Προς το περιεχόμενο

Το Switch είναι επόμενη υβριδική παιχνιδοκονσόλα της Nintendo


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε δεν αντεχω θα το πω και ας φάω κράξιμο...χαρούμενοι ηλίθιοι που παίζουν παντού και πάντα με ένα ενθουσιασμό στο βλέμμα λες και κάνουν τπτ σπουδαίο...δεν είμαι gamer καλά καταλάβατε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 203
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φίλε agnvstos_X - άστο ρε φιλαράκι μου. Εσύ είσαι ο κολλημένος και βρίσκεσαι σε άρνηση. Όπως σού είπε ο φίλος από επάνω μάλλον δεν είδες το βίντεο ή δεν κατάλαβες τι ήθελε να περάσει η εντάξει το κάπως "αμερικανιά" reveal trailer.

Αν και συμφωνώ σε κάποια από τα πράγματα που γράφεις ούτε θα σχολιάσω το ηλίθιο σχόλιο σου για το "ηλίθιο" σχόλιό μου (γιατί ήταν /sarcasm - ούτε αυτό το κατάλαβες) πχ ότι η νίντυ δεν είναι απυρόβλητη κριτικής κτλ, εσύ επιμένεις και παραθέτεις σχόλια για νούμερα για πωλήσεις και εκατομμύρια κτλ.

- Το wii ήταν κάτι .. παράδοξο. Πώλησε στους casuals - άλλωστε μπορεί να πωλήθηκαν 100+ εκατομμύρια αλλά το πόσα παιχνίδια αυτοί αγόραζαν ήταν κάτι άλλο. Αυτοί απλά μόλις πέρασε το novelty των motion controls πήγαν στα τηλέφωνα τα ταμπλετ. κτλ..

- Άντε και να δεχτώ ότι το WII-U ήταν μια OPEN BETA του switch.

- Απ' όλα τα εκατομμύρια των ps360 οι υπόλοιποι που είναι? Μόνο από την Nintendo φύγαν?

- Εσύ θεωρείς αυτήν την γενιά επιτυχημένη καθαρά λόγω πωλήσεων? Τότε που είναι τα άλλα 150 εκατ. πελάτες?

- Έχουν τα twins (ps4one) την ίδια ποιότητα, ποσότητα software? Όλα αυτά τα games που αναφέρεις από πότε είναι?

- Εσύ τι περίμενες να κάνει η Nintendo - να βγάλει ΑΛΛΟ ένα διδυμάκι και πόσο κομμάτι της πίτας να πάρει? Και γιατί θα το αγόραζε κάποιος για να ξαναπαίξει fifa17 πχ σε άλλη μια κονσόλα?? Τι support θα είχε από western party? Χωράει η αγορά ΑΛΛΗ μία κονσόλα από τα ίδια? Τα pc? δεν ανταγωνίζονται τις κονσόλες?

 

Για αυτό σε παρακαλώ ας αφήσουμε τα σχόλια και το fanboyism (βάζω και εμένα μέσα) και προσπάθησε να καταλάβεις ΠΟΥ απευθύνεται αυτό το μηχάνημα. Να σου πω και εγώ θα προτιμούσα ένα NX με 10 TF όλο custom κτλ. Αλλά δεν βλέπω τι θα έκανε διαφορετικό και κυρίως που θα έπαιρνε ένα κομμάτι μιας αγοραστικής πίτας που όλο ​συρρικνώνεται.

 

Για μένα ήταν η μόνη διέξοδος της N. Παίζει μπάλα πλέον μόνη της στο handheld κομμάτι και ότι τσιμπήσει και από home. Δεν είναι wii/GCN αυτό . Είναι ο διάδοχος των φορητών της στην πραγματικότητα. Το wii-u πούλησε σε κάτι μπαμπάδες σαν και μένα με μικρά παιδιά που έχουν Pc και θέλουν και να παίζουν και κάτι διαφορετικό όταν δεν υπάρχει χρόνος - όρεξη για pc gaming, για πάρτυ mode κτλ. και Nintendo fanboys.

