Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμο το Anniversary Update, η επετειακή αναβάθμιση των Windows 10 που φέρνει νέα χαρακτηριστικά


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όσοι δεν μπορείτε να περιμένετε σαν εμένα , κατεβάστε το update manually :

 

1. Κατεβάστε το Media Creation Tool απ'αυτό το link https://www.microsoft.com/en-gb/software-download/windows10ISO (Πατήστε Λήψη Εργαλείου)

 

2. Έχοντας σιγουρευτεί ότι το Windows Firewall σας είναι ενεργοποιημένο , ανοίξτε το πρόγραμα και πατήστε Upgrade this PC.

 

3. Ακολουθήστε την διαδικασία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 241
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Μια ερωτηση, στα μαιμου 10αρια κανει update; η θα μας πεταξει εξω;

Ποιος έχει "μαΐμού"? Με το free Windows 10 upgrade γινόντουσαν "legit" ακόμα κι αν αναβάθμιζες από "σπασμένα" Windows 7/8/8.1 :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι δεν μπορείτε να περιμένετε σαν εμένα , κατεβάστε το update manually :

 

1. Κατεβάστε το Media Creation Tool απ'αυτό το link https://www.microsoft.com/en-gb/software-download/windows10ISO (Πατήστε Λήψη Εργαλείου)

 

2. Έχοντας σιγουρευτεί ότι το Windows Firewall σας είναι ενεργοποιημένο , ανοίξτε το πρόγραμα και πατήστε Upgrade this PC.

 

3. Ακολουθήστε την διαδικασία 

Στο εκανε ολα οκ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από 3 προσπάθειες δεν την έβρισκε. Ξετίκαρα την "αναβολή ενημερώσεων" και προσπάθησα πάλι και την βρήκε με την μια. Κατεβάζει με full ταχύτητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου δημιούργησε ένα χαζό αισθητικό πρόβλημα που μου τη σπάει όμως. Η στοίχιση των ονομάτων των φακέλων αντί να είναι στο κέντρο είναι πλέον στα αριστερά, κάτι που μου προκαλεί ναυτία στα ονόματα φακέλων που ξεπερνούν τη μία γραμμή. Έχει ιδέα κανείς αν αυτό ρυθμίζεται από κάπου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις εγκαταστάθηκε η ενημέρωση, χωρίς προβλήματα...Παρ'όλο που διαβάζαμε στο ίντερνετ περί προτεραιότητας, προσωπικά μόλις 2 ημέρες πριν την λήξη της προθεσμίας αναβάθμισα σε windows 10 από τα 8.1, και μετά τα έβαλα με καθαρή εγκατάσταση. Και σήμερα μου ήρθε κανονικά η ενημέρωση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς το παρον η ενημερωση δεν εχει κανενα θεμα. Εγινε κανονικα, και παει μια χαρα. Λυθηκε και ενα προβληματακι που ειχα, και αυτο με ενδιεφερε περισσοτερο! 

Οντως κανει αρκετες επανεκκινησεις, αλλα στο λεει κιολας οτι θα τις κανει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που έκανα καθαρό installation μετά από upgrade των Windows 7 Pro, κάνω κάτι λάθος που έχω ακόμα τη version 1511 (OS Build 10586.494) και δεν βρίσκει τίποτα στο update;

 

Ή διαβάζω λάθος τις πληροφορίες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που έκανα καθαρό installation μετά από upgrade των Windows 7 Pro, κάνω κάτι λάθος που έχω ακόμα τη version 1511 (OS Build 10586.494) και δεν βρίσκει τίποτα στο update;

 

Ή διαβάζω λάθος τις πληροφορίες;

 

Θα στο βγάλει απλά rollάρει κατά κύματα το update.

 

Εντελώς απροβλημάτιστα μου το πέρασε και εμένα πάντως. Όλα μια χαρά. Όποιος μπρόλαβε μπρόλαβε :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...