Προς το περιεχόμενο

vr headset + bluetooth controller με 6.8$


mikemart

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 369
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

καλημέρα...

Απευθύνομαι προς τα άτομα που πουλάνε το συγκεκριμένο vr headset σε σελίδες/ομάδες του Facebook (το είδα σε τιμή μέχρι και 20€) :

 

δεν ντρέπεστε καθόλου ρε ;

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα...

Απευθύνομαι προς τα άτομα που πουλάνε το συγκεκριμένο vr headset σε σελίδες/ομάδες του Facebook (το είδα σε τιμή μέχρι και 20€) :

 

δεν ντρέπεστε καθόλου ρε ;

Όντως;;;;;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

+ το άσπρο πλαστικό πίσω.

+ ότι εξαφανίστηκε από πωλητής στο DD4

Νέα τρελή προσφορά από 60€ μόνο 6€.

φσγφγφ/goods/VR-BOX-2.0-Cardboard-VR-Virtual-Reality-3D-Glasses-with-Bluetooth-Remote-Control-for-3.5-to-6.0-Inch-Smartphone_92906.html

Μπορεί να είναι και ο ίδιος με άλλο όνομα τώρα!

 

Άρα κάνατε dispute γιατί το πλαστικό ήταν μαύρο αντί για άσπρο και γιατί δεν είχε αυτοκόλλητο στο πλάι. Οκ, γούστα είναι αυτά, αλλά εγώ ΔΕΝ θα έκανα dispute το αστρονομικό ποσό μισής-πίτσας-από-την-Dominos για αυτούς τους λόγους. Βέβαια, εγώ δεν είμαι και πολύ «σφιχτός» με τα γούστα μου (αν μου βάλουν πιπεριά στην πίτσα χωρίς να έχω ζητήσει δεν θα τη γυρίσω πίσω ξέρω 'γω, απλά θα βγάλω την πιπεριά και θα τη φάω), αλλά whatever suits you.

 

Σε ένα πιο σοβαρό τόνο, να μου έλεγες ότι ζητήσατε dispute γιατί το headset δεν ήταν original και σε έπιανε πονοκέφαλος, να το δεχτώ. Αλλά απ' ότι βλέπω και στο original τα ίδια αρνητικά γράφουν (θολούρες, πονοκέφαλοι, κακή εφαρμογή του λάστιχου κοκ). Οπότε το ερώτημα παραμένει: σε τι διαφέρει η μούφα από το original (εκτός από το χρώμα του πλαστικού στο πίσω μέρος);

 

Προσωπική μου άποψη, είναι ότι οι περισσότεροι ζητήσατε dispute γιατί είχατε τη δυνατότητα να ζητήσετε dispute και μάλιστα για επουσιώδεις λόγους. Δεν το κρίνω, καλώς πράξατε, έχω κάνει και χειρότερα, αλλά μην στήνουμε και ολόκληρη σταυροφορία κατά των απανταχού κινέζων απατεώνων με ανούσιες δικαιολογίες, είναι τουλάχιστον αφελές και οπωσδήποτε ανειλικρινές. Πόσο δε μάλλον όταν μιλάμε για μια συσκευή η οποία κάνει απόσβεση με πέντε μπράζερς όλα κι όλα.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω διαβάσει όλο το νήμα, παρόλα αυτά θα παραγγείλω ένα. Για 6 ευρώ είμαι σίγουρος ότι όσο μάπα και να είναι γενικά, θα είναι μια χαρά. Με έπεισε η φάση με τα πέντε μπράζερς :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου ήρθε αυτό με mail.

 

 

Hi,Dear All

 

So glad to meet u guys.

 

I am joyee from Spam. Please report Overseas Promotion Dep.I know u are our loyal customers.Today,This is

the reason why i send u this email that we need more cooperator who can help us to promote on

insomnia.gr which is the biggest forum In Greece as we all know.

 

If u have got the insomnia.gr account right now,we will be very happy to ask u if u can help us

make a review on it.

 

If u are interested,we will pay u over US$25 for each post or send u sample.

 

Πειράζει να γελάσω λίγο;????????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά πήρα αυτό με 5,63 €

 

Report Spam/goods/VR-BOX-2.0-Cardboard-VR-Virtual-Reality-3D-Glasses-with-Bluetooth-Remote-Control-for-3.5-to-6.0-Inch-Smartphone_92495.html

 

Είχε και περισσότερες πωλήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πλακα πλακα , 89 ατομα το αγορασαν(με βαση την κοινοποιηση του ε-μαιλ) ,  λογικο να θελει να προσελκυσει αυτο το σαιτ(ινσομνια) ωστε να προωθηση τις πωλησεις του.

Επεξ/σία από afairesths
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου ήρθε αυτό με mail.

 

 

Hi,Dear All

 

So glad to meet u guys.

 

I am joyee from Spam. Please report Overseas Promotion Dep.I know u are our loyal customers.Today,This is

the reason why i send u this email that we need more cooperator who can help us to promote on

insomnia.gr which is the biggest forum In Greece as we all know.

 

If u have got the insomnia.gr account right now,we will be very happy to ask u if u can help us

make a review on it.

 

If u are interested,we will pay u over US$25 for each post or send u sample.

 

Πειράζει να γελάσω λίγο;????????????

χαχαχααχ ,epic! Παντως εμενα που ειμαι ts δεν μου εστειλε τπτ ακομα το dd4 xd

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...