Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Fotis13 είπε

Μολις επικοινωνησα τηλεφωνικα με το καταστημα που ειχα προπαραγγειλει το RD2 (Aπο Σκρουτζ ) για να δω ποτε θα παραλαβουμε ακριβως και μου ειπε πως αυτοι θα το εχουν διαθεσιμο την Τριτη 30/10/18 .Ενταξει ευτυχως το γλιτωσα το εγκεφαλικο δεν θελω ουτε να σκεφτω τι θα γινοταν αν απλα δεν επαιρνα τηλ.

Μην μου λες τέτοια, για να πάρω ένα τηλ το πρωι αύριο μην γίνει καμία μαλακία. Η αλήθεια είναι ότι είχα ακούσει από ξένα μέσα ότι θα υπάρξει κάποιο πρόβλημα με τις παραλαβές στα μικρά μαγαζιά. Αλλά δεν έδωσα ιδιαίτερη σημασία.

Ελπίζω μόνο να μην φτάσει η Παρασκευή και αναγκαστώ να οργώσω ολόκληρη την Αθήνα για να βρω ένα κομμάτι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στην εξέλιξη παραγγελίας από Public(special edition) μου γράφει αυτό:

κατάσταση: Προς διεκπεραίωση
εκτιμώμενο διάστημα παράδοσης: Θα ενημερωθείς το συντομότερο δυνατό μέσω email ή και SMS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο Θεσσαλονικη η μονη μας επιλογη για Παρασκευη ειναι οι αλυσιδες? Φανταζομαι τα σκρουτζομαγαζα δεν θα προλαβουν να τα στειλουν νωριτερα. Το eshop(58Ε) λετε να μπορεσει να το εχει Παρασκευή?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, CoderX99 είπε

Απο Θεσσαλονικη η μονη μας επιλογη για Παρασκευη ειναι οι αλυσιδες? Φανταζομαι τα σκρουτζομαγαζα δεν θα προλαβουν να τα στειλουν νωριτερα. Το eshop(58Ε) λετε να μπορεσει να το εχει Παρασκευή?

Πρεπει να μιλησεις ο ιδιος με το καθε καταστημα.Ειναι αδυνατον να γνωριζουμε ολα τα καταστηματα τι θα κανουν με τις παραγγελιες τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω διαβασει και εχω ακουσει πολλα για το συγκεκριμενο game τις τελευταιες ημερες, αν εστω και τα μισα απο αυτα ειναι οντως αληθινα και στο release πλεον μιλαμε για νεο αλμα στη gaming βιομηχανια και δεν αναφερομαι για τα γραφικα που και αυτα ειναι εξαιρετικα απο οσα ακουμε και βλεπουμε και θα ''παιξει'' αγορα ανετα και σε ps4 και σε pc (αν και οταν)

Επεξ/σία από giorgosmcmc
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, giorgosmcmc είπε

Εχω διαβασει και εχω ακουσει πολλα για το συγκεκριμενο game τις τελευταιες ημερες, αν εστω και τα μισα απο αυτα ειναι οντως αληθινα και στο release πλεον μιλαμε για νεο αλμα στη gaming βιομηχανια και δεν αναφερομαι για τα γραφικα που και αυτα ειναι εξαιρετικα απο οσα ακουμε και βλεπουμε.

Rockstar ειναι αυτη λογικα ακουγονται οσα γραφονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έχεις διαβάσει μου λες, εγώ είδα μερικά Leaked πλάνα μερικών δευτερολέπτων και τα έχω παίξει εντελώς. Οι υπόλοιπες εταιρίες που έχουν συνηθίσει τα μέτρια προς κακά Open World παιχνίδια (ubisoft εσένα κοιτάω) καλά θα κάνουν να ανησυχούν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πια ubisoft τωρα τι να συγκρινουμε, το σωβρακο με τη γραβατα, που χαροπαλευει με ενα assassins creed και τωρα εβγαλε ενα reskin του origins στην αρχαια Ελλαδα clain main, τα ιδια και τα ιδια, εδω μιλαμε για επανασταση, οι τυποι εχουν ζωγραφισει κανονικα εδω και σου δινουν κατι που δε συνατας καθε μερα ή μαλλον που δεν εχεις συναντησει σε αυτο το επιπεδο μεχρι σημερα. 

Respect για μενα, ημουν απ τους πρωτους που ελεγα να περιμενω κανα χρονο μηπως βγει σε pc ή και ακομα σε ps5 να το παιξω σε 60 fps κτλπ αλλα με αυτα που βλεπω και διαβαζω τελευταια αν εστω τα μισα αληθευουν, τοτε το τελευταιο πραγμα που με ενδιαφερει ειναι αν το παιξω με 30 ή 60 fps. (who cares)

Επεξ/σία από giorgosmcmc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ενδιαφερον φαινεται, αλλα θα περιμενω για μια πτωση τιμης.
Δεν περιμενα να διαβασω για κουμουνισμο στο παρων θεμα, στο μυαλο αρκετων τα εργασιακα δικαιωματα ειναι δεμενα με τον κουμουνισμο.
Ποτε δεν καταλαβα τι κανει τον σκλαβο να αγαπησει το μαστιγιο που τον χτυπαει εαν δεν αποδωσει τα μεγιστα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κατεβαίνει σιγά σιγά... Μέχρι το πρωί θα έχει τελειώσει. Μετά θα μετράμε τα δευτερόλεπτα για να ξεκλειδώσει το Έπος. 

υγ: PS4 digital, γύρω στα 47 ευρώ. Θα έδινα και τα τριπλά. 

Επεξ/σία από nzeppos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, nzeppos είπε

υγ: PS4 digital, γύρω στα 47 ευρώ. Θα έδινα και τα τριπλά. 

Που το βρηκες 47 ευρω???

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

US account στην κονσόλα, αγορά PSN gift card για US account από κλειδαδικο (σε τιμή χαμηλότερη από την ονομαστική αξία της κάρτας, πχ τα $100 έχουν συνήθως 75-80 ευρώ), redeem την κάρτα στο balance του US account, αγορά παιχνιδιού από PSN US store στα $60. Δήλωση του US account ως primary στην κονσόλα και παίζω κανονικά με το ευρωπαϊκό μου προφίλ.

Αυτό κάνω σχεδόν σε κάθε παιχνίδι, είναι γνωστός ο τρόπος δεν είναι κάτι καινούριο. Διαφορετικά... 70 ευρώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...