Προς το περιεχόμενο

Iqos: νέα μορφή καπνίσματος


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 ώρες πριν, tasoula080887 είπε

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!!! ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ,,,, ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ IQOS

ΚΑΠΝΙΖΩ ΚΑΠΝΟ OLD HOLBORN ΚΙΤΡΙΝΟ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΠΝΙΖΕ ΤΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΚΑΠΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΓΕΥΣΗ TEREA????

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!

και το bronze μπορεί να σε καλύψει πάντως

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

όλος ο κόσμος OH κίτρινο κάπνιζε πριν🤣

εγώ πάντως πήγα στα sienna. το silver βγήκε πολύ αργότερα από τότε που ξεκίνησα iqos και μου φαίνεται πολύ ελαφρύ ενώ το bronze είναι πολύ σοκολατένιο!!!

Επεξ/σία από BillT
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@tasoula080887 αν έχεις πρόσβαση σε καταστημα iqos μπορείς να κάνεις δοκιμή τα στικ.

Επίσης και εγώ έχω σύσταση για -20€ για illuma. Στείλτε πμ οποίος ενδιαφέρεται για αγορά.

Επεξ/σία από nikos_80
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά καλησπέρα,

Είμαι απόφοιτος τμήματος Πληροφορικής, τώρα φοιτητής σε μεταπτυχιακό Τεχνητής Νοημοσύνης και Αναλυτικής Δεδομένων και θέλω να υλοποιήσω ένα προσωπικό project προγραμματισμού.

Long story short, θέλω να κάνω ένα Σύστημα Συστάσεων για καπνιστές😂. Η ιδέα αυτή προέκυψε από την οικογενειακή επιχείρηση των γονιών μου (περίπτερο) τα προηγούμενα χρόνια, όπου ξεκίνησα να ρωτάω κάποιες απλές ερωτήσεις σε συγκεκριμένους συχνούς πελάτες.

Θα με βοηθούσατε ιδιαίτερα όσοι καπνίζετε και έχετε ένα λεπτάκι να συμπληρώσετε το παρακάτω ερωτηματολόγιο:

https://forms.gle/mZRzUYV9kAgwRffX9

Σας ευχαριστώ πολύ όλους εκ των προτέρων και συγγνώμη για το άκυρο postάρισμα στο θέμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια στο παλιο iqos εχει παρατήρηση κανεις που λιώνει με τον καιρο το πλαστικό καπακι μεσα? Οχι το φιλτρο το καπακι του στην σχισμή που περνάει η λεπίδα.. ολο αυτο εχει παει στα πνευμονία μας ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 hours ago, panoschr said:

Παιδιά καλησπέρα,

Είμαι απόφοιτος τμήματος Πληροφορικής, τώρα φοιτητής σε μεταπτυχιακό Τεχνητής Νοημοσύνης και Αναλυτικής Δεδομένων και θέλω να υλοποιήσω ένα προσωπικό project προγραμματισμού.

Long story short, θέλω να κάνω ένα Σύστημα Συστάσεων για καπνιστές😂. Η ιδέα αυτή προέκυψε από την οικογενειακή επιχείρηση των γονιών μου (περίπτερο) τα προηγούμενα χρόνια, όπου ξεκίνησα να ρωτάω κάποιες απλές ερωτήσεις σε συγκεκριμένους συχνούς πελάτες.

Θα με βοηθούσατε ιδιαίτερα όσοι καπνίζετε και έχετε ένα λεπτάκι να συμπληρώσετε το παρακάτω ερωτηματολόγιο:

https://forms.gle/mZRzUYV9kAgwRffX9

Σας ευχαριστώ πολύ όλους εκ των προτέρων και συγγνώμη για το άκυρο postάρισμα στο θέμα!

Ομολογώ ότι το "ΌΧΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΆ" με μπέρδεψε λίγο. Το "προαιρετικά" ή "προαιρετική απάντηση" θα ήταν καλύτερο. 

Επίσης σε κάποια John Player αντί για slim έχεις smil. Το είδα γιατί ήταν η μάρκα μου στα 90's.😋

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, BillT είπε

Ομολογώ ότι το "ΌΧΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΆ" με μπέρδεψε λίγο. Το "προαιρετικά" ή "προαιρετική απάντηση" θα ήταν καλύτερο. 

Επίσης σε κάποια John Player αντί για slim έχεις smil. Το είδα γιατί ήταν η μάρκα μου στα 90's.😋

Έχεις απόλυτο δίκιο και στα δύο! Διορθώθηκαν και είναι έτοιμα να απαντηθούν😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 hours ago, panoschr said:

Έχεις απόλυτο δίκιο και στα δύο! Διορθώθηκαν και είναι έτοιμα να απαντηθούν😂

είχα απαντήσει πριν κάνω τα σχόλια!!! 😀

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...