Προς το περιεχόμενο

Iqos: νέα μορφή καπνίσματος


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

31 minutes ago, agnostos13 said:

Για χρήστη iqos 3 duos (το οποίο φαίνεται να έχει καταργηθεί πλέον) προτείνετε iluma ή lil solid;

για μένα το lil solid, εκτός του ότι δεν έχει την ίδια ποιότητα στο κάπνισμα, είναι και μια συσκευή που "βρωμίζει" πολύ πιο εύκολα ακόμα και από το iqos duo και το καθάρισμα της εύκολα μπορεί να βρωμίσει το χώρο αλλά και να μαυρίσεις τα χέρια σου. Από την άλλη το iluma είναι πάντα καθαρό χωρίς να κάνεις τίποτα, έχει και καλύτερη ποιότητα, αλλά και μεγαλύτερη ποικιλία γεύσεων.

Επειδή όμως υπάρχουν και άλλα πράγματα να σκεφτείς, πχ κόστος συσκευής και ράβδων το καλύτερο είναι να πας κάπου να τα δοκιμάσεις και μετά να αποφασίσεις...  

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σήμερα εκτός από τα TEREA μου, πήρα και ένα VEEV που το παίρνω περιστασιακά, στα 7€ από τα 6 που είχε μέχρι τώρα. Μεγάλη αύξηση ομολογουμένως. Ξέρουμε πόσο θα φτάσουν τα TEREA?

 

Επεξ/σία από BillT
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το βλέπω τώρα στο site ότι η τιμή δεν έχε ανέβει. Μιλάμε για εξουσιοδοτημένο iqos corner. Μου έκανε πρόλογο ότι όλα έχουν ανέβει, χαρτάκια, φιλτράκια κτλ., αν είναι κοινή απατεωνιά θα πέσω από τα σύννεφα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θελει καποιος συσταση ωστε να εχει εκπτωση σε αγορα καινουργιου μου στελνει pm .Του δινω το κινητο μου , το δηλωνει στην αγορα και εχει αμεση εκπτωη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!!! ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ,,,, ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ IQOS

ΚΑΠΝΙΖΩ ΚΑΠΝΟ OLD HOLBORN ΚΙΤΡΙΝΟ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΠΝΙΖΕ ΤΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΚΑΠΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΓΕΥΣΗ TEREA????

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, tasoula080887 είπε

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!!! ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ,,,, ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ IQOS

ΚΑΠΝΙΖΩ ΚΑΠΝΟ OLD HOLBORN ΚΙΤΡΙΝΟ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΠΝΙΖΕ ΤΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΚΑΠΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΓΕΥΣΗ TEREA????

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!

Καλημέρα

Terea silver

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...