Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα έχω μια ερώτηση. Τα πράγματα που κουβαλάμε όταν γδαρουμε ένα ζωο αν το camp δεν είναι κοντά που μπορούμε να αποθηκεύουμε τα δέρματα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το red dead online εχει κατι να προσφερει για να επεκτεινει τη δραστηριοτητα του παιχνιδιου? Δεν ειμαι online τυπος αλλα βλεπω κατι ενημερωσεις major updates που λεει οτι προστιθονται roles νεα legendary animals κτλ. Εχει ασχοληθει κανεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπαρχουν διαφορα πραγματα να δεις στο online. Το θεμα ειναι ποσες ωρες εχεις να ξοδεψεις. Δεν εχει σχεση με το single player που επαιξες, εχει ενα μικρο questline για να ξεκινησεις 3-4 ωρες κι απο κει και περα εχει διαφορα οπως τα roles (5 μεχρι τωρα), διασπαρτα repeatable missions πανω στο χαρτη (περιπου 50 διαφορετικα), random events σε ολο το χαρτη, περιπου 40-50 pvp events κλπ. Θεωρω οτι αξιζει τον κοπο να του ριξει καποιος μια ματια και να αποφασισει αν του κανει ή οχι γιατι αλλο να τα λεμε σε φορουμ κι αλλο να το δεις μονος σου.

Επεξ/σία από babality
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Το τελείωσα, για μένα καλύπτονται όλες οι απορίες που είχα τελειώνοντας το πρώτο. Η ιστορία των δύο παιχνιδιών είναι πλήρης και αφήνονται ελάχιστα περιθώρια για κάποιο άλλο Red dead. 

Spoiler

1) Ποταπαγορευση αλλά έχει ελάχιστη σχέση με Red Dead. 

2) Prequel του prequel με την χρυσή εποχή των συμμοριών με το παιχνίδι να τελειώνει στην ληστεία στο blackwater. 

Κατά μία έννοια ο επίλογος είναι σαν Remake του πρώτου 

Spoiler

Καθώς ο χάρτης του ήταν από το blackwater και αριστερά. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παρήγγειλα το παιχνιδάκι και το περιμένω στις επόμενες ημέρες! Θέλω να ρωτήσω, έχει co-op το στορυ ή μόνο online αποστολές? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Βρε παιδιά, να κάνω μια ερώτηση, αλλά μην με βρίσετε. 
Μόνο εμένα μου φαίνεται τόσο εξωφρενικά αργό και βαρετό;

ΟΚ Ανεβαίνεις στο άλογο και πάς και πας και πας και πας και πας και ολοκληρώνεις την αποστολή και πρέπει να γυρίσεις πίσω και ξαναπάς και πας και πας και πας. Απίστευτα γραφικά αλλά πόση ώρα μπορείς να βλέπεις ένα άλογο να καλπάζει στα λιβάδεια;

Δεν μπορώ να πω ότι το προχώρησα πολύ, νομίζω ότι έφτασα μέχρι τον καταυλισμό και την πρώτη πολή, αλλά κόντεψα να παρατήσω το PS4 από την βαρεμάρα. 

Πραγματικά λυπαμαι που το κατέβασα και αγόρασα δισκάκι για να το δώσω πίσω

Γίνεται κάτι συγκλονιστικό στη συνέχεια ή έτσι πάει μέχρι το τέλος ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ε ναι γινεται χαμουλης μετα κ το παιχνιδι ανοιγει παρα πολυ, πρωτη πολη = οριακα tutorial ακομα, οριακα τα πολυ πολυ βασικα σου μαθαινει ακομα

Επεξ/σία από snake_plissken2112
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ είχα θέμα με το ποσό αργό είναι αλλά δε συνήθισα ποτέ και τα controls και το ποσό αργος είναι ο πρωταγωνιστής στο πώς περπατάει, πώς τρέχει, πως πηγαίνει ή δεν πηγαίνει το άλογο κλπ. Μου είπαν ότι έτσι είναι τα controls της rockstar και αν τα μπορείς καλώς αν όχι δυστυχως έχεις θέμα. Εγώ δεν μπορούσα να κουμαντάρω τίποτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα με κούρασε απίστευτα πολύ, ζήτημα να κατάφερα να παίξω ένα 3 ωρο ολο κι ολο. Κρίμα. Οκ σούπερ το γραφικό αλλά τι να το κάνεις. Αργό και βαρετό λοιπόν και για εμένα. Πάμε παρακάτω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 hours ago, talentscout said:

Κι εμένα με κούρασε απίστευτα πολύ, ζήτημα να κατάφερα να παίξω ένα 3 ωρο ολο κι ολο. Κρίμα. Οκ σούπερ το γραφικό αλλά τι να το κάνεις. Αργό και βαρετό λοιπόν και για εμένα. Πάμε παρακάτω 

Σε ένα 3ωρο πάντως είσαι ακόμα στο tutorial στην ουσία.

Πάντως ναι, δεν είναι όλα τα παιχνίδια για όλους. Αν κάτι βλέπεις και δεν σου αρέσει δεν χρειάζεται να το συνεχίσεις. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...