Προς το περιεχόμενο

Πως θα δουλεύει το ηλεκτρονικό εισιτήριο που έρχεται στις αρχές του 2017 [Video]


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 165
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ωραία, ερώτηση οι άνεργοι που δεν πληρώνουν εισιτήριο και τους έχουν δώσει απο τον οαεδ μια κολλα Α4 που το γράφει πως είναι άνεργοι και δεν πληρώνουν, γιαυτους πως θα ανοίγει η μπάρα για να περάσουν??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ωραία, ερώτηση οι άνεργοι που δεν πληρώνουν εισιτήριο και τους έχουν δώσει απο τον οαεδ μια κολλα Α4 που το γράφει πως είναι άνεργοι και δεν πληρώνουν, γιαυτους πως θα ανοίγει η μπάρα για να περάσουν??

 

Με κάτι αντίστοιχο που θα γίνει για αυτούς που έχουν κάρτες απεριορίστων διαδρομών...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία, ερώτηση οι άνεργοι που δεν πληρώνουν εισιτήριο και τους έχουν δώσει απο τον οαεδ μια κολλα Α4 που το γράφει πως είναι άνεργοι και δεν πληρώνουν, γιαυτους πως θα ανοίγει η μπάρα για να περάσουν??

Και δεν είναι μια κόλλα Α4 μόνο. Πρέπει να έχεις μαζί σου και την ταυτότητα και μια βεβαίωση από τον ΟΑΕΔ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και δεν είναι μια κόλλα Α4 μόνο. Πρέπει να έχεις μαζί σου και την ταυτότητα και μια βεβαίωση από τον ΟΑΕΔ.

Η Α4 κόλλα ειναι ταυτόχρονα και βεβαίωση καλά εννοείτε πως πρέπει να έχεις ταυτότητα πάντα μαζί σου .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία, ερώτηση οι άνεργοι που δεν πληρώνουν εισιτήριο και τους έχουν δώσει απο τον οαεδ μια κολλα Α4 που το γράφει πως είναι άνεργοι και δεν πληρώνουν, γιαυτους πως θα ανοίγει η μπάρα για να περάσουν??

Λογικά θα πηγαίνεις στο εκδοτήριο, θα δίνεις την κολλα Α4 και θα σου βγάζουν κάρτα η οποία δε θα απαιτεί να βάλεις χρήματα. Νομίζω είναι πολύ απλό και εύκολο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Α4 κόλλα ειναι ταυτόχρονα και βεβαίωση καλά εννοείτε πως πρέπει να έχεις ταυτότητα πάντα μαζί σου .

Όχι δεν είναι έτσι. Έτσι πίστευα και εγώ. Αυτά που θέλεις είναι

1. Αστ. Ταυτοτητα ή Διαβατήριο ή Δίπλωμα Οδήγησης ή Βιβλιάριο Ασφαλιστικού φορέα.

2. Βεβαίωση Ανεργίας που ισχύει για 1 μήνα και μπορείς να την ανανεώνεις στα ΚΕΠ.

3. Δελτίο ανεργίας είτε πηγαίνεις στον ΟΑΕΔ είτε την εκτυπώνεις ηλεκτρονικά αν κάνεις online ανανέωση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Λογικά θα πηγαίνεις στο εκδοτήριο, θα δίνεις την κολλα Α4 και θα σου βγάζουν κάρτα η οποία δε θα απαιτεί να βάλεις χρήματα. Νομίζω είναι πολύ απλό και εύκολο

Η οποία θα λήγει υποθέτω κάθε Χ βδομάδες, γιατί δεν μπορούν να επαναπάυονται στο ότι αν κάποιος πιάσει δουλειά θα την επιστρέψει... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η οποία θα λήγει υποθέτω κάθε Χ βδομάδες, γιατί δεν μπορούν να επαναπάυονται στο ότι αν κάποιος πιάσει δουλειά θα την επιστρέψει... :P

Πολύ λογικό. Να ανανεώνεται κάθε μήνα ή δίμηνο. 

 

Τέλος πάντων, όλες οι "δυσκολίες" που έχουν αναφερθεί είναι πολύ εύκολα αντιμετωπίσιμες. Και τα οφέλη του μέτρου θα είναι ορατά για όλους όσους χρησιμοποιούν τα ΜΜΜ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία, ερώτηση οι άνεργοι που δεν πληρώνουν εισιτήριο και τους έχουν δώσει απο τον οαεδ μια κολλα Α4 που το γράφει πως είναι άνεργοι και δεν πληρώνουν, γιαυτους πως θα ανοίγει η μπάρα για να περάσουν??

Εσύ τώρα μπήκες να πεις τον πόνο σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ τώρα μπήκες να πεις τον πόνο σου;

 

μεγάλη απορία ε? τον δικό μου πόνο η τον περισσότερον συνανθρώπων μας? που μπορεί θα έχουν τέτοιο θέμα? εγώ προσωπικά έχω να χρησιμοποιήσω ΜΜΜ από τότε που πήγαινα γυμνάσιο όποτε δεν μιλάω για δικό μου πόνο άλλα σαν άνθρωπος ενδιαφέρθηκα να μάθω και για τους άλλους και είναι πολλοί τριγύρω μας τώρα αν εσύ ενοχλήθηκες με την ερώτηση είναι δικό σου το θέμα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεγάλη απορία ε? τον δικό μου πόνο η τον περισσότερον συνανθρώπων μας? που μπορεί θα έχουν τέτοιο θέμα? εγώ προσωπικά έχω να χρησιμοποιήσω ΜΜΜ από τότε που πήγαινα γυμνάσιο όποτε δεν μιλάω για δικό μου πόνο άλλα σαν άνθρωπος ενδιαφέρθηκα να μάθω και για τους άλλους και είναι πολλοί τριγύρω μας τώρα αν εσύ ενοχλήθηκες με την ερώτηση είναι δικό σου το θέμα .

Σιγά φιλάνθρωπε εσύ, που θα μας διδάξεις ανθρωπιά και αλληλεγγύη.

Μάθε πρώτα από ορθογραφία και μετά θα μάθεις και πως θα γίνει να περνούν οι άνεργοι που σε έπιασε κόψιμο λες και είναι αυτό το θέμα στο παρόν τόπικ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Το Παρίσι σου κάνει για παράδειγμα;

Ασφαλώς.

 

Πόση είναι η κανονική πρωινή συχνότητα των συρμών και πόσο αυξάνεται? Επίσης πόσο παραπάνω κόσμο εξυπηρετεί?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...