Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Redmi Pro με 10core CPU, OLED οθόνη, διπλή κάμερα στο πίσω μέρος και τιμή $225


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ουκ εν το πολλω το ευ

εχω iphone se 

 

η μολις 1600mAh μπαταρια κραταει 2 μερες με bluetooth/wifi/mobile data μονιμως ανοιχτα

 

οταν το φορτιζω το βραδυ και το βγαζω απτη πριζα, το πρωι μετα απο 8 ωρες ειναι ακομα στο 100% ενω τα android πεφτουν στη καλυτερη στο 90%

απο εφαρμογες και κολληματα ουτε για πλακα..

 

το iOS ειναι ετη φωτος μπροστα παροτι ειχα εμπειρια με ενα απο τα καλυτερα android λειτουργικα (HTC Sense)

 

Άμα το κοστολογούσε και σε λογική τιμή για αυτά που προσφέρει τότε θα ήταν εντός ανταγωνισμού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τρελανε κι αλλο το συμπαν ρε xiaomi

εισαι η ταχυτερα αναπτυσσομενη εταιρεία διχως nexus δεκανικια απο google.

και το καλύτερο απ ολα θα ρθει οταν κ οι τελευταιοι τυφλοι που δεν παραδέχονται ακομη τα αλματα σου, νομοτελειακα αγορασουν το πολυ σε κανα δυο χρονια συσκευη σου

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κινητά τα άλλαζα η τα έσπαγα σε λιγότερο απο 1 χρόνο όμως εδώ και 2 χρόνια έχω Xiaomi note 4g είμαι πολύ ευχάριστιμενος!!! Έχει τα καλύτερα spec το 4κ τι να το κάνεις στο κινητό??? 4.050mAh μπαταρία!!! Δεν θέλεις τπτ άλλο στο κινητό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κινητά τα άλλαζα η τα έσπαγα σε λιγότερο απο 1 χρόνο όμως εδώ και 2 χρόνια έχω Xiaomi note 4g είμαι πολύ ευχάριστιμενος!!! Έχει τα καλύτερα spec το 4κ τι να το κάνεις στο κινητό??? 4.050mAh μπαταρία!!! Δεν θέλεις τπτ άλλο στο κινητό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πάμε μετά και τα σκάμε 5 φορές ποιο ακριβά στην κάθε Apple, Samsung κλπ.

 

Εάν οργανωθούν οι Κινέζοι σε θέμα μάρκετινγκ και υποστήριξης θα τους πάρουν τα σώβρακα.

 

Όσοι έχετε πάρει κινέζικα, αλήθεια τι εμπειρία έχετε;

Έχω το redmi note 3 pro snap 650 3gb και είναι καταπληκτικό για την τιμή του, με μοναδικό "μειονέκτημα" τις απλά οκ κάμερες. ¨Οταν θα πέσει λίγο η τιμή του παραπάνω μοντέλου στα 200 θα το αγοράσω όχι όμως πιο πριν, και γενικά μην περιμένετε αυτές τις τιμές εκτός κίνας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντί να κοιτάνε να γίνουν οι συσκευές καλύτερες βγαζετε χολή και συγκρίνεται βούρτσα με τσουρτσα.

 

Θα το ξαναπω σαν προσωπική εκτίμηση και άποψη.

Αν είχα λεφτά θα επαιρνα iPhone 6s. Σαν οικοσύστημα είναι τέλειο. Σαν συσκευή σκέτη είναι μέτρια και μπορώ με τα μισά λεφτα να πάρω μακράν καλύτερη σε γενικές γραμμές.

 

Ή xiaomi για μένα πια αγάπη. Έχοντας ξεκινήσει από iPhone 2, Android 3 και lg 2x έως τωρα που έχω xiaomi note 2 εδώ και ένα χρόνο.

Τα κινητά από εποχή iPhone 1 έως σήμερα.ε χουν αλλάξει τρομερά.

 

Τα κινητά δεν πρέπει να τα κοιτατε στα χαρακτηριστικά αλλά σε εμπειρία χρηστών και υποστήριξη λογισμικού. Το να έχεις Android και να μην κολλάει ούτε μετά από 6 μήνες μόνο η xiaomi μου το έδωσε και έχω περάσει απολες τις εταιρείες. Xiaomi & iPhone μέχρι στιγμής.

 

Ή δε xiaomi εκτός ότι για τα λεφτά που δίνεις εχει πολύ καλή συσκευή, έχει φοβερή ελληνική κοινότητα. Το να έχεις ομαδα από πισω να σε στηρίζει είναι άλλο πράγμα που ή Samsung δε το έχει και για μένα χάνει όπως και όλες οι άλλες εταιρείες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αντί να κοιτάνε να γίνουν οι συσκευές καλύτερες βγαζετε χολή και συγκρίνεται βούρτσα με τσουρτσα.

Θα το ξαναπω σαν προσωπική εκτίμηση και άποψη.
Αν είχα λεφτά θα επαιρνα iPhone 6s. Σαν οικοσύστημα είναι τέλειο. Σαν συσκευή σκέτη είναι μέτρια και μπορώ με τα μισά λεφτα να πάρω μακράν καλύτερη σε γενικές γραμμές.

Ή xiaomi για μένα πια αγάπη. Έχοντας ξεκινήσει από iPhone 2, Android 3 και lg 2x έως τωρα που έχω xiaomi note 2 εδώ και ένα χρόνο.
Τα κινητά από εποχή iPhone 1 έως σήμερα.ε χουν αλλάξει τρομερά.

Τα κινητά δεν πρέπει να τα κοιτατε στα χαρακτηριστικά αλλά σε εμπειρία χρηστών και υποστήριξη λογισμικού. Το να έχεις Android και να μην κολλάει ούτε μετά από 6 μήνες μόνο η xiaomi μου το έδωσε και έχω περάσει απολες τις εταιρείες.

Xiaomi & iPhone μέχρι στιγμής μου δώσανε μόνο εμπειρία rock stable.

Ή δε xiaomi εκτός ότι για τα λεφτά που δίνεις εχει πολύ καλή συσκευή, έχει φοβερή ελληνική κοινότητα. Το να έχεις ομαδα από πισω να σε στηρίζει είναι άλλο πράγμα που ή Samsung δε το έχει και για μένα χάνει όπως και όλες οι άλλες εταιρείες.

Επεξ/σία από SwAToNeR
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...