 

Υγ.:1 Να μην ανησυχείς για την N. για την Sony και την MS να ανησυχείς. Για την Sony ως εταιρεία που βλέπει ότι τα PC (έτσι δεν λέει ο κύριος HOUSE?) ως απειλή και το PlayStation ως μόνο κερδοφόρο κομμάτι της και προσπαθεί να διαφοροποιηθεί από αυτό που κάνει η MS. Η MS δεν κινδυνεύει οικονομικά φυσικά. αλλά αν βγάλει τίποτα Windows 10 ΧΒΟΧ edition να δω που θα πάει το xbox division και το xbox brand σαν hardware.

Υγ.2: Το switch Με κατάλογο παιχνιδιών του 3ds και του wii-u προσφέρει πιο πολλά πλέον - σόρρυ αυτή είναι η αλήθεια για κάποιον που έχει pc Και θέλει  2η κονσόλα. Στο φορητό κομμάτι το οποίο είναι και μεγάλο παίζει μπάλα μόνη της - μια χαρά επικερδής ήταν και θα είναι. Δεν θα δείτε Mario στο ps4 ποτέ! :-D

 

H διαφορα μας ειναι οτι εγω δεν ειμαι κολλημενος φανμποι και αν θεωρησω οτι αξιζει μια κονσολα θα την αγορασω.

Ανεξαρτητως εταιρειας. Και αν θελω να παιξω μαριο και τα αλλα 5 καλα παιχνιδια που εχει το οικοσυστημα μπορω να το νοικιασω κιολας.

Το προβλημα ειναι δικο σας που δεν προκειται να απολαυσετε τις δεκαδες φανταστικες αποκλειστικοτητες των υπολοιπων,

οχι γτ δε μπορειτε να νοικιασετε ή να αγορασετε αλλα γτ τα κολλημενα μυαλα σας δε θα σας το επιτρεψουν ποτε.

 

Επισης εγω δεν εχω να ανησυχω για τιποτα και για κανενα, γιατι ουτε μετοχες εχω πουθενα,

γιατι παιχνιδια θα βγαινουν για οσο θελω να παιζω και διαθετω την διανοητικη ελευθερια να το κανω σε οποια πλατφορμα και αν βρισκονται.

 

Στην τελικη ο καθενας εχει το δικαιωμα της αποψης του, δεν με ενδιαφερει να αλλαξω τη δικη σας ή να επιβαλλω τη δικη μου. Ελευθερια εχουμε.

Παρολο που για το switch προς το παρον ολα ειναι εικασιες, δε μπορει να εχουμε και οι δυο δικιο.

Ομως νοιωθω σιγουρος γιατι για οσα ελεγα για το wii U τοτε επιβεβαιωθηκαν και με το παραπανω.

Και μαντεψε, ακριβως τις ιδιες βλακειες εγραφαν και τοτε τα φανατακια της Nintendo.

Θα κριθουμε εκ του αποτελεσματος λοιπον, οποτε τα ξαναλεμε στην επομενη γενια, αν τα λαταφερει η Ν μεχρι τοτε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το βίντεο είχε σκοπό να δείξει τι είναι το NX και με πόσους διαφορετικούς τρόπους μπορείς να παίξεις. Αν είχε παιδάκια στο σαλόνι θα λέγατε για μονόκερους και nickelodeon, αν είχε ηλικιωμένους δεν θα το έβλεπε κανείς έ τι να βάλουν. Εντάξει εμείς στην Ελλάδα δεν παίζουμε στο μετρό ή στο αυτοκίνητο με τον μπαμπά μας (ε?) εντάξει πως να το κάνουμε και σε καμιά ζούγκλα στην αφρική θα το βλέπουν μήπως και βρέξει - τι να πας να μας πεις τώρα. Η διαφήμιση του ΧΒΟΧ ΟΝΕ S για πάνω από 1000 games και 100 exclusives είναι καλύτερη (μάλλον μετράνε τα 5 του halo MCC, τα 14 gears, το καινούργιο! Call of Modern Warfare XVII-MADDEN'S REVENGE,  του xbox360 Κτλ.) Τι να πω. Ειδικά εσύ που δεν είσαι gamer παίξε με το νεο Note7 σου flappy bird .. α συγγνώμη ξέχασα .. μπορεί να σε περάσουν τζιχαντιστή στο μετρό.

