Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η special edition έχει μια extra mission (bank robbery), και ενα gang hideout.... πέρα απο τα υπόλοιπα accessories που σου δίνει... αλλα πάει και 15 Ευρώ παραπάνω εδώ στην Ελλάδα.

Επεξ/σία από InfinitySurfer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, giorgosmcmc είπε

Τραγικές τιμες, 70+ η standart και ψηφιακά... Wtf?

 οχι ευχαριστώ δε θα παρω, μιας και το βλεπω να αργει δραματικα για pc (και αν) ευτυχως εχω υπομονη, σε κανα 6μηνο (ισως και λιγοτερο) αγορα και used απο public, αν δεν εχει βγει καμια ανακοίνωση εκρηξη, τουλάχιστον να βγει κερδισμένη η τσεπη μου, ουτος ή αλλως το ιδιο game θα παιξω ειτε τοτε ειτε τωρα, ζω και χωρις rdr2, δε καιγομαι και τοσο για να δωσω μια 70αρα για ενα παιχνίδι (!) μη τρελαθούμε.

Παντα θεωρούσα κακη κινηση οτιδηποτε παρεις day-one γιατι σε "σφαζουν" 

Μόνο τα Public και παρόμοιες μεγάλες αλυσίδες ξέρεις εσύ να πουλάνε Video games; Γιατί υπάρχουν και τα μικρομάγαζα που Day one πουλάνε τα παιχνίδια μέχρι και 20€ φτηνότερα από τους "Μεγάλους". Ο καθένας πάντως επιλέγει ότι θεωρεί ότι είναι πιο σωστό για αυτόν, αν θες και μπορείς να περιμένεις 6 μήνες τότε καλώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επικοινώνησα με το μαγαζί που έχω προπαραγγείλει το παιχνίδι στην συγκεκριμένη περίπτωση το Public και με διαβεβαίωσαν πως την Παρασκευή θα το έχουμε στα χέρια μας είτε αποσταλεί Πέμπτη είτε την ίδια ημέρα .... Οπότε πλεόν μετράμε αντίστροφα ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Psycho_Warhead είπε

Τα review θα σκάσουν νωρίτερα ή όχι ;

Τα review ανοίγουν στις 25 απ όσο διάβασα. Και btw ξεκίνησαν και τα leaks σιγά σιγά.
Δεν τα ποστάρω εδώ να μην σας βάλω τελείως στη πρίζα. Όποιος θέλει ας ρίξει ένα μάτι στο reddit του παιχνιδιού. 🤠

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος απο μένα τα youtube videos, για RDR... ότι είδα είδα... θα ξανακοιτάξω κάτι όταν θα έχω μπει για τα καλά στο παιχνίδι.
Εχω άρχισει την προθέρμανση... και βλέπω κάθε μέρα μέχρι την Παρασκευή, και από ένα παλιό Γουέστερν κάθε μέρα.:-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...