Προς το περιεχόμενο

Iqos: νέα μορφή καπνίσματος


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 hours ago, antonislam said:

Η διαφορά με το Iqos είναι τα 0,50€ διαφορά στο πακέτο (3,5€) και η μηδενική μυρωδιά στο χώρο.Πετυχα promotion και πηρα συσκευή και 3 πακέτα στα 25€

Εγω σε συσκευη που θελει καθαρισμα με ραβδους καθαρισμου, δεν ξαναγυρναω!

Ελπιζω να ειναι καλο ομως για να ιδρωσει και λιγο η Iqos.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αλλαγή στην απόδοση  πόντων  από 1/11

500 πόντοι  ----> 10 ευρώ

1000 πόντοι  ----> 20 ευρώ

 1500 πόντοι  ----> 30 ευρώ

Δεν θυμάμαι την απόδοση  στις μικρές κατηγορίες  αλλά  στους 1600 πόντους έπαιρνες 50 ευρω και τώρα με 1500  30 ευρώ.

Εγινε βέβαια σταθερή η απόδοση και δεν αλλάζει  όπως παλιά που όσο περισσότεροι πόντοι είχαν μεγαλύτερη απόδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 hours ago, teot said:

Αλλαγή στην απόδοση  πόντων  από 1/11

500 πόντοι  ----> 10 ευρώ

1000 πόντοι  ----> 20 ευρώ

 1500 πόντοι  ----> 30 ευρώ

Δεν θυμάμαι την απόδοση  στις μικρές κατηγορίες  αλλά  στους 1600 πόντους έπαιρνες 50 ευρω και τώρα με 1500  30 ευρώ.

Εγινε βέβαια σταθερή η απόδοση και δεν αλλάζει  όπως παλιά που όσο περισσότεροι πόντοι είχαν μεγαλύτερη απόδοση.

Ολες τις κατηγοριες τις πετσοκοψαν, 10ευρω επαιρνες με 360-380 ποντους νομιζω!

Απαραδεκτο φυσικα, απο τη στιγμη που εχουν και μηνιαιο οριο στα πακετα για τα οποια παιρνεις ποντους.

 

Κατι ασχετο.... εχει κανεις ενα παλιο αξεσουαρ, το Clip-On Tray, ενα δοχειο εφαπτομενο στο πακετο ?? Ψαχνω να βρω αλλα ειναι εξαφανισμενα καιρο τωρα. Μονο αν εχει κανεις στην ακρη απο παλια!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, KoGi είπε

Ολες τις κατηγοριες τις πετσοκοψαν, 10ευρω επαιρνες με 360-380 ποντους νομιζω!

Απαραδεκτο φυσικα, απο τη στιγμη που εχουν και μηνιαιο οριο στα πακετα για τα οποια παιρνεις ποντους.

 

Κατι ασχετο.... εχει κανεις ενα παλιο αξεσουαρ, το Clip-On Tray, ενα δοχειο εφαπτομενο στο πακετο ?? Ψαχνω να βρω αλλα ειναι εξαφανισμενα καιρο τωρα. Μονο αν εχει κανεις στην ακρη απο παλια!!

 

https://www.germanos.gr/product/wearables-gadgets/iqos/accessories-iqos/clip-on-tray-iqos/?productId=20400267

https://www.germanos.gr/product/wearables-gadgets/iqos/accessories-iqos/clip-on-tray-iqos/?productId=20400267&fname=&fvalue=

Αυτά εδώ εννοείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προφανώς αυτά εννοεί ο φίλος, αλλά θα έλεγα ότι είναι πεταμένα λεφτά. Ειδικά για να το έχεις "κουμπωμένο" στο πακέτο δεν βολεύει με τίποτα. μπαίνει δύσκολα και σου καταστρέφει το πακέτο.

Εγώ πρέπει να το είχα πάρει σε προσφορά κανα 5ευρω αλλά ουσιαστικά δεν το έχω χρησιμοποιήσει. Είναι πεταμένο στο backpack που κουβαλάω πάντα και ζήτημα να του έχω βάλει καμμένο τσιγάρο 3-4 φορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αυτο ειναι, τα ειχα παρει σε προσφορα τοτε νομιζω 4ε και τα χαλασα και τα τρια!