Η ίσως προτιμάτε το Driveclub VR 600p- Vomit Comet -Type-R.

Εντάξει γούστα είναι αυτά ρε παιδιά προς τι το hate?

 

Βλέπετε το δέντρο και χάνετε το δάσος.

(Πολύ) Φιλικά όλα αυτά.

H διαφορα μας ειναι οτι εγω δεν ειμαι κολλημενος φανμποι και αν θεωρησω οτι αξιζει μια κονσολα θα την αγορασω.

Ανεξαρτητως εταιρειας. Και αν θελω να παιξω μαριο και τα αλλα 5 καλα παιχνιδια που εχει το οικοσυστημα μπορω να το νοικιασω κιολας.

Το προβλημα ειναι δικο σας που δεν προκειται να απολαυσετε τις δεκαδες φανταστικες αποκλειστικοτητες των υπολοιπων,

οχι γτ δε μπορειτε να νοικιασετε ή να αγορασετε αλλα γτ τα κολλημενα μυαλα σας δε θα σας το επιτρεψουν ποτε.

 

Επισης εγω δεν εχω να ανησυχω για τιποτα και για κανενα, γιατι ουτε μετοχες εχω πουθενα,

γιατι παιχνιδια θα βγαινουν για οσο θελω να παιζω και διαθετω την διανοητικη ελευθερια να το κανω σε οποια πλατφορμα και αν βρισκονται.

 

Στην τελικη ο καθενας εχει το δικαιωμα της αποψης του, δεν με ενδιαφερει να αλλαξω τη δικη σας ή να επιβαλλω τη δικη μου. Ελευθερια εχουμε.

Παρολο που για το switch προς το παρον ολα ειναι εικασιες, δε μπορει να εχουμε και οι δυο δικιο.

Ομως νοιωθω σιγουρος γιατι για οσα ελεγα για το wii U τοτε επιβεβαιωθηκαν και με το παραπανω.

Και μαντεψε, ακριβως τις ιδιες βλακειες εγραφαν και τοτε τα φανατακια της Nintendo.

Θα κριθουμε εκ του αποτελεσματος λοιπον, οποτε τα ξαναλεμε στην επομενη γενια, αν τα λαταφερει η Ν μεχρι τοτε.

 

Μα το ίδιο λέμε ... Ούτε εγώ παρακαλάω να έχει STOCKS APP το NX...

Απλά σου λέω το εμφανές - όλοι το κατηγορείτε για underpowered και MONO για αυτό ενώ έχετε μια τάση να απογοητεύεται τον εαυτό σας νομίζοντας ότι το SWITCH είναι home - console..

Console είναι home όχι - είναι next gen 3ds που απλά συνδέεται στην TV. Όπως κάθε καινούργιο tablet iPhone κτλ.

Μάλιστα είναι the most powerful Nintendo and handheld console ever created με τα καλύτερα uncompressed PORTABLE PIXELS αλά PS4 marketing χαχαχα.

Έχω PC και το μόνο που ενδιαφέρει είναι strategy και rpg. Δεν μου λείπει να παίξω πχ uncharted of the tomb raider Πχ...

To ΝΧ όμως κάνει κάτι διαφορετικό και δεν σας βλέπω να ενθουσιάζεστε για τα spontaneous lan party, multiplayer όπου να ναι όπως να ναι κτλ..

Φυσικά τα specs μετράνε - Μάλιστα το Ps2 ήταν το πιο δυνατό ε?? Όπως και το wii..

Τα games Μετράνε γιαυτό παίζω ακόμα Moonstone και sensible soccer. Για SPECS=PC .-

 

Αυτή η επιμονή σου να πάει 3rd party η Nintendo...

 

PS: Να σου πω και κάτι και έχω μάρτυρα PMs με ένα παλικαράκι από εδώ - το pc Μου χάλασε και σκεφτόμουν να πάρω ps4pro μέχρι να ξαναστήσω Pc αν και χλωμό να το έχω πλέον για gaming. Ούτως η άλλως htpc θα το έστηνα και αν επέτρεπαν τα οικονομικά θα το έκανα gaming. Προς το παρόν έχω ένα wii-u εγώ να δεις πως νιώθω που το switch είναι απλά ένα LONG-RANGE WII-U. Λες και ήμουν στην open beta του ρε παιδί μου. Αλλά ενθουσιάστηκα - είναι ένα working wiiu2 με όλα τα games από 3ds.

