Προς το περιεχόμενο

Iqos: νέα μορφή καπνίσματος


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα σε όλους. 

Έχει τύχει και σε κανέναν άλλο να κάνει μια αγορά από κατάστημα iqos και να μην περαστούν οι πόντοι ποτέ; 

Είχα δώσει αριθμό κινητού, είχε βγει η καρτέλα κανονικά και η συναλλαγή ήταν με πιστωτική. Στην υποστήριξη μου λένε π@π@ριές για τεχνικό πρόβλημα και ότι έπρεπε να είχα κρατήσει την απόδειξη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/9/2023 στις 10:19 ΜΜ, KoGi είπε

Για Αργυρό & Φουρέιρα λες ή για τους Chemical Brothers ? Αυτα ναι ειναι θεμα γουστου.

Εγω παντως για ολη την εκδηλωση μιλουσα, ηταν παρα πολυ καλη και σιγουρα τεραστιου κοστους!

μωρα ειχε αυτο να μας πειτε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 2/10/2023 στις 1:14 ΜΜ, 1andOnly#2 είπε

Καλησπέρα σε όλους. 

Έχει τύχει και σε κανέναν άλλο να κάνει μια αγορά από κατάστημα iqos και να μην περαστούν οι πόντοι ποτέ; 

Είχα δώσει αριθμό κινητού, είχε βγει η καρτέλα κανονικά και η συναλλαγή ήταν με πιστωτική. Στην υποστήριξη μου λένε π@π@ριές για τεχνικό πρόβλημα και ότι έπρεπε να είχα κρατήσει την απόδειξη...

Για αγορά το 2ο 15θήμερο του Σεπτέμβρη δεν μπήκαν οι πόντοι και δυστυχώς συνηθισμένος ότι όλα τα χρόνια δεν υπήρχε πρόβλημα με τους πόντους είχα πετάξει την απόδειξη... το ίδιο μου είπαν και εμένα για την απόδειξη.

Για αγορά που έγινε τον Οκτώβρη μπήκαν κανονικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/9/2022 στις 8:11 ΜΜ, Tigkas είπε

Εγώ θεωρώ ότι άπαξ και έκανες το βήμα, δεν θα ξαναγυρίσεις στο κανονικό τσιγάρο.

Άλλωστε μία από τις μεγάλες επιτυχίες του iqos είναι ότι μπορεί και "κρατάει" τον καπνιστή.

Eντυπώσεις μετά από 13 μήνες iqos.

Tigkas έπεσες μέσα 100%.

To τσιγάρο είναι πραγματικά παρελθόν,δεν ήθελα και δεν θέλω πλέον ούτε να το βλέπω,άσε που όταν το μυρίζω με ενοχλεί πολύ πλέον.Στην αρχή δεν μου ήταν δύσκολο γιατί είχα την αίσθηση του μέσω του iqos απλά επειδή δεν το είχα βρεί ακόμα,δυσκολεύτηκα λίγο.

6 μήνες έκανα το silver και τώρα έχω κολλήσει 7 μήνες με το amber το μόνο άσχημο ότι μυρίζει άσχημα μου λένε και αυτό με χαλάει.Δεν ξέρω μου έχει κάτσει καπνικά πολύ καλά αν και κάποιες φορές αισθάνομαι πως είναι λίγο βαρύ.

Το silver μου άρεσε πολύ αλλά μετά από 6 μήνες τα έφτυσε και δεν το απολάμβανα.Με χάλαγε κάπως και στο λαιμό αλλά και σαν απόλαυση.

Η ουσία όμως είναι ότι ξέφυγα από το τσιγάρο αλλά το iqos πλέον μου είναι εθισμός,μου αρέσει και αισθάνομαι όμορφα.

Κάνω 5 πακέτα σε 7-10 ημέρες όχι πολύ(10-14 ημερησίως) αλλά τα θέλω και τα επιδιώκω είναι η καθημερινή μου εξάρτηση.

Δεν ξέρω πως θα μπω στη διαδικασία του πετάματος εντελώς-το βλέπω μπροστά μου σαν ακατόρθωτο επίτευγμα αλλά το  επόμενο βήμα.

Δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω και πόσα χρόνια θα μου πάρει αλλά αυτός πρέπει να είναι ο στόχος για όλους.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, daPro είπε

Μόνο εγώ φτάνω και τα δύο πακέτα την ημέρα?

Μην νοιώθεις μοναξιά, εδώ είμαι κ εγώ :)

Μου φαίνεται ότι κάνω αέρα πια με τα sienna terea.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, vampira είπε

Μην νοιώθεις μοναξιά, εδώ είμαι κ εγώ :)

Μου φαίνεται ότι κάνω αέρα πια με τα sienna terea.

Εγώ τα κίτρινα..κάτι πρέπει να κάνουμε..είναι χαζό να ατμιζουμε τόσο πολύ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vampira είπε

Μην νοιώθεις μοναξιά, εδώ είμαι κ εγώ :)

Μου φαίνεται ότι κάνω αέρα πια με τα sienna terea.

Τα sienna είναι χάλια,αέρας όντως-δοκίμασε amber για καμία βδομάδα θα σου κάτσει καλά και αν όχι πήγαινε στο πιο βαρύ στο bronze ή στο russet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, vlafo είπε

Τα sienna είναι χάλια,αέρας όντως-δοκίμασε amber για καμία βδομάδα θα σου κάτσει καλά και αν όχι πήγαινε στο πιο βαρύ στο bronze ή στο russet.

Τα έχω δομιμάσει όλα. Κανένα δεν με τραβάει. Κάπως το bronze παλεύεται αλλά ούτε κ αυτό με καλύπτει. Πάντα sienna έκανα από όταν πρωτοβγήκε το iqos. Αλλά με τα terea που κάνω σχεδόν έναν χρόνο, μου φαίνεται ότι είναι αέρας. Βρε λες να είναι καιρός να το κόψω;;;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...