Προς το περιεχόμενο

vr headset + bluetooth controller με 6.8$


mikemart

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 369
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγω το χειριστηριο δεν μπορω να το κανω να δουλεψει..Καμμια προταση?

Τα ίδια και εδώ δε συνδέετε. Και σε note 7 και σε oneplus. Κατι σε reset σε ρύθμιση;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι θα πει ότι για 6€ δεν κάνω refund; Σοβαρά μιλάτε; Το προϊόν είναι επικίνδυνο για τα μάτια. Αν είστε τόσο χουβαρντάδες, δώστε και στο χαμόγελο του παιδιού 5€, oχι στο χαμόγελο του Κινέζου απατεώνα.

 

Αν σας πέσει ένα πεντάευρω, δεν ψάχνετε να το βρείτε; Για σοβαρευτείτε γιατί δεν θα πάμε μπροστά έτσι σαν αγοραστές. Ευκαιρία να δουν και την διαδικασία του refund μερικοί αρχάριοι.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον, να πω και γω δυο λογια μιας και παρελαβα. Κατ αρχην η εικονα δεν είναι κακη όπως λενε καποιοι φιλοι εδώ, εγω να φανταστείτε το δοκιμασα με Samsung galaxy grand neo plus που εχει και πολύ χαμηλη αναλυση 800 επι 480, και θαμπη δεν είναι η εικονα σε καμια περιπτωση. Εννοείτε ότι επαιξα λιγο με τους φακους αρχικα για να βρω τη σωστη θεση, και μπορω να πω σε 2 λεπτα τη βρηκα. Εννοείτε ότι με τη χαμηλη αναλυση του κινητου μου διακρινονται τετραγωνάκια (pixel) αλλα η εικονα σε καμια περιπτωση δεν είναι θαμπη, μπορω να τη πω πραγματικα πολύ καλη δεν το περιμενα, παρ ολη την υπερβολικα χαμηλη αναλυση του κινητου μου. Επισεις το χειριστηριο συνδέεται ανετα και πανεύκολα. ΑΛΛΑ αυτό που με χαλασε πραγματικα είναι η κακιστη ποιοτητα κατασκευης. Το καλυμα του cardboard που βαζεις το κινητο πανω εχει 4 βιδες, οι οποιες εξειχαν και χθες το βραδυ που πηγα να το δοκιμασω πρωτη φορα δεν ειδα ότι δεν είναι βιδωμένες τερμα, και όπως εβαλα το κινητο με προσοχή υποτίθεται, όταν το εβγαλα ηταν καταγρατζουνισμενο σε 3 σημεια (από τις κακιστες βιδες) και μαλιστα το κινητο το αγορασα προσφατα, εκει πραγματικα τα πηρα. Επισεις τα πλαστικα είναι ετοιμα να σου μεινουν στο χερι, πραγματικα πολύ φτηνιαρικη κατασκευή. Εγω παιδια παντως θα κανω refund, μονο και μονο γιατι την πλατη του κινητου την κατεστρεψε όχι από δικη μου υπαιτιοτητα, μπορει να πειτε καλα, μονο γι αυτό? Ναι μονο γι αυτό, δεν δικαιολογειται ο σκοπος ενός cardboard που είναι η θεαση να καταστρεφει και την πλατη του κινητου. Και ενταξει εγω εχω σχετικα φτηνο, καποιος που εδωσε 600 ευρω να θελει αλλαγη πλατης απλα επειδή το εβαλε προσεκτικα σε ένα cardboard?  Αυτό απαραδεκτο

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια συμβουλή για όσους δεν θέλουν να γρατζουνίσουν το κινητό τους, πέρα από τα 3 αυκοτολλητάκια που "προστατεύουν" το πλάι του κινητού, βάλτε το υπόλοιπον αυτοκόλλητο(το περίγραμμα των 3 μικρών αυτοκολλήτων) εκεί που ακουμπάει η πλάτη του κινητού για να μην γρατζουνιέται

 

vpvskm.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το περίγραμμα των 3 μικρών αυτοκολλήτων

 

 Εμένα δεν έχει καν περίγραμμα...υπάρχει μόνο μια γραμμή πάνω απο τα αυτοκολλητάκια...

 

Πάλι καλά οι βίδες σε εμένα ήταν βιδωμένες...

 

Πήρα παρόμοιο υλικό και το έβαλα στο κλείστρο που κρατάει το κινητό αλλιώς πάταγε τα πλαινά πλήκτρα και δεν μπορούσε να λειτουργήσει, σου έσπαγε τα νεύρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απάντηση τους:Thank You for contacting DD4 Customer Support.

Kindly provide us picture of the product for the prove. We will forward it to the relevant department for the .

Τι φωτογραφία να τους στείλω,για να καταλαβουν ότι το προϊόν θέλει μπανάνα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τις φωτό και τα λινκς του παλιού. Δεν ειχα σκοπό να μπω στη διαδικασία refund αλλά αφού είδα ότι άλλαξε περιγραφή ο πωλητής αποφάσισα να ζητήσω refund κυρίως και για την εμπειρία, αφού δεν έχω ξαναασχοληθεί αν και ψωνίζω χρόνια με paypal..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτες τις μέρες δοκίμασα κι εγώ το ένα από τα δύο που παρέλαβα... σε γενικές γραμμές έμεινα ευχαριστημένος. Στα αρνητικά το βάρος του σε συνδυασμό με την στήριξη που κάνει τις απότομες κινήσεις απαγορευτικές (φεύγει εύκολα). Η εικόνα είναι πολύ καλή (Galaxy S7 Edge) και με βόλεψε πολύ να μπαίνει και να βγαίνει από το πλάι (σε σύγκριση με το κλασσικό χάρτινο cardboard). Το Remote δεν είναι και κάτι ιδιαίτερο... ακόμα παλεύω να καταλάβω πως δουλεύει... Σε γενικές γραμμές για €6 ακόμα και αντίγραφο να είναι, το θεωρώ καλή αγορά... δεν θα πλήρωνα περισσότερα. Έπαιξα VR Crossy (https://play.google.com/store/apps/details?id=cardboard.crossy) και έριξα πολύ γέλιο... δοκιμάστε το!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τις φωτό και τα λινκς του παλιού. Δεν ειχα σκοπό να μπω στη διαδικασία refund αλλά αφού είδα ότι άλλαξε περιγραφή ο πωλητής αποφάσισα να ζητήσω refund κυρίως και για την εμπειρία, αφού δεν έχω ξαναασχοληθεί αν και ψωνίζω χρόνια με paypal..

Άλλαξε φωτογραφίες και περιγραφή;;Εμένα,μου ζητάει να του στείλω φωτογραφία ότι είναι μαϊμού..Πώς το χειρίστηκε η ομάδα;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...