Λες και χρειάστηκε το 3ds western 3rd party. Και πάλι είχε... αυτό κάνει το switch.

Μία πλατφόρμα όλα τα games. Όλα τα άλλα γούστα είναι.

 

 

 

Με το wii-u είσαι ΠΟΛΥ άδικος πιστεύω.  Μια χαρά κονσόλα ήταν και με games που πρόσφεραν στο είδος τους.

Π.χ. Το splatoon με την κίνηση του παίχτη στο χάρτη ενώ τα destiny και titanfall ακόμα ψάχνονται πως να διαφοροποιηθούν.

Η VC μόνο και μόνο για μένα άξιζε. Όλα τα άλλα games για τα παιδιά μου πάλι τα έβγαλαν τα λεφτά τους. Τι να έπαιρνα στην 5 χρονών κόρη μου Xbox να παίζει dead rising? Εγώ είχα το pc μου για wow, age of conan, dawn of war?

Εσείς δεν είστε αρκετά αυστηροί με τις MS/SONY τα ps1,xbox 1, ps360 τα είχα όλα - είχαν όμως και games που δεν έβρισκες στα pc- ειδικά όσο πάμε προς τα πίσω (Lost souls, κτλ) Τώρα ? Απλά σκάτε που δεν έχετε τόσα niche jrps κτλ και την πέφτετε στην Nintendo - ειδικά με το Library του 3ds σας λυπάμαι. Τώρα θα τα έχει το WIIU2. Θα την πέσετε στα specs τι άλλο έμεινε. Όλα τα άλλα τα κάνει ένα pc..

 

Αν προτιμάς το God of the Uncharted WAR XXV INFAMOUS KILLEDZONED Edition με day one 80GB DLC -το DRIVECLUBBED TO DEATH και να το βάζεις να κάνει install μία εβδομάδα πριν από την δουλειά σου για την επόμενη εβδομάδα που θα πάρεις άδεια -  γούστο σου καπέλο σου!

Εγώ θέλω να βάζω το CARTRIDGE και να μπουτάρει αλα N64.

 

Που θέλω να καταλήξω - τις κονσόλες που ξέρατε ξεχάστε τες. Τώρα έχετε underpowered pcs και μάλιστα αποκλεισμένα από ολόκληρα genres. (MMO-MOBA-STRATEGY). H sony το βλέπει αυτό για αυτό πάει για VR - pspro όσο μπορεί για exclusives. Η MS πάει να κάνει το xbox scorpio WINBOX (όχι steambox). Έχει και αυτό τη θέση του.. με τα apps κτλ. - ότι δεν κατάφερε με το Kinect θα το κάνει με το xbox store.

 

H Νintendo πάει για το entertainment - αυτό είναι - τέτοια εταιρεία. Εμένα αυτό μου αρκεί άσχετα από gpu... 

Επεξ/σία από Steve_Sheep
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε δεν αντεχω θα το πω και ας φάω κράξιμο...χαρούμενοι ηλίθιοι που παίζουν παντού και πάντα με ένα ενθουσιασμό στο βλέμμα λες και κάνουν τπτ σπουδαίο...δεν είμαι gamer καλά καταλάβατε!

 

Χαχαχαχα άσε μας εμάς τους ευτυχισμένους ανθρώπους να είμαστε χαρούμενοι με αυτά που μας αρέσει να κάνουμε, και κάτσε εσύ στην μιζέρια σου που βγάζεις σπυριά μόνο και μόνο που βλέπεις χαμόγελα  :-D

 

