Προς το περιεχόμενο

vr headset + bluetooth controller με 6.8$


mikemart

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε βάζουν να στείλεις πίσω το headset; και αν ναι ποια είναι η διαδικασία; 

Προσωπικά δεν μου ζήτησαν να στείλω κάτι, και προφανώς δεν θα έστελνα τίποτα πίσω, αφού τα μεταφορικά θα πάνε πιο πολύ από τα 6€ που πληρώσαμε.

 

Απορώ με αυτούς που ζητάνε refund . παρέλαβα ρύθμισα καθε ματι ξεχωριστά κ ειναι μια χαρα το gadgetaki. Εγω έχω g3 που έχει καλή ανάλυση στη οθόνη αν τώρα το πήρε κάθε άσχετος επειδή διάβασε οτι είναι προσφορά κ γράφει για θολούρες κ τέτοια είναι ειτε επειδή η οθόνη του ειναι χαμηλής ανάλυσης, είτε επειδή το συγκρίνει με το oculus rift. Παντού εχει υψηλότερη τιμή κ όλα αυτα μεχρι 20δολαρια είναι τα ίδια. Είναι απλά να πάρετε μια ιδεα τι παίζει, ξεκολλάτε στείλανε οι Κινέζοι με 5 ευρώ ολόκληρο δέμα κ κάθονται κ τους πρήζουν τα.. Επειδή δεν ειναι ιδιο με την φώτο, έχει άλλο χρώμα κ επειδή δεν εφαρμόζει σωστά. Έλεος ρε μάγκες. Έτσι κάνανε και οι Ιταλοί στο ebay και τους έχουν exclude οι περισσότεροι sellers.

 

Φίλε μου κι εγώ το g3 έχω, αλλά η ποιότητα του φακού είναι επιεικώς τραγική. Είχα δοκιμάσει σε φίλο google cardboard με το κινητό μου και οι φακοί δεν είχαν καμία σχέση, ούτε θολούρα ούτε τίγκα γρατζουνιές και βρωμίτσες που δεν βγαίνουν! 

Ο πωλητής λάνσαρε τη μουύφα σαν το BOX VR II ,άσχετα αν πληρώσαμε 1$ ή 100$. Πουλάει και βγάζει τα κέρατα του από κόσμο που δεν ξέρει οτι είναι μούφα ή δεν μπαίνει στο κόπο να ασχοληθεί. Άσχετα από το γεγονός οτι το περιμέναμε οτι θα είναι ψεύτικο, εγώ προσωπικά προτιμώ να εκμεταλλευτώ το γεγονός και να κρατήσω το προϊόν και να πάρω και τα λεφτάκια μου πίσω!Ο καθένας πράττει όπως νομίζει!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 369
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Γιαυτό πάμε κατα διαόλου αδερφέ μου.

 

Ρε φίλε μου κάνεις πλάκα τώρα? Πάμε κατα διαόλου που διαφήμιζε ο άλλος ένα προϊόν και μου στείλε κάτι διαφορετικό και ζητάω πίσω τα χρήματα μου? Κατα διαόλου πάμε που υπάρχει κόσμος που τα δέχεται κάτι τέτοια και δεν ψάχνει να βρει το δίκιο του! 

Άμα σου πουλάει εσένα η εταιρία τηλεφωνίας στο συμβόλαιο 1000 λεπτά το μήνα και τελικά σου δίνουν τα 500 θα πεις δεν πειράζει αφού πήρα το συμβόλαιο σε καλή τιμή??? Ή θα ψάξεις να βρεις το δίκιο σου? Παρόμοια περίπτωση είναι αυτή, αγοράζεις κάτι και το προϊόν διαφέρει από το διαφημιζόμενο που αγόρασες... η λύση: refund!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το πήρα ξέροντας ότι δεν είναι αυθεντικό (δεν μου έχει έρθει ακόμα) αλλά ναι είναι αλήθεια ότι το πούλησε ως original και σε κανένα σημείο δεν ανέφερε ότι δεν είναι original.

