Προς το περιεχόμενο

Συνέντευξη cosmote e-value


Postmort3m

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 145
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κωλοεταιριες που θα έπρεπε να μην υπάρχουν κανονικά. Κ οι τραγικοί στον Αγ. Στέφανο τα γραφεία. Κανονικά στη Θήβα έπρεπε να τα είχαν να κοστίζει ακόμη πιο χαμηλά το νοίκι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι ήταν με παλιές συμβάσεις εκεί μαζί με τα μπόνους στο 6ωρο έβγαζαν γύρω στο 800αρι οπότε άντε να ανεβαινες μέχρι εκεί πάνω. Τώρα με τον κατώτατο μόνο αν είσαι από κει γύρω, διαφορετικά μπαίνεις μέσα πρακτικά. Αλλά αν βρίσκουν άτομα να πηγαίνουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι ήταν με παλιές συμβάσεις εκεί μαζί με τα μπόνους στο 6ωρο έβγαζαν γύρω στο 800αρι οπότε άντε να ανεβαινες μέχρι εκεί πάνω. Τώρα με τον κατώτατο μόνο αν είσαι από κει γύρω, διαφορετικά μπαίνεις μέσα πρακτικά. Αλλά αν βρίσκουν άτομα να πηγαίνουν..

 

Πάντα θα υπάρχουν άτομα στην ανάγκη ή θύματα ειδικά στην Ελλάδα της κρίσης. Εδώ υπάρχουν άτομα που δίνουν τους λογαριασμούς τους για να παίρνουν οι εργοδότες τα λεφτά ώστε να φαίνονται εντάξει ηλεκτρονικά και να τους δίνουν λιγότερα στο χέρι, ή μπράβους στα ΑΤΜ... H e-gyftos δεν θα βρει που έχει συγκεκριμένα ωράρια και ασφαλίζει κιόλας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες δυστυχώς είναι τραγική η κατάσταση αν δείτε τι εκπαίδευση γίνεται για 360 ευρώ καλύτερα να έδινα για πανελλήνιες στα βαθιά 30 για να μπω νομική χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

ξερει κανενας πως ειναι στη τεχνικη υποστηριξη??στο 1st level help desk??Αν εχει τοσο πρηξιμο και αν αξιζει  σαν εκπαιδευση για καποιον που θα ασχοληθει με δικτυα?? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην πουλατε τις ωρες σας για ενα κομματι ψωμι, καλυτερα τιποτα. Ανεργοι. Εκτος αν θες να πας ενα μηνα για εμπειρια και να φυγεις.

Ψαχτειτε για λυσεις στο εξωτερικο, εδω εχει ναυαγησει το καραβι. Αφου περασαν μνημονιακες εργασιακες συνθηκες θα σας πατανε στο λαρυγγι.

Ο μισθος μου εμενα ειναι διπλασιος ευτηχως σε τελειως αλλη δουλεια.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει δώσει κανεις συνέντευξη προσφατα για την τεχνική υποστήριξη; ή όποιος γνωρίζει, σε πόσο χρονικό διάστημα σε ενημερώνουν για συνεργασια;

Γνωρίζω μόνο οτι δεν καλουν καθόλου σε περιπτωση μη συνεργασίας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην πουλατε τις ωρες σας για ενα κομματι ψωμι, καλυτερα τιποτα. Ανεργοι. Εκτος αν θες να πας ενα μηνα για εμπειρια και να φυγεις.

Ψαχτειτε για λυσεις στο εξωτερικο, εδω εχει ναυαγησει το καραβι. Αφου περασαν μνημονιακες εργασιακες συνθηκες θα σας πατανε στο λαρυγγι.

Ο μισθος μου εμενα ειναι διπλασιος ευτηχως σε τελειως αλλη δουλεια.

