Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Εγω παω να το τερματισω δευτερη φορά με μια διαφορά.Θέλω να το φτάσω κοντά στο 95%.

Mου την έπεσαν από The Murfree Brood σε ανύποπτο χρόνο.Έπεσα σε trap ,σκαμμένο έδαφος και έσκασαν καμια 5ρια απο δαύτους.

και αλλα πολλά αναπάντεχα ,σου δίνει μια αίσθηση ότι τα πάντα μπορεί να συμβούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • 5 μήνες μετά...
2 λεπτά πριν, johnnyman είπε

Πως είναι δυνατόν αυτή η Rockstar να μην έβγαλε ακόμη ένα ps5/series can patch για 4κ 60fps? 

Πόσο τραγικοί πραγματικά...

 Δεν το είχα τερματίσει , το ξαναγοράσα το  έβαλα στο  ps5 ,  τραγικο οτι  game   χωρις να εχει παρει 4κ 60 fps  ειναι σαν να παιζεις ps3 ,  μονο next gen  πλεον ,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, kundi είπε

 Δεν το είχα τερματίσει , το ξαναγοράσα το  έβαλα στο  ps5 ,  τραγικο οτι  game   χωρις να εχει παρει 4κ 60 fps  ειναι σαν να παιζεις ps3 ,  μονο next gen  πλεον ,

Μα το 4k checkerboard πού είχε το ps4 pro ήταν τραγικό. 

Τίγκα θολούρα. 

Δώστε τουλάχιστον ένα 4k 60fps. 

Εκτός άμα περιμένουν να το βγάλουν σαν το gta v ξεχωριστή έκδοση για άρμεγμα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επειδή σκεφτόμουν να το αγοράσω. Οπότε κατέβασα 100gb (με 24άρα dsl) το red read online στο xbox σαν preview μόνο για να δω τα γραφικά.

Απογοητευτηκα πλήρως από τα γραφικά και το έσβησα σε 1 μέρα. Οταν βγάλει κανένα σοβαρό patch για κονσόλες πιθανόν να αγοράσω το RDR2 γιατί μεγάλο μέρος από το hype του παιχνιδιού είναι και τα γραφικά του...

 

Επεξ/σία από The_Judas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, hasiotis_john είπε

Χαλαρά το πάνε για ξεχωριστή next gen έκδοση για να πληρώνουμε τα κορόιδα ...

Έτσι ακριβώς. Και άμα γίνει θα περάσει πολύς καιρός. 

Αντε γειά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/8/2021 στις 6:47 ΜΜ, The_Judas είπε

Απογοητευτηκα πλήρως από τα γραφικά και το έσβησα σε 1 μέρα. Οταν βγάλει κανένα σοβαρό patch για κονσόλες πιθανόν να αγοράσω το RDR2 γιατί μεγάλο μέρος από το hype του παιχνιδιού είναι και τα γραφικά του...

To red dead online έχει σαφώς υποδεέστερα γραφικα απο το κανονικό παιχνίδι.Εγώ που το τελείωσα για δεύτερη φορά σε ps5 τα γραφικά είναι εξαιρετικά και σε κάνει να νιώθεις οτι είσαι στην εποχή. Κλασσικό θέμα βέβαια είναι τα 30 frames σηκώνουν βελτίωση αλλα και το 4k native.Οπτικά δεν νομίζω να αναβθμιστεί πολύ ,αλλα η κίνηση απαιτεί 60 πλεον

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...