Προς το περιεχόμενο

OTE TV Plus, νέα υπηρεσία για τη συνδρομητική τηλεόραση του ΟΤΕ με δωρεάν on demand ταινίες, σειρές και ντοκιμαντέρ


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια καλησπερα. Εβαλα και εγω Δορυφορικό OTE TV  Full pack πριν 15 μέρες περιπου. Υπάρχει πιθανότητα να έχω ηδη την τελευταια αναβαθμιση περασμενη?  Πως μπορω να το δω? Δεν βρίσκω πουθενά βεβαια στα καναλια  το TV Plus οποτε λογικα ειμαι στην παλια! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια καλησπερα. Εβαλα και εγω Δορυφορικό OTE TV Full pack πριν 15 μέρες περιπου. Υπάρχει πιθανότητα να έχω ηδη την τελευταια αναβαθμιση περασμενη? Πως μπορω να το δω? Δεν βρίσκω πουθενά βεβαια στα καναλια το TV Plus οποτε λογικα ειμαι στην παλια!

Όταν πατάς menu βλέπεις κάπου να γράφει ON Demand?

Όταν λες "τελευταίο στάδιο" εννοείς την οθόνη "Φόρτωση" με έναν κινούμενο κέρσορα;

 

ΤΙΑ

Στην οθόνη του δέκτη γράφει U και το ποσοστό ολοκλήρωσης. Στην οθόνη γράφει ote tv αναβάθμιση σε μαύρο φόντο. Αν κολλήσει εκεί βγάζετε και ξανά βάζετε την πρίζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν πατάς menu βλέπεις κάπου να γράφει ON Demand?

 

Στην οθόνη του δέκτη γράφει U και το ποσοστό ολοκλήρωσης. Στην οθόνη γράφει ote tv αναβάθμιση σε μαύρο φόντο. Αν κολλήσει εκεί βγάζετε και ξανά βάζετε την πρίζα.

 

Θυμαμαι οτι οταν πατάω (οκ) βγαινει αριστερα η λιστα με τα καναλια καθετα μεσα στα οποια υπαρχουν και τα on demand καναλια κλειδωμενα ενοειται αλλα πουθενα δεν βλεπω το ΟΤΕ TV plus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμαμαι οτι οταν πατάω (οκ) βγαινει αριστερα η λιστα με τα καναλια καθετα μεσα στα οποια υπαρχουν και τα on demand καναλια κλειδωμενα ενοειται αλλα πουθενα δεν βλεπω το ΟΤΕ TV plus

Άρα δεν έχεις την νέα αναβάθμιση λογικά. Δες παραπάνω σε ένα μου μήνυμα γράφω πως να κάνεις μόνος σου την αναβάθμιση σε λίγα λεπτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγηκατε απο τις σπηλιες με τις τοιχογραφιες σας και μου μαθατε KODI και Netflix..?

 

Χθες δεν ηταν

Που σκοτωσατε τον Μινωταυρο... και ειδατε τον Αιγαια να βουτάει απο τα βραχια του Σουνιου...

 

Μου μαθατε και το Netflix...!!!!!

Εσύ τώρα ανακάλυψες τα ...!!!!! και τα μοιράζεις με το κιλό ρε κουμπάρε? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Την βοήθεια σας παρακαλώ, γνωρίζετε πως γίνεται επαναφορά στην προηγούμενη έκδοση;

Γιατι φιλε μου θες να πας στην προηγούμενη έκδοση;

Να ρωτησω η αναβαθμιση απο ιντερνετ της forthnet γινετε ή θελει οτε ?

Επισης εχω splitter στην εξοδο hdmi για να δινει στο διπλα δωματιο , θα εξακολουθει να δινει ή παρατηρηθηκε καποιου ειδους κλειδωμα με την νεα αναβαθμιση ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι φιλε μου θες να πας στην προηγούμενη έκδοση;

Να ρωτησω η αναβαθμιση απο ιντερνετ της forthnet γινετε ή θελει οτε ?

Επισης εχω splitter στην εξοδο hdmi για να δινει στο διπλα δωματιο , θα εξακολουθει να δινει ή παρατηρηθηκε καποιου ειδους κλειδωμα με την νεα αναβαθμιση ?

 

Με το hdmi splitter και αυτά τα κλειδώματα είχα κι εγώ θέματα. Στην πορεία αντικατέστησα το splitter και δείχνει να δουλεύει. Πάντως εκτός από το κλείδωμα, δεν βλέπω να είναι ενεργές οι διαδικτυακές λειτουργίες στον αποκωδικοποιητή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...