 

θα μου αρεσε πολυ να συμφωνησω εχοντας απεναντι εταιρειες-γαλερες, αλλα πως να το κανεις αυτο αν δεν εχεις φραγκο και καθε μερα πληττεις αφου δεν εχεις να κανεις τιποτα..

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην πουλατε τις ωρες σας για ενα κομματι ψωμι, καλυτερα τιποτα. Ανεργοι. Εκτος αν θες να πας ενα μηνα για εμπειρια και να φυγεις.

Ψαχτειτε για λυσεις στο εξωτερικο, εδω εχει ναυαγησει το καραβι. Αφου περασαν μνημονιακες εργασιακες συνθηκες θα σας πατανε στο λαρυγγι.

Ο μισθος μου εμενα ειναι διπλασιος ευτηχως σε τελειως αλλη δουλεια.

Δεν είναι πάντα επιλογή αυτό.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από εμπειρία σε 2 τμήματα της εταιρείας (εξυπηρέτηση πελατών και πωλήσεις) να πω απλά το εξής. Αν είστε άνθρωποι που θα ανέχονται να ακούνε όλη την ημέρα παράλογα πράγματα από ανεύθυνους και ανίκανους υπευθύνους και απλά θα πηγαίνετε για μεροκάματο-μέρα μπαίνει μέρα βγαίνει, τότε να πάτε. Και μόνο η προσπάθεια η αλήθεια είναι πως αρκεί για να μείνετε εκεί. 

 

Αν έχετε έστω την παραμικρή αξιοπρέπεια και δεν δέχεστε ότι ο γάιδαρος πετάει, τότε ούτε για συνέντευξη να πάτε παιδιά μου εκεί...

Γιατί πιστέψτε με, θα σας ζητηθεί πολλές φορές να πείτε πως ο γάιδαρος πετάει...

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί πιστέψτε με, θα σας ζητηθεί πολλές φορές να πείτε πως ο γάιδαρος πετάει...

 

Στα υπόλοιπα μπορώ να πω ότι συμφωνώ άλλα σε αυτό είσαι λάθος δεν είσαι υποχρεωμένος να λες ότι βλακεία σου λένε ειδικά όταν ξέρεις αποδεδειγμένα ότι είναι βλακεία/ψέμματα.. 

 

Είχα κάνει για αρκετό καιρό πωλήσεις παλαιότερα και δεν είπα ΠΟΤΕ ψέμματα σε πελάτη, σίγουρα δεν ήμουν ο καλύτερος πωλητής τους άλλα όσο καιρό έκατσα μια χαρά είχα την αξιοπρέπεια μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από εμπειρία σε 2 τμήματα της εταιρείας (εξυπηρέτηση πελατών και πωλήσεις) να πω απλά το εξής. Αν είστε άνθρωποι που θα ανέχονται να ακούνε όλη την ημέρα παράλογα πράγματα από ανεύθυνους και ανίκανους υπευθύνους και απλά θα πηγαίνετε για μεροκάματο-μέρα μπαίνει μέρα βγαίνει, τότε να πάτε. Και μόνο η προσπάθεια η αλήθεια είναι πως αρκεί για να μείνετε εκεί. 

 

Αν έχετε έστω την παραμικρή αξιοπρέπεια και δεν δέχεστε ότι ο γάιδαρος πετάει, τότε ούτε για συνέντευξη να πάτε παιδιά μου εκεί...

Γιατί πιστέψτε με, θα σας ζητηθεί πολλές φορές να πείτε πως ο γάιδαρος πετάει...

ποσο αληθεια..

ενας σοφος ειπε μια φορα, αν το πνευμα σου εχει φυγει απο την επιχειρηση που δουλευεις , καιρος να παρεις και το σωμα σου μαζι...

 

αρα απο την στιγμη που χανεις οραμα και εμπιστοσυνη για την δουλεια σου, φευγεις...

τωρα με την κακομοιρια της χωρας ποσο ευκολο ειναι αυτο, αλλη ιστορια

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...