Απλά ρε φίλε, είσαι η προσωποποίηση του νεοέλληνα. Είδες ενα gaming νεο και ενώ δεν είσαι gamer έκανες τον κόπο και να δεις το βίντεο και να σχολιάσεις. Είσαι αυτός ο οποίος δεν είναι ευτυχισμένος με την ζωή του, και αντί να ζητάει να του πάνε εκείνου όλα καλά, ζητάει να είναι όλος ο κόσμος μίζερος σαν εκείνον.  :-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικα εχω κανει προπαραγγελια το προ. δεν θα την πατησω οπως με το wii u που το αγορασα νωρις και εμεινε σχεδον αδειο απο παιχνιδια στο ραφι και στο τελος πουληθηκε.οταν μπω στα καταστηματα και δω τα ραφια γεματα games οπως ειναι του ps και one και δω και κατι διαφορετικο απο mario zelda κτλπ,τοτε θα τον αγορασω αν βεβαια εχει προσιτη τιμη.το κακο ειναι με την νιντεντο οτι δεν μπορει να αντικαταστησει τις αλλες  κονσολες μεσα σπιτι και αυτο ειναι παρα πολυ κακο για τις πωλησεις,και γιαυτο μονο αν ειναι φθηνο σκεφτεσαι να το αγορασεις.φανταστητε ενα μηχανημα νιντεντο που τα σπεκς του να ειναι αντιστοιχα των αλλον 2 και να  μπορουν να σηκωσουν call of duty,gta,bf  κτλπ. και παραλληλα να εχει και τα αποκλειστηκα της νιντεντο.απο πιο σπιτι θα ελειπε αυτη η κονσολα?και γιατι μετα καποιος να παρει one h ps? δεν μπορω να καταλαβω μια νιντεντο γιατι δεν μπαινει σαυτην την διαδικασια.το wii  εκανε τοσα εκατομυρια πωλησεις γιατι ηταν φθηνο. το παιρνε ο αλλος και για τα πιτσιρικια του,και περνουσαν ολοι καλα.αν ειχε 400 ευρο ποιος θα αγοραζε wii?

κακα τα ψεματα αλλα οι πιο πολλοι θα το κοιταξουν σαν δευτερη κονσολα και αν ειναι ακριβο σιγουρα δεν θα το παρουν και θα αποτυχει.δυστηχως. μακαρι να μπορουσαμε να παιζουμε battlefield και zelda στην ιδια κονσολα. εκει θα γινοταν παταγος.γιαυτο μην γκρινιαζεται πολλοι που οι αλλοι μιλανε για σπεκς και λετε δεν μας νιαζουν τα σπεκς. τα δυνατα σπεκς θα φερουν και τα γνωστα καλα παιχνιδια που τοσα χρονια ασχολουνται οι πλοιοψηφια και αυτο σημαινει πωλησεις. και οι πωλησεις σημαινει και καινουργια παιχνιδια και μεγαλητερες επιτυχιες.αυτη πρεπει να ηταν η κινηση της νιντεντο και οχι σαν 2η κονσολα μετα το  ps kai one

 

 

να σημπληρωσω οτι δεν ειμαι φαν μποι σε καμια εταιρια.απο atari  πηγα σε sega και απο xbox 1 σε ps 2 και μετα σε xbox 360 και απο εκει σε wii u  και μετα ps4 και τωρα pro.αν δω οτι με μπορει να με ευχαριστησει και να με καλυψει μια κονσολα εμενα και τα παιδια μου και να περασουμε καλα 1-2 ωρες δεν κοιταζω μαρκα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή η καραμέλα είναι φυτεμενη από μαμά song ή ms? Ειδαμε τι επιτυχία έκανε το δυνατότερο σύστημα σε κάθε γενιά. N64,xbox,ps3,psp,psvita.

Παίξε με τα παιδιά σου call of duty και GTA και άσε μας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή η καραμέλα είναι φυτεμενη από μαμά song ή ms? Ειδαμε τι επιτυχία έκανε το δυνατότερο σύστημα σε κάθε γενιά. N64,xbox,ps3,psp,psvita.

Παίξε με τα παιδιά σου call of duty και GTA και άσε μας.

Ειναι τεραστια η λιστα των παιχνιδιων αγαπητε που δεν βγαινουν στην κονσολα της nintendo ως τωρα για να μιλαμε μονο για Call of duty και GTA(τα οποια call of duty για την ιστορια εχουν βγει και στις κονσολες της N).

