@  , κι εγώ σκέφτομαι να ζητήσω refund αλλά μάλλον θα αργήσει να γίνει ... 16€ διαφορά είναι από τ vickmall ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...