Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμο το Anniversary Update, η επετειακή αναβάθμιση των Windows 10 που φέρνει νέα χαρακτηριστικά


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όταν κάνεις αναζήτηση στα ελληνικά θέλει να βάζεις και τους τόνους αλλιώς δεν βρίσκει τίποτα. Cool huh? :P

Πες οτι αυτο ειναι κουλ . Στα αγγλικα , παλι τονους θελει; :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 241
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

λοιπον εκανα clean install ενω ειχα windows 10 νωριτερα και τωρα μου λεει οτι δνε μπορω να τα ενεργοποιησω...ξερει κανεις γιατι?

 

 

Νομιζω η δωρεαν ενεργοποιηση για τα windows 10 ηταν μεχρι και τις 29 ιουλιου 2016.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες οτι αυτο ειναι κουλ . Στα αγγλικα , παλι τονους θελει; :P

 

Δεν την χρησιμοποιώ και συχνά, αλλά σίγουρα θα μπορούσε να ήταν καλύτερη. Στα αγγλικά πάντως μου τα βρίσκει, δεν έχω θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ μα εγώ είχα περάσει τα windows 10 από περιςυ κ είχα άδεια με ψηφιακό δικαίωμα λόγω αναβάθμισης από 7αρια...τώρα που έκανα clean install για να περάσω το upgrade μου έβγαλε μετά την αναβάθμιση ότι δεν μπορώ να τα ενεργοποιήσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ μα εγώ είχα περάσει τα windows 10 από περιςυ κ είχα άδεια με ψηφιακό δικαίωμα λόγω αναβάθμισης από 7αρια...τώρα που έκανα clean install για να περάσω το upgrade μου έβγαλε μετά την αναβάθμιση ότι δεν μπορώ να τα ενεργοποιήσω

 

Περίμενε λίγες ώρες, μπορεί και να είναι θέμα σέρβερ. Αλλιώς αν έχεις MS account πήγαινε και τσέκαρε τις συσκευές σου στο site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις τσέκαρα κ έχει την παλιά έκδοση αλλά κ την νέα...τι σημαίνει όμως αυτό;

​To καλό το παληκάρι ξέρει κι άλλο μονοπάτι:

 

https://www.microsoft.com/en-us/accessibility/windows10upgrade?tduid=(57d50d0034129a50ef59582474c4c409)(256380)(2459594)(TnL5HPStwNw-UHh73H_PTh9f3_0CI3qhuQ)()

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις τσέκαρα κ έχει την παλιά έκδοση αλλά κ την νέα...τι σημαίνει όμως αυτό;

 

Δεν γνωρίζω γιατί, αλλά μπορώ να υποθέσω μάλλον επειδή έχει κρατήσει και την παλιά έκδοση στον φάκελο windows.old για την περίπτωση rollback. Τα περνάω κι εγώ σε λίγο και θα το τσεκάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...