Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Redmi Pro με 10core CPU, OLED οθόνη, διπλή κάμερα στο πίσω μέρος και τιμή $225


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καταρχας δεν προκειται να παρω να παρω κινητο χωρις να υπαρχει ελληνικη αντιπροσωπεια... Το να το φερνει ενα μαγαζι ελλαδα και να λεει ε ε7 εγγυηση αυτοματα σημαινει οτι ολα χαλανε απο υγρασια. 1 αυτο. Δευτερον Εχω αγοραδει καινουριο lg g3 οταν ειχε 500€ το πουλησα μισοτιμης αγορασα lg g4 το πουλησα αγορασα s6 edge 64 gb 600€ το πουλησα και αγορασα s6 32gb μολις εχθες μετα απο 3 μηνες που ειχα το s6 το πουλησα και πηρα ενα j3 2016.. και πραγματικα δεν το μετανιωσα.. πεταμενα λευτα για να λες μονο και μονο οτι εχεις καλο κινητο.. Ευτηχως το καταλαβα αργα αλλα το καταλαβα..

σιγα ρε μεγιστανα εγω πηρα cubot x17 150 ευρω ευτυχως το καταλαβα νωρις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 108
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τουμπανο αλλα το φοβαμαι λιγο τον Helio x20, γιατι απ την εμπειρια μου o x10 ηταν τρελη ενεργοφιδα. Με τον SD650 νομιζω σωθηκα. Επισης αντι για fingertip sensor εχουν βαλει dual camera? Why?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1ος έξυπνος.. Αλλαξε ρουτερ.. Δεν φταει το κινητο

2ος εξυπνος.. Αν αλλάξει σε 4 μηνες δεν σε υποχρεωνει να το παρεις.. Πολιτικη εταιρειας, μαρκετινγκ πες το οπως θελεις

3ος εξυπνος.. Οι πυρηνες παιζουν οντως μεγαλο ρολο στην εξοικονομηση..και οτι συγκρινεις σαν παράδειγμα οχταπυρηνου, ulephone, εε αυτο με ξεπερνάει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

100 cores να βάλει και να κοστίζει 50 ευρώ, πρέπει να είναι πολύ ζώο κάποιος για να πάρει συσκευή με σοβαρό πρόβλημα στις ειδοποιήσεις. Εκτός αν μιλάμε πάλι για "φοιτητές" με άπειρο χρόνο για φλασαρίσματα και "το δικό μου έχει ξεκλείδωτο bt, το δικό σου;" νοοτροπία. Ας μην απορούν μερικοί γιατί κάποιες συσκευές είναι ακριβότερες και ταυτόχρονα πιο δημοφιλείς από άλλες και καλά ανταγωνιστικές.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυτό με δακτυλικό αποτύπωμα ?

 

Μου φαίνεται θα μείνω για πάντα με το motorola NEXUS 6 .....

Εξάλλου δεν υπάρχει και λόγος για αλλαγή ...

Τι πειράζει το δακτυλικό αποτύπωμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

100 cores να βάλει και να κοστίζει 50 ευρώ, πρέπει να είναι πολύ ζώο κάποιος για να πάρει συσκευή με σοβαρό πρόβλημα στις ειδοποιήσεις. Εκτός αν μιλάμε πάλι για "φοιτητές" με άπειρο χρόνο για φλασαρίσματα και "το δικό μου έχει ξεκλείδωτο bt, το δικό σου;" νοοτροπία. Ας μην απορούν μερικοί γιατί κάποιες συσκευές είναι ακριβότερες και ταυτόχρονα πιο δημοφιλείς από άλλες και καλά ανταγωνιστικές.

έλα πες...samsung η apple? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ε ναι το κακό είναι ότι αν πάθει κάτι περιμένεις 1.5 και 2 μήνες.

 

Αν ήμασταν δίπλα με την κινα καλά θα ήταν :)

Βέβαια και εδώ μπορεί να σου τύχει να το στείλεις στο service της samsung παράδειγμα και να κάνει 1 μήνα να έρθει πίσω...

Ειδικά για εμάς που ήμαστε επαρχία... μια εβδομάδα να πάει Αθήνα με ελτα, μία να γυρίσει και αν υπολογίσεις και τις ημέρες που κάνουν να το φτιάξουν.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουμπανο αλλα το φοβαμαι λιγο τον Helio x20, γιατι απ την εμπειρια μου o x10 ηταν τρελη ενεργοφιδα. Με τον SD650 νομιζω σωθηκα. Επισης αντι για fingertip sensor εχουν βαλει dual camera? Why?

Το fingerprtint reader το έβαλαν μπροστά φίλε μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

100 cores να βάλει και να κοστίζει 50 ευρώ, πρέπει να είναι πολύ ζώο κάποιος για να πάρει συσκευή με σοβαρό πρόβλημα στις ειδοποιήσεις. Εκτός αν μιλάμε πάλι για "φοιτητές" με άπειρο χρόνο για φλασαρίσματα και "το δικό μου έχει ξεκλείδωτο bt, το δικό σου;" νοοτροπία. Ας μην απορούν μερικοί γιατί κάποιες συσκευές είναι ακριβότερες και ταυτόχρονα πιο δημοφιλείς από άλλες και καλά ανταγωνιστικές.

 

Εγω παντως προτιμω να δωσω 200 ευρω και να κανω τον φοιτητη παρα να δωσω 700 ευρω και να ειμαι αιχμαλωτος του itune :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mim

 

Και πάμε μετά και τα σκάμε 5 φορές ποιο ακριβά στην κάθε Apple, Samsung κλπ. Εάν οργανωθούν οι Κινέζοι σε θέμα μάρκετινγκ και υποστήριξης θα τους πάρουν τα σώβρακα. Όσοι έχετε πάρει κινέζικα, αλήθεια τι εμπειρία έχετε;
c Mi max εδω.Τα σπάει.Ο χρόνος θα δείξει για το βάθος του χρόνου.Πρωτη κινεζια.Χλωμό το κοβω να ξεφευγω εύκολα απο δαυτους κ ειναι κ πολλοί..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...