Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, DimitriosT86 είπε

Σε ευχαριστώ πολύ για τις οδηγίες η αλήθεια είναι ότι τυχαία μια φορά που πήγαινα κάτι goods ως trader ήρθε ένας παίκτης δεν ήξερα προσθέσεις αλλά ουσιαστικά με βοήθησε να τις πάω πιο εύκολα σκότωνε τα μποτάκια από τότε όποτε βρισκόμαστε κάνουμε αυτό το posse και με βοηθάει θα ψάχνω και μόνος έτσι όπως μου είπες. Από εκεί και μετά όσο αφορά τους ρόλους τώρα έχω μαζέψει 10 μπάρες και μου φαίνετε πιο εύκολο του bounty hunter απο την αποψη ότι πας εκεί που σου λέει κυνηγάς κάποιον τον πιάνεις γύρνας ενώ του collector θέλει την σακούλα θέλει φτυάρι και ανιχνευτή και επίσης να ψάχνω συλλογες και τέτοια μου ακούγεται πιο πολύπλοκο. Κάνω λάθος; δεν θα χρησιμοποιήσω το χρυσό περιμένοντας την απάντηση καλές γιορτές και καλά Χριστούγεννα 

Πατάς options - progress -awards.... Κάνε  reset τα πάντα..  στο ξαναλέω..  ο εύκολος χρυσός εκει ειναι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδιά καλησπέρα @Tsilitheo2και @Giannis107 χρόνια πολλά καλές γιορτές μια ερώτηση έγινα Collector πήρα την σακούλα αγόρασα και κάτι χάρτες και ξαμολήθηκα να ψάχνω απλά υπάρχουν φορές που μου ζητάει να βρω ένα τραπουλόχαρτο σε μια ολόκληρη πόλη ή ένα μπουκάλι ας πούμε φυσικά χρησιμοποιώ το dead eye αλλά είναι σαν να ψάχνω ψύλλους στα άχυρα απο σκέτη κωλοφαρδία τα βρίσκω αν υπάρχει κάποιο tip και επίσης μου λεεί βρες τόσα χαρτιά ή τοσα χόρτα ο χάρτης που έχω μου βγάζει 4 απο αυτά λογικά ξανα αγοράζω χάρτι και για τα υπόλοιπα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Tsilitheo2 είπε

Eagle eye και όχι dead eye... Άνοιξε στο κινητό σου τον χάρτη που σου έστειλα πιο πανω

Σε ευχαριστώ για την διόρθωση οκ άρα με αυτόν τον τρόπο ουσιαστικά δεν χρειάζομαι να αγοράζω τους χάρτες τα βρίσκω απευθείας απο αυτό.

Επίσης πως μπορώ να κρατάω 2 όπλα ταυτόχρονα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης με το holster θα χρησιμοποιείς 2 ίδια όπλα.... Όχι 1 cattleman και 1 sawed off shotgun  ή ένα πιστόλι.... Έτσι ,το ένα αναιρεί το άλλο... Πάντα 2 ίδια... Π.χ 2 mausers

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, Tsilitheo2 είπε

Επίσης με το holster θα χρησιμοποιείς 2 ίδια όπλα.... Όχι 1 cattleman και 1 sawed off shotgun  ή ένα πιστόλι.... Έτσι ,το ένα αναιρεί το άλλο... Πάντα 2 ίδια... Π.χ 2 mausers

Τι πιθανότητα υπάρχει να μην βρίσκεται ένα λουλουδι ας πούμε εκει που λεεί το χάρτης απο το link? διοτι χτες τα εβρισκα ολα σήμερα δεν βρίσκω τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, DimitriosT86 είπε

Τι πιθανότητα υπάρχει να μην βρίσκεται ένα λουλουδι ας πούμε εκει που λεεί το χάρτης απο το link? διοτι χτες τα εβρισκα ολα σήμερα δεν βρίσκω τιποτα

Κάνε refresh την σελίδα.... Ή εκτός και ψάχνεις για νυχτερινό λουλούδι ,οπότε μέρα (in game) δεν θα το βρεις.. Αυτά έχουν ένα ρολόι δίπλα στην εικόνα τους. Π.χ αυτό εδώ...

IMG_20211228_232652.jpg

Επεξ/σία από Tsilitheo2
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

@Tsilitheo2 Καλημέρα Χρόνια Πολλά καλή χρονιά μια ερώτηση έχουν βγει διαβάζω νέες αποστολές με την Le clerk αυτή που της σκότωσαν τον άνδρα εμένα όμως δεν μου βγάζει πουθενά το κίτρινο σημαδάκι ξέρεις που μπορώ να τις βρώ ή αν πρέπει να κάνω κάτι? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...