Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Redmi Pro με 10core CPU, OLED οθόνη, διπλή κάμερα στο πίσω μέρος και τιμή $225


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ουκ εν το πολλω το ευ

εχω iphone se 

 

η μολις 1600mAh μπαταρια κραταει 2 μερες με bluetooth/wifi/mobile data μονιμως ανοιχτα

 

οταν το φορτιζω το βραδυ και το βγαζω απτη πριζα, το πρωι μετα απο 8 ωρες ειναι ακομα στο 100% ενω τα android πεφτουν στη καλυτερη στο 90%

απο εφαρμογες και κολληματα ουτε για πλακα..

 

το iOS ειναι ετη φωτος μπροστα παροτι ειχα εμπειρια με ενα απο τα καλυτερα android λειτουργικα (HTC Sense)

 

Έχω διαβάσει διαφορα και για τα IPhone λασκαρισμένα Home Button , Volume button κλπ και μερικοί μετά από 3-4 αλλαγές σε συσκευές των 600 και 1000€...πράγμα ανεπίτρεπτο. Οποτε δεν είναι μονο το software...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω να φανω spelling freak, αλλά είναι κάτι το οποίο είναι λάθος και το βλέπεις πολύ συχνά. Κλασικός στα ελληνικά είναι πάντα με ένα "σ" και όχι με δύο.

 

Λάθος είναι αυτό που λες. Κλασσικός (παρωχημένο, μεν, στα ελληνικά δε) το βρίσκεις σε παλιότερα κείμενα. Κλασικός είναι νεωτερισμός του κλασσικός. Και τα δύο είναι ελληνικά.

 

Back on topic. Νομίζω ότι το άρθρο έχει ένα λάθος σχετικά με τους αισθητήρες. Επιπλέον, το IMX258 δεν είναι και από τους καλύτερους αισθητήρες εκεί έξω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω διαβάσει διαφορα και για τα IPhone λασκαρισμένα Home Button , Volume button κλπ και μερικοί μετά από 3-4 αλλαγές σε συσκευές των 600 και 1000€...πράγμα ανεπίτρεπτο. Οποτε δεν είναι μονο το software...

 

 

οταν σταματησεις καποτε το διαβασμα και πιασεις με το καλο ενα στα χερια σου εδω ειμαστε και ξαναμιλαμε!

hello.gif

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σέρβις...0 , υποστήριξη...0, κατασκευή...0,σαρ...ελπίζω να κυκλοφορεί με κράνος από τσιμέντο . πωπω τέλειο έχει όμως 10 πυρήνες και πάει σφαίρα ...για τα σκουπίδια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχα μαλιστα..και εκει που σκεφτομουν να αγορασω το redmi note 3 pro μαλλον καλυτερα θα ηταν να περιμενω αν οχι για κατι καλυτερο τουλαχιστον να πεσει η τιμη του pro

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 4 μήνες θα βγάλουν το Redmi Pro^2 με κανέναν SD652.

Επίσης αρχική τιμή από τα κινεζομάγαζα να περιμένετε κοντά στα 280-300Ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σέρβις...0 , υποστήριξη...0, κατασκευή...0,σαρ...ελπίζω να κυκλοφορεί με κράνος από τσιμέντο . πωπω τέλειο έχει όμως 10 πυρήνες και πάει σφαίρα ...για τα σκουπίδια...

Τόσο ξέρεις τόσο λες.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λάθος είναι αυτό που λες. Κλασσικός (παρωχημένο, μεν, στα ελληνικά δε) το βρίσκεις σε παλιότερα κείμενα. Κλασικός είναι νεωτερισμός του κλασσικός. Και τα δύο είναι ελληνικά.

 

Back on topic. Νομίζω ότι το άρθρο έχει ένα λάθος σχετικά με τους αισθητήρες. Επιπλέον, το IMX258 δεν είναι και από τους καλύτερους αισθητήρες εκεί έξω.

Νομίζω πως ο Stigmax έχει δίκιο.

Ήταν με 1σ. Μεταφέρθηκε σαν δάνειο στη λατινική με δύο "ss" για να ακούγεται "σ" (classic και οχι clasic) και στη συνέχεια επανήλθε σαν αντιδάνειο στα ελληνικά με τα δύο "σσ"...

 

Προσωπικά Xiaomi δεν έχω τολμήσει ακόμα. Με Huawei πάντως είμαι υπερευχαριστημένος (p7 mini και p9 lite)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν το φορτιζω το βραδυ και το βγαζω απτη πριζα, το πρωι μετα απο 8 ωρες ειναι ακομα στο 100% ενω τα android πεφτουν στη καλυτερη στο 90%

απο εφαρμογες και κολληματα ουτε για πλακα..

 

Και το Lg gflex2 μου έτσι συμπεριφέρεται, το πρωί παραμένει στο 100% (μέχρι που νομίζω μήπως έχει χαλάσει :-)).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σέρβις...0 , υποστήριξη...0, κατασκευή...0,σαρ...ελπίζω να κυκλοφορεί με κράνος από τσιμέντο . πωπω τέλειο έχει όμως 10 πυρήνες και πάει σφαίρα ...για τα σκουπίδια...

 

...άστο, δεν τόχεις...

...ένας είναι ο federer...

...(και δεν τον λένε Roger)...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουκ εν το πολλω το ευ

εχω iphone se 

 

η μολις 1600mAh μπαταρια κραταει 2 μερες με bluetooth/wifi/mobile data μονιμως ανοιχτα

 

οταν το φορτιζω το βραδυ και το βγαζω απτη πριζα, το πρωι μετα απο 8 ωρες ειναι ακομα στο 100% ενω τα android πεφτουν στη καλυτερη στο 90%

απο εφαρμογες και κολληματα ουτε για πλακα..

 

το iOS ειναι ετη φωτος μπροστα παροτι ειχα εμπειρια με ενα απο τα καλυτερα android λειτουργικα (HTC Sense)

Tωρα εσυ συγκρίνεις τις 4" με τις 5.5"? Γιατι εγω ειδα στο iphone 6 με απλο webradio τη μπαταρια να πεφτει απο 80 στο 20% μεσα σε μιση ωρα και στο lg g2 τη βγαλαμε 2 ωρες και ουτε χλωμιασε η μπαταρια. Επισης για το sar που ανεφερε ενας φιλος, σιγουρα δε θα χει περισσότερο απο το iphone 1.59w/kg

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...