Προς το περιεχόμενο

OTE TV Plus, νέα υπηρεσία για τη συνδρομητική τηλεόραση του ΟΤΕ με δωρεάν on demand ταινίες, σειρές και ντοκιμαντέρ


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εισαι σοβαρός? Ποιον φτωχών? Δίνω ένα 70αρι το μήνα σε οτε για cinema pack με pvr(23ευρω) μαζί με 50αρα vdsl(25ευρω) συν τηλεφωνία(22ευρω). Το Netflix έχει ένα 10αρικο η σύνδεση. Όχι των φτωχών των πλούσιων είναι.

 

Το netflix των φτωχών. κορόιδων

Ευχαριστημένος με την διόρθωση; :P

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αν εχεις ote tv ειναι ενα συν στην ολη υποθεση!! τωρα για netflix οσο κι αν θελουν μερικοι να το παιξουν largares και αμερικανακια .... δεν θα παρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι σοβαρός? Ποιον φτωχών? Δίνω ένα 70αρι το μήνα σε οτε για cinema pack με pvr(23ευρω) μαζί με 50αρα vdsl(25ευρω) συν τηλεφωνία(22ευρω). Το Netflix έχει ένα 10αρικο η σύνδεση. Όχι των φτωχών των πλούσιων είναι.

 

73 δίνω με την επιβολή του φόρου συνδρομητικής τηλεόρασης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστημένος με την διόρθωση; :P

Εισαι παρόνομος? Τότε μοκο.

73 δίνω με την επιβολή του φόρου συνδρομητικής τηλεόρασης

Δεν έχω τα sport κανάλια αλλά έχω τον pvr με τα συν 3 ευρώ και βγαίνει 70. Τουλάχιστον έχω και καθαρή 50αρα ταχύτητα όλα πάνε σφαίρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από πότε όποιος έχει OTE TV είναι πλούσιος; Δίνοντας 30€ το μήνα σαν συνδρομή, σε κάνει πλούσιο; Εκτός και αν μερικούς τους δίνει ο μπαμπάς ένα 50€ το μήνα για να περνάνε και από δουλειά "φιλοσοφία και επανάσταση σε forums". 

 

Ειδάλλως, δυσκολεύομαι να κατανοήσω τον κομπλεξισμό προς την υπηρεσία OTE TV, αλλά και όσων είναι συνδρομητές της.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από πότε όποιος έχει OTE TV είναι πλούσιος; Δίνοντας 30€ το μήνα σαν συνδρομή, σε κάνει πλούσιο; Εκτός και αν μερικούς τους δίνει ο μπαμπάς ένα 50€ το μήνα για να περνάνε και από δουλειά "φιλοσοφία και επανάσταση σε forums". 

 

Ειδάλλως, δυσκολεύομαι να κατανοήσω τον κομπλεξισμό προς την υπηρεσία OTE TV.

Άνετος ίσως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ματσάρα Ντορτμουντ-Ρεάλ την Τρίτη στο Netlix και μάλιστα σε 4K. Και κάθε ΣΚ Premier league με αμερικάνικη περιγραφή... μια χαρά με 10€.

 

/Troll mode off/

Acestream ή Kodi. 

 

Έχεις και HD (high bitrate) streams και στα αγγλικά έτσι για να μην ακούω του m@lakes αθλητικογράφους να μιλούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω otetv με τον παλιό δέκτη....μπορώ να βάλω τον πιο καινούργιο ώστε να έχω τις επιπλέον υπηρεσίες; αν ναι ποιό είναι το κόστος; (μπορώ να τον αγοράσω ή θα υπάρχει μηνιαία χρέωση);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου εξηγεις πως γίνεται? έστω μεσω πμ γτ σπάω το κεφάλι μου να μεταφέρω την εικόνα στο υπνοδωμάτιο

 

Πάρε στην εξυπηρέτηση, θα σου πουν αυτοί. Θα σου δώσουν έναν ακόμα αποκωδικοποιητή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω otetv με τον παλιό δέκτη....μπορώ να βάλω τον πιο καινούργιο ώστε να έχω τις επιπλέον υπηρεσίες; αν ναι ποιό είναι το κόστος; (μπορώ να τον αγοράσω ή θα υπάρχει μηνιαία χρέωση);

Ποιον δεκτή ακριβώς έχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...