Προς το περιεχόμενο

OTE TV Plus, νέα υπηρεσία για τη συνδρομητική τηλεόραση του ΟΤΕ με δωρεάν on demand ταινίες, σειρές και ντοκιμαντέρ


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έσβησα τον αποκωδικοποιητή για μία ώρα κι έγινε η αναβάθμιση κανονικά.προσπαθώ να συνδεθώ και μου ζητάει pin,πατάω 0000 αλλά μου λέει λαθος pin.τι κάνω λάθος;δεν εχω αλλάξει pin ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έσβησα τον αποκωδικοποιητή για μία ώρα κι έγινε η αναβάθμιση κανονικά.προσπαθώ να συνδεθώ και μου ζητάει pin,πατάω 0000 αλλά μου λέει λαθος pin.τι κάνω λάθος;δεν εχω αλλάξει pin ποτέ.

Το 0000 είναι κανονικά. Σου ήρθε και ένα μήνυμα από οτε δες αν το γράφει εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έσβησα τον αποκωδικοποιητή για μία ώρα κι έγινε η αναβάθμιση κανονικά.προσπαθώ να συνδεθώ και μου ζητάει pin,πατάω 0000 αλλά μου λέει λαθος pin.τι κάνω λάθος;δεν εχω αλλάξει pin ποτέ.

μήπως σου ζητάει το pin απο το otetv go?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν εδρεωθούν για τα καλά αυτές η εταιρείες π.χ. Netflix, OTE TV Plus (on demand), Nona κλπ θα αρχίσει το κυνήγι τον Torrent στα Γαλλογερμανικά πρότυπα και τότε να δείτε γέλια που θα κάνουμε..

Βλέπετε το τυρί αλλά όχι και τη φάκα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Acestream ή Kodi. 

 

Έχεις και HD (high bitrate) streams και στα αγγλικά έτσι για να μην ακούω του m@lakes αθλητικογράφους να μιλούν.

KODI με EXODUS ΚΑΙ ΜΙΑ 8mb INTERNET LINE και δεν συνκρινετε με τιποτα εως τωρα στην ελλαδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγηκατε απο τις σπηλιες με τις τοιχογραφιες σας και μου μαθατε KODI και Netflix..?

 

Χθες δεν ηταν

Που σκοτωσατε τον Μινωταυρο... και ειδατε τον Αιγαια να βουτάει απο τα βραχια του Σουνιου...

 

Μου μαθατε και το Netflix...!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου εξηγεις πως γίνεται? έστω μεσω πμ γτ σπάω το κεφάλι μου να μεταφέρω την εικόνα στο υπνοδωμάτιο

Μπορείς να στείλεις τις ίδιες πληροφορίες και σε μένα που ψάχνω λύση για το ίδιο πρόβλημα. Νομίζω καλύτερα με ΠΜ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλειστον και άνοιξε τον θα ξεκινήσει σε 5 λεπτά θα είναι έτοιμο μερικές φορές μπορεί να έχει φάει σκλαλωμα στο τελευταίο στάδιο.

 

Όταν λες "τελευταίο στάδιο" εννοείς την οθόνη "Φόρτωση" με έναν κινούμενο κέρσορα;

 

ΤΙΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...