Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμο το Anniversary Update, η επετειακή αναβάθμιση των Windows 10 που φέρνει νέα χαρακτηριστικά


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 241
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τόση προθυμία να σε εκμεταλλευτούν,ούτε οι Ρωσίδες μετά την κατάρρευση της cccp.

 

χρησιμοποιεί διάφορα βιομετρικά χαρακτηριστικά του χρήστη προκειμένου να του δώσει πρόσβαση στο σύστημα, πλέον επεκτείνεται και στις ιστοσελίδες έτσι ώστε ο χρήστης να μη χρειάζεται να θυμάται διάφορα ψευδώνυμα και κωδικούς.

 

Ρε,πάτε καλά ρε;Τι βάζατε,με προθυμία και χαρά μάλιστα,στα συστήματα σας;

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ως insider που ειμαι εχω να πω πως το update δεν ειναι ακομα ετοιμο .. εχει μερικα bugs σε λεπτομέρειες που κανουν ομως την ολη εμπειρία χρήσης λιγο κάπως παράξενη.. προβλέπω πολλά  cumulative update...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ως insider που ειμαι εχω να πω πως το update δεν ειναι ακομα ετοιμο .. εχει μερικα bugs σε λεπτομέρειες που κανουν ομως την ολη εμπειρία χρήσης λιγο κάπως παράξενη.. προβλέπω πολλά  cumulative update...

Οι beta testers κατεβάζουν και beta software οπότε είναι λογικό να έχουν προβλήματα. Όσοι δεν είναι insiders θα κατεβάσουν την έκδοση που δουλεύει.

 

Εγώ πάτησα χειροκίνητα να κάνει έλεγχο για ενημερώσεις και την βρήκε. Τώρα την κατεβάζει και περιμένω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι beta testers κατεβάζουν και beta software οπότε είναι λογικό να έχουν προβλήματα. Όσοι δεν είναι insiders θα κατεβάσουν την έκδοση που δουλεύει.

 

Εγώ πάτησα χειροκίνητα να κάνει έλεγχο για ενημερώσεις και την βρήκε. Τώρα την κατεβάζει και περιμένω.

αυτο που εχω εγω τωρα ως insider ειναι ακριβως αυτο που θα παρεις και εσυ ως stable ... 1607 build 14393.10.. μολις αναβαθμισεις στεκαρετο να δεις.. στις επομενες εβδομαδες θα αρχισουν να κατεβαινουν beta μορφες του λειτουργικου για το redstone 2 wave που θα βγει κατα τον μαρτιο ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τιποτα εδω ακομα

 

Η συσκευή σας είναι ενημερωμένη. Τελευταίος έλεγχος: Σήμερα, ‏‎21:03

μπορει να περιμενεις και βδομαδες μεχρι να παρεις το upgrade ΄... αναλογα με το ποτε τα εβαλες το hardware σου κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω λεω να περιμενω κανα χρονο ακομα, μεχρι να γινει, αφ' ενος 99,9% stable λειτουργικο, και αφ΄ετερου να υπαρχει πληρη συμβατοτητα με τα παντα...!!   :-D  :-D  

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντάξει, μπήκε. Βάλαμε και τα πρώτα addons στον edge. Όχι πως θα κάνω χρήση στο desktop pc, μόνο για gaming το έχω, αλλά ήδη είναι φανερές κάποιες βελτιώσεις, πχ στο start menu και στο αισθητικό κομμάτι. Να δούμε πώς θα παίξει αύριο στο t100 στο γραφείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε όσους δεν ήρθε παιδιά πάτε στη διεύθυνση: https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10ISO/ και από τα βήματα διαλέξτε  windows 10 -> Greek -> 32/64 bit ανάλογα το σύστημα για να έχετε το ελληνικό iso να κάνετε όχι μόνο update αλλά και καθαρή εγκατάσταση .Τώρα το κατεβάζω και παρατηρώ σκαμπανεβάσματα στη ταχύτητα... Λέτε να αντέξει το windows update??? χεχεχε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...