Αρα τα περι καραμελας πανε και για τις δυο πλευρες και ειναι το λιγοτερο αστειο να υπερασπιζομαστε μια ζωη την Nintendo και να ειναι η εταιρια ανευ κριτικης,ειδικα μετα την ολη κατασταση με το Wii U. 

Κακο πραγμα ο φανμποισμος οπως συνηθιζουμε να γραφουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι τεραστια η λιστα των παιχνιδιων αγαπητε που δεν βγαινουν στην κονσολα της nintendo ως τωρα για να μιλαμε μονο για Call of duty και GTA(τα οποια call of duty για την ιστορια εχουν βγει και στις κονσολες της N).Αρα τα περι καραμελας πανε και για τις δυο πλευρες και ειναι το λιγοτερο αστειο να υπερασπιζομαστε μια ζωη την Nintendo και να ειναι η εταιρια ανευ κριτικης,ειδικα μετα την ολη κατασταση με το Wii U. Κακο πραγμα ο φανμποισμος οπως συνηθιζουμε να γραφουμε.

Μη μιλάς σαν αντικειμενικός γιατί όλο το insomnia σε ξέρει ποιος και τίνος φανμποη είσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως ειπα παραπανω

Κακο πραγμα ο φανμποισμος 


Επισης δεν θυμαμαι ποτε να ειπα σε καποιον ο οποιος εχουν περασει απο τα χερια του οι περισσοτερες πλατφορμες και εκφραζει αποψη με επιχειρηματα να του εδωσα ποτε τετοια απαντηση.

Παίξε με τα παιδιά σου call of duty και GTA και άσε μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρεσουν αυτοι οι τσακωμοι χωρις τελος. Ενα πακετο πασατεμπο εχω φαει με αυτο το τοπικ.

 

Ειναι απλο. Αν το switch εχει αυτο το κατι που θα καταφερει να τραβηξει τους καταναλωτες και να τους κανει να το αγορασουν και κωλ οφ ντιουτι θα βγαλει και γκραντ θεφτ οτο θα βγαλει και ζελντα θα βγαλει.

 

Οπως εγραψε καποιος πιο πανω και το PS2 δεν ηταν το ισχυροτερο της γενεας του αλλα λογο πωλησεων συγκεντρωσε την αφροκρεμα των games και ηταν η primary κονσολα παραγωγης για πολλα studio.

 

Αν δεν καταφερει να πουλησει αρκετα θα εχει την τυχη του Wii U.

 

Θα χαρω να με κανει η Nintendo να αγορασω το switch. Προς το παρων ομως δεν με εχει πείσει. Και μου προκαλει εντυπωση αυτους τους οποιους έχει πεισει με απλα ενα video 3 λεπτών που δεν δειχνει και τιποτα ουσιαστικο εκτος της βασικης μορφης που έχει.

 

Μπραβο σε αυτους που με αυτες τις πληροφοριες παιρνουν την αποφαση να δωσουν χ ευρω 1η μερα.

 

Δεν νοειται παλαιος gamer να μην εχει σε υψηλη θεση την Nintendo. Με Mario, Metroid και Zelda μεγαλωσαμε. Αλλα απο την αλλη δεχτειτε και οι hard core οτι τα τελευταια χρονια δεν τα εχει κανει και ολα σωστα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νοειται παλαιος gamer να μην εχει σε υψηλη θεση την Nintendo. Με Mario, Metroid και Zelda μεγαλωσαμε. Αλλα απο την αλλη δεχτειτε και οι hard core οτι τα τελευταια χρονια δεν τα εχει κανει και ολα σωστα.

Πολλα θελεις :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως ειπα παραπανω

 

Επισης δεν θυμαμαι ποτε να ειπα σε καποιον ο οποιος εχουν περασει απο τα χερια του οι περισσοτερες πλατφορμες και εκφραζει αποψη με επιχειρηματα να του εδωσα ποτε τετοια απαντηση.

Γουσταρω που ακόμα το προσπαθείς.

Αν ξανα δεις που έδωσα την συγκεκριμένη απάντηση θα καταλάβεις αλλά ο fanboyσμος σού δεν σε αφήνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...