Προς το περιεχόμενο

vr headset + bluetooth controller με 6.8$


mikemart

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 369
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

παιδες εγω μετα απο σχετικη επικοινωνια dd4 με μολις ενα μαιλ και μια φωτο μου εκαναν refund ολο το ποσο στο paypal-διαδικασια 3 ημερων 

 

Σε πόσες μέρες απάντησαν στο e-mail που τους έστειλες;

Έχω στείλει από χθες e-mail και ακόμα τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα και εγω σημερα. Πολυ καλο για τα λεφτα του μη λεμε οτι θελουμε.

Δοκιμη με insidious 3 και πραγματικα είναι πολύ τρομακτικο. Παρολαυτα ο κινεζος είναι απατεωνας οποτε το refund θα γινει. Είναι σαν να παρηγγειλα το fifa και να μου φερανε το προ. Δε λεω, καλο και το προ αλλα Fifa παρηγγειλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες εγω μετα απο σχετικη επικοινωνια dd4 με μολις ενα μαιλ και μια φωτο μου εκαναν refund ολο το ποσο στο paypal-διαδικασια 3 ημερων

Μπορείς να γράψεις το email που το έστειλες? Γιατι εγώ που έχω στείλει ακόμα δεν μου απάντησαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η απαντηση που μου ηρθε....
 
Dear Customer,
 
Please be informed for order #1622826259, seller has submitted full refund request, it may take about 2 days to refund into your PayPal account.
 
If you have any further enquiry please do not hesitate to contact us.
 
Regards,
Valar
DD4 Customer Support

η απαντηση στο μαιλ που τους εστειλα......

 

 

Dear Customer,
 
Thanks for image, we will escalate to the relevant department for further action, please bear with us for the time being and we will revert back to you soonest.
 
We do apologise for the inconvenience caused.
 
Thank you supporting DD4. If you have any further enquiry please do not hesitate to contact us.
 
Regards,
Sam
DD4 Customer Support

και αυτο ειναι το αρχικο μου μαιλ 

Κύριο μέρος μηνύματος

dear dd4

 

the item i got is a fake .......the seller changed discription after i bought it, this is what i bought /goods/VR-BOX-2.0-Cardboard-VR-Virtual-Reality-3D-Glasses-with-Bluetooth-Remote-Control-for-3.5-to-6.0-Inch-Smartphone_88801.html and look after the new discription of the seller.not only is a fake but it damaged my phone because of some screws that were not assempled good and also does damaged to the eyes bacause of the totaly poor quality
 

εδω το εστειλα.....

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα την διαδικασία για να πάρω τα χρήματα πίσω και μου ζητάνε φωτογραφία. Μπορεί κάποιος να ανεβάσει μια γιατί θα λείπω μια βδομάδα από το σπίτι καi δεν το έχω μαζί μου.

Το κείμενο που μου έστειλαν

 

 

Dear Nikos,

 

Thank you for getting back to us. Could you please provide us the photo or video of fake item you received for further investigation.

 

Should you have any inquiries, please feel free to contact us.

 

Thank you.

 

Regards,

Hidayah

DD4 Customer Support

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από δύο μέρες που δεν απάντησαν στο e-mail μου, τους μίλησα στο live chat και μου είπαν ότι το e-mail είχε πάει στα spam και για αυτό και δεν μου απάντησαν.

Μου έστειλαν την παρακάτω απάντηση:

 

Dear Dionsour,

 

Thank you so much for contacting Spam. Please report Customer Support.

 

We are sorry to hear that from our value customer, please bear with us as we will escalate this issue to the management and revert back to you as soon as possible.

 

Should you have any question, please do not hesitate to contact us.

 

Thank you for supporting DD4

 

Best regards,

Ain 

DD4 Customer Support

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά δεν μου ζήτησαν να στείλω κάτι, και προφανώς δεν θα έστελνα τίποτα πίσω, αφού τα μεταφορικά θα πάνε πιο πολύ από τα 6€ που πληρώσαμε.

 

 

Φίλε μου κι εγώ το g3 έχω, αλλά η ποιότητα του φακού είναι επιεικώς τραγική. Είχα δοκιμάσει σε φίλο google cardboard με το κινητό μου και οι φακοί δεν είχαν καμία σχέση, ούτε θολούρα ούτε τίγκα γρατζουνιές και βρωμίτσες που δεν βγαίνουν! 

Ο πωλητής λάνσαρε τη μουύφα σαν το BOX VR II ,άσχετα αν πληρώσαμε 1$ ή 100$. Πουλάει και βγάζει τα κέρατα του από κόσμο που δεν ξέρει οτι είναι μούφα ή δεν μπαίνει στο κόπο να ασχοληθεί. Άσχετα από το γεγονός οτι το περιμέναμε οτι θα είναι ψεύτικο, εγώ προσωπικά προτιμώ να εκμεταλλευτώ το γεγονός και να κρατήσω το προϊόν και να πάρω και τα λεφτάκια μου πίσω!Ο καθένας πράττει όπως νομίζει!

πιο vr αξιζει και να ειναι οικονομικο?

ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Οι περισσότεροι τρώγεστε από πάνω σας, αλλά από την άλλη είναι κλασική -ελληνική- συμπεριφορά στο παρόν sub-forum να διυλίζεται ο κώνωπας άνευ λόγου και ουσίας. Όσοι παραλάβατε και κάνατε dispute, παραλάβατε κάτι διαφορετικό από ένα VR headset του 6ευρου; Τι ακριβώς περιμένατε να πάρετε με 6 ευρώ και το ψειρίζετε τόσο;

 

Σε κάθε περίπτωση, εγώ δεν ένιωσα ούτε ναυτίες, ούτε με έπιασαν ημικρανίες από τις λίγες ώρες που το έχω χρησιμοποιήσει ως τώρα. Για τα λεφτά της η συσκευή είναι μια χαρά (ή μάλλον σούπερ είναι για τη χρήση που την προορίζουν οι περισσότεροι, για να τους κάνει παρέα τις μοναχικές χειμωνιάτικες βραδιές) και σίγουρα κλάσεις καλύτερη από το Google Cardboard.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...