Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

56 λεπτά πριν, DimitriosT86 είπε

@Tsilitheo2 Καλημέρα Χρόνια Πολλά καλή χρονιά μια ερώτηση έχουν βγει διαβάζω νέες αποστολές με την Le clerk αυτή που της σκότωσαν τον άνδρα εμένα όμως δεν μου βγάζει πουθενά το κίτρινο σημαδάκι ξέρεις που μπορώ να τις βρώ ή αν πρέπει να κάνω κάτι? 

Καλή χρονιά και χρόνια πολλά.. Ποτε βγήκαν αυτές;;;... Άνοιξε τα options πήγαινε progress και κοίτα εκεί τι missions έχεις. Από εκεί μπορείς να ανοίξεις mission επισης

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, Tsilitheo2 είπε

Καλή χρονιά και χρόνια πολλά.. Ποτε βγήκαν αυτές;;;... Άνοιξε τα options πήγαινε progress και κοίτα εκεί τι missions έχεις. Από εκεί μπορείς να ανοίξεις mission επισης

Σε ευχαριστώ πολύ έχεις πρόταση για όπλα; να υποθέσω τα ακριβότερα τα καλύτερα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pistols: Mausers 

Reapeter: Evans 

Rifle: Carcano ή bolt action(αν δεν το έχεις με το scope)

 

 

 

Μην σπέρνεις λεφτά να αγοράζεις όπλα... Αγόρασε τα αναγκαία και καν'τα fully upgrade... Χρυσά και κεντήματα τα ξεχνάς προς ώρας... Μόνο λεφτά και χρυσο τρώνε..Εκτός και είσαι ποζερι γιατί μόνο εφφέ προσφερουν

Σε κλειστές μάχες pistols και shotguns... Σε πιο ανοιχτές repeaterκαι rifle

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα παιδιά έχω μια lg c1 65' και το ps5. Μήπως γνωρίζει κάποιος τις σωστές ρυθμίσεις των γραφικών στο rdr2; Ή που μπορω να βρω κάτι σχετικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπάρχουν συγκριτικά βίντεο του RDR2 με αλλά open word πάνω σε βασικά στοιχεία ενός παιχνιδιού όπως το animation του χαρακτήρα και το πως αλληλεπιδρά με το περιβάλλον, τα καιρικά φαινόμενα, AI κτλ…… και μετά υπάρχουν ένα σωρό αλλες λεπτομέρειες που δεν θα δείτε σε άλλο open world και προφανώς δεν μπορούν να φτιαχτούν συγκριτικά με το GOAT 😉

Μεχρι στιγμής έχει φτάσει στα 8 part. More detailed than life γράφει ένας στα σχόλια…

 

Επεξ/σία από Lotof
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Στις 12/7/2022 στις 12:05 ΜΜ, kostiger είπε

Άσχημες φήμες..!! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Από σήμερα κάτοχος του συγκεκριμένου game και αλήθεια έμεινα με το στόμα ανοιχτό με τα γραφικά και το ποσό smooth είναι στο series x.

Δε ξέρω αν είναι το monitor μου ή το game αλλά δεν έχω ξαναπαίξει τόσο smooth 30 fps που αν δεν το ήξερα θα ορκιζόμουν ότι τρέχει στα 60.

Έχουν κάνει πολύ καλή δουλειά εκεί στη rockstar τόσο που δε νομίζω να χρειάζεται καν next gen έκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Από σήμερα κάτοχος του συγκεκριμένου game και αλήθεια έμεινα με το στόμα ανοιχτό με τα γραφικά και το ποσό smooth είναι στο series x.

Δε ξέρω αν είναι το monitor μου ή το game αλλά δεν έχω ξαναπαίξει τόσο smooth 30 fps που αν δεν το ήξερα θα ορκιζόμουν ότι τρέχει στα 60.

Έχουν κάνει πολύ καλή δουλειά εκεί στη rockstar τόσο που δε νομίζω να χρειάζεται καν next gen έκδοση.

Χθες το πήρα και εγώ, γιατί το είχα παίξει στο Xbox One S, και δεν είχε το καλύτερο performance, αλλά φαινόταν σίγουρα όμορφο. Ελπίζω μέσα στη βδομάδα να το ξαναπιάσω!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
5 ώρες πριν, Mr_Terror είπε

Δεν γινεται αυτο που θες.

Πφφ κατάλαβα Τρίτη φορά απ την αρχή δηλαδή, και το κακό είναι ότι δε μπορώ να βρω με τίποτα cheats για ps5 που θέλω, υπάρχει κάποιος τρόπος έστω να βάλω απεριόριστο $? Μόνο για single player εννοείται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Mr_Terror είπε

Ουτε cheats μπορεις να βαλεις.Αν το επαιζες σε pc ναι υπαρχει τροπος.

Κρίμα.. Pc αδύνατον να το παίξω χωρίς gpu.. Τι να κάνω θα το αρχίσω πάλι στο play απ την αρχή μιας και δεν ξανά αλλάζω κονσόλα.. έχε χάρη που είναι παιχνιδαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Εχω το XBOX SX και το game στο store εχει 59.9 euro.
Περιλαμβάνει το online και το story.
Επίσης η έκδοση με τα 79.9 euro περιλαμβάνει το story,special edition content kai ultimate edition content.

Η ερώτηση είναι αν αξίζει να παω στη δεύτερη έκδοση με το extra υλικό.
Solo παίζω χωρίς φίλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...