Προς το περιεχόμενο

PlayStation VR Topic [PS VR]


vste

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 698
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οπως ανεφερα...Καλο αλλα ακομη στην αρχη του....θελει δουλεια η τεχνολογια, και ΕΑΝ δουλευετε συχνα οθονη το ΒΡ δεν παιζει με το μυαλο. (για να μην σας το καμω τεχνικο, εναι ο λογος που και στην αεροπορια το HUD λειτουργει προαιρετικα, και ΠΡΕΠΕΙ να βλεπεις μεσα απο την προσωπίδα για να διατηρεις συνεχως την αισθηση βαθους).

Το πραγματικο προβλημα πηγαζει απο την μικροδιαχειρηση μυωπιας Α/Δ ματιου, τον αστιγματισμο, την μη πραγματικη ευθυγραμμιση 2 ματιων κλπ κλπ κλπ.

Λυση 1, κοιταξτε και εστιαστε ΜΑΚΡΙΑ για 20 λεπτα ΠΡΙΝ παιξετε ΒΡ.

Λυση 2, πουληστε το και περιμενετε κατι αλλο.

Εαν δουλευει απροβληματιστα...πειτε το εαν πηγαινετε αεροπορια και δεν ειστε για καψιμι/γραφείο/σκοπια/Καλλιόπη...

Τα drones της μελλοντικης EUROFORCE του 2028 ισως να σας δωσουν δουλεια (Εαν συμμετέχει η χωρα).

βρ βρ βρ βρβρβρβρβρβρβρβρρρρρρρρ!!!!! πεταω αεροπορια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς αν το Drive club για να το παίξεις με vr πρέπει να το αγοράσεις ξανά σε vr αν το έχεις ήδη?Γιατί κατέβασε ένα update μετά από καιρό αλλά επειδή ακόμα το περιμένω το vr να μου το φέρουν δεν μπορώ να ξέρω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Kaz Hirai: PlayStation VR needs "a lot of improvement" but it is Sony's "first version"
 

http://n4g.com/news/2001771/kaz-hirai-playstation-vr-needs-a-lot-of-improvement-but-it-is-sonys-first-version

 

Καλε τι λες; Εδω μου το ειπε το πενταχρονο. Και ας με κορόιδευαν τοιουτοι...Αναμενουμε εκδοση 2.0... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δοκίμασα χτες για πρώτη φορά στο Plaisio μαζί με το oculus rift.

 

Και το ένα και το άλλο δεν μπορώ να καταλάβω τι προσφέρουν και ζητάνε ένα κάρο λεφτά.

 

Οκ το VR ήταν τρομερή εμπειρία δεν θα πω ψέματα, ειδικά στο Demo του Driveclub ήταν μοναδικό πραγματικά ειδικά σε First Person κάμερα.

 

Αλλά φυσικά 400€ δεν θα έδινα σε καμία των περιπτώσεων γιατί πολύ απλά δεν τα αξίζει. 

 

Δεν υπάρχει κανένας λόγος να δώσει κάποιος τόσα λεφτά για να παίξει την μικρή συλλογή τίτλων που υπάρχει διαθέσιμη αυτήν την στιγμή.

 

Το Oculus είναι καλύτερη επιλογή από άποψη τίτλων γιατί έχεις και την πληθώρα των Indie διαθέσιμη. Αλλά 600€ που ζητάνε ισχύει ότι και για το VR για εμένα.

 

Τεσπα περιμένω να πέσει η τιμή του στα 200€ (που σίγουρα θα πέσει αφού ήδη όσοι έχουν PSVR με το ζόρι χωράνε σε ένα ασανσερ) και τότε θα το σκεφτώ σοβαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...