Τώρα θα περιμένω να δω πως θα είναι σε μένα όταν με το καλό έρθει και αν ταιριάζει στο S7 Edge, αν πάλι μου κάνει γρατσουνιές θα τα ακούσουν για τα καλά :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα λεφτά του ειναι μια χαρα το προϊόν!

Αλλα και μονο για την πουστια που παιξανε εκανα και εγω Refund!

Απαραδεκτο να αλλαζει στην πορεια την περιγραφη του αντικειμενου!

Και επειδη δε μαρεσει να με δουλευει καποιος πονηρός κινεζος δε θα το αφησω ετσι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω και γω την προσωπική μου γνώμη. Το gadgetaki για τα λεφτά του, είναι υπέροχο. Προσωπικά ήθελα να πάρω μια γεύση για πρώτη φορά απο vr headset και πιστευω για τα 6 ευρω ειναι μια χαρά. ΟΤΑΝ βάζω να παίξει το κινητό 3d υλικο τότε το επίπεδο θέασης είναι μια χαρά (πάντα με κριτήριο ότι δεν έχω πιάσει άλλο headset στα χέρια μου).  Ήμουν προετοιμασμένος για τα χειρότερα διαβάζοντας τα σχόλια εδώ στο φόρουμ. Οι ταινίες παίζουν μια χαρά, τα παιχνίδια μια χαρά, το βάρος ειναι κάπως υπερβολικό θα έλεγα το οποίο κουράζει απο ένα σημείο και μετά αλλά γι αυτό φταίει το κινητό,τα πλαστικά όντως κάπως επικίνδυνα να γρατζουνίσουν το κινητό ( όπου κάτοχος g flex 2 ίδρωσα μέχρι να βρω τρόπο να το βγάλω την πρώτη φορά απο μέσα). Είμαι σίγουρος πως κάποιοι θα νόμιζαν πως φορώντας το θα μπορούν να πλοηγηθούν στο μενού του κινητού και σε οτιδήποτε άλλο μη-3d υλικό ανεμπόδιστα..όχι μάγκες...πρέπει να βάλεται την ταινία να παίζει και μετά να το φορέσετε (τουλάχιστον ετσι εχω καταλάβει οτι γίνεται - αλλιώς θελει κλείσιμο ενος ματιού για το μενου κτλ).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παρέλαβα και εγω. Εντάξει δεν εχω δοκιμάσει ποτέ κάποιο παρόμοιο... Είναι η ποιότητα λίγο τραγική αλλά το πήρα να δω τι ειναι... Εντάξει αισθάνομαι στη περιοχή της μύτης κάτι σα να με σφίγγει και γίνεται κουραστικό αρκετά. Αλλά δεν εχω καταφέρει να παίξω το παπαράκι το bluettoth που εχει μέσα. Μόνο να αυξομειώσω φωνή εχω καταφέρει να κουνηθώ σε παιχνίδι για παράδειγμα ή να κάνω αλλες κινήσεις ουτε καν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες αυτοί που κράζουν να έχουν δοκιμάσει απλές ταινίες και να περιμένουν να γίνουν 3d;

 

Το διευκρινίζω γιατί έγινε ερώτηση πιο πριν αν διαβάσεις.. .οπότε ναι ίσως υπάρχει και αυτή η περίπτωση.

 

edit: στην οποία εσυ εδωσες και απάντηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 μερες ακομα και αν δεν απαντησει θα βγει υπερ μου το paypal , και να απαντησει υπαρχει υλικο απο την προηγουμενη περιγραφη του προιον 

https://snag.gy/KTJjQN.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σήμερα παρέλαβα το δοκίμασα περίπου 3 λεπτά και είμαι κανα μισάωρο ζαλισμένος, το ίδιο και μια φίλη μου και καλά ρυθμισαμε τους φακούς ο καθένας στα μάτια του αλλά και οι δυο είχαμε το ίδιο αποτέλεσμα. Ζαλισμένος με τα vr dab

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...