Εμενα με εχουν βολεψει πολυ σε στιγμες που κανω ενα και δεν εχω που να το πεταξω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κάτοχος κι εγώ του iluma από προχθές, μέχρι πρότινος έκανα ηλεκτρονικό τσιγάρο τα τελευταία 4 με 5 χρόνια και με είχε κουράσει γιατί το είχα πιπίλα 24/7 σε σημείο να έχω δυσπνοια οπότε είπα να δοκιμάσω iqos και τελικά πέτυχε γιατί δε κάνω ούτε μισό πακέτο τη μέρα και με έχει βολέψει φουλ παίρνω τη νικοτίνη μου μια χαρά και νιώθω πως με γεμίζει.

Τα terea που δοκίμασα ήταν russet, bronze και siena, και τα τρία ψιλοβαρυα χτύπημα νορμάλ και λίγο κάψιμο στο λαιμό, έπειτα δοκίμασα τα silver επειδή συμφορουμιτης είχε αναφέρει πως έχουν καλό χτύπημα και προς εκπλήξεως δοκίμασα πριν από λίγο και παρότι ήταν πολύ ελαφρύ σαν γεύση το χτύπημα ήταν άψογο ακόμη καλύτερο και από russet χωρίς να σε κουράζει η γεύση δεν ξέρω πως το κατάφεραν αυτό και μάλλον με βλέπω να παίρνω καμία κούτα γιατί τα έχω λατρέψει τα silver. 

 

Αυτό που θέλω να ρωτήσω και μου κάνει εντύπωση είναι γιατί δεν καίγεται όλος ο καπνός? Είναι φυσιολογικό? Άνοιξα ένα και φάνηκε ότι είχε καμποσο καπνό ακαυτο. 

20231113_150833.jpg

Screenshot_20231113_153030_Gallery.jpg

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, KoGi είπε

Ολες τις κατηγοριες τις πετσοκοψαν, 10ευρω επαιρνες με 360-380 ποντους νομιζω!

Απαραδεκτο φυσικα, απο τη στιγμη που εχουν και μηνιαιο οριο στα πακετα για τα οποια παιρνεις ποντους.

 

Αν θυμάμαι καλά  πρέπει να ήταν....

250  ->    5

400 ->  10

900 ->  25

1600 -> 50

Για τους 1600  είναι σίγουρο, για τις υπόλοιπες δεν τις χρησιμοποίησα ποτέ  αλλά νομίζω ότι αυτή ήταν η διαβάθμιση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/11/2023 στις 2:09 ΜΜ, KoGi είπε

Εγω σε συσκευη που θελει καθαρισμα με ραβδους καθαρισμου, δεν ξαναγυρναω!

Ελπιζω να ειναι καλο ομως για να ιδρωσει και λιγο η Iqos.

Δεν χρειάζεται καθάρισμα όπως το φαντάζεσαι από την προηγούμενη γενιά iqos.

Το καθάρισμα που θέλει είναι αυτό που προφανώς χρειάζεται και το iqos για να συντηρείται σε καλή κατάσταση η συσκευή .Εγω την καθαρίζω μια φορά την βδομάδα και πάλι δεν βγάζει τίποτα  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα και χρονια πολλα

Μου ηρθε το παρακατω και το μοιραζομαι για οποιονδηποτε ενδιαφερομενο

Τώρα είναι η στιγμή, να βοηθήσεις έναν δικό σου άνθρωπο, που είναι ενήλικος καπνιστής, να αφήσει πίσω του το τσιγάρο.

Με τον κωδικό σου, θα αποκτήσει την IQOS ILUMA συσκευή με 3 πακέτα TEREA της επιλογής του, πληρώνοντας μόνο την αξία των πακέτων στα 12€.

Εσύ θα κερδίσεις 300 πόντους εξαργύρωσης
στο IQOS CLUB.
Μοιράσου αυτόν τον κωδικό
IQC96AC6XMG1F
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, ovelix11 said:

Καλησπερα και χρονια πολλα

Μου ηρθε το παρακατω και το μοιραζομαι για οποιονδηποτε ενδιαφερομενο

Ωραια θα ηταν να ισχυε και για εμας, αλλα μπααα 😂

 

Εγω πηρα Veev να δοκιμασω, κι αν με καλυψουν, ισως το γυρισω εκει.

Γιατι με τα Terea σαν πολλα κανω, αρκετα απο τα οποια δεν τα ολοκληρωνω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Just now, orestis2 said:

Και σε μενα ηρθε η ιδια προσφορα για 12 ευρω. Αν καποιος θελει τον κωδικο ειναι IQ982842XMG15. Καλες γιορτες. Καλημέρα, μπορώ να το χρησιμοποιήσω για τη σύζυγο; Ευχαριστώ

Επεξ/σία από kronos73
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...