Προς το περιεχόμενο

Ανάκληση 2.8 εκατομμυρίων πλυντηρίων της Samsung στις Ηνωμένες Πολιτείες


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 106
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Άντε πάλι :D

 

Μην τρελαινεσαι! Κι εγω που γενικα δεν την εμπιστευομαι την εταιρια αυτη, γιατι απο παλια μου χει κατσει στραβα, κινητο samsung εχω.Ειπα και πιο πριν οτι δεν γινεται να χαλανε τα παντα απλα ειναι θεμα ψυχολογιας αναλογως το τι φαση θα σου κατσει.Γουσταρω  lg με 1000 αλλα αλλοι που ηταν ατυχοι σε καποιο προιον της κι εχουν ψυχολογικα τραυματα απο αυτο, την μισουν!Φυσικο ειναι αυτο. Κινητα lg ομως δεν τα εμπιστευομαι οσο τηλεορασεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου η διαφορα ειναι οτι ολες οι συσκευες βγαζουν προβληματα απο ολους τους κατασκαυαστες αλλα με το note7 και το πλυντηριο υπηρχε σοβαρος κινδυνος τουλαχιστον τραυματισμου, μεχρι και αεροπλανο να πεσει!Γι αυτο τοσος ντορος!

Αυτο ακριβώς έγινε . .  Της βγήκε το όνομα γιατι οντως εκανε χοντρή πατατα με το νοτε7.  Η 2 φορες απόσυρση μπορεί να είναι και μοναδικό φαινόμενο . .  :) 

Απο εδω και στο εξης καθε βλάβη της σαμσουνγκ θα γίνεται θεμα. .  Η τριχα θα γινεται τριχια,  και μακροχρόνια μπορεί να της βγει και σε καλο,  μιας και θα αναγκαστει να βελτιώσει την αξιοπιστία της. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακρυα απο σαμσουνγκ.Πλυντηριο ντουλαπα 4 χρονων γυρω στο χιλιαρικο το ειχαμε παρει εκαψε πλακετα .Δωσαμε 200 ευρω σε πλακετα χωρια το κακο σερβις κ ταλαιπορια τουλαχιστον στο Ηρακλειο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα φίλοι μου.Αυτά συμβαίνουν σε εταιρείες που χρησιμοποιούν προμηθευτές του κ@λου. Όταν προσπαθείς να ρίξεις τα κόστη, να είσαι έτοιμος και για τις συνέπειες στην αγορά...ΝΟΜΟΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fail στους ssd (840 evo).

fail στα κινητα (note 7).

fail στα πλυντηρια.

 

Waiting next achievement απο την "premium" εταιρεια της καρδιας μας :D

 

Έχω το 840 evo 120gb εδώ και 3 χρονια και δεν αντιμετώπισα κανα πρόβλημα. Τί παίχτηκε με αυτό το δίσκο; Στο e-shop.gr έχει βαθμολογία 10 και εδώ το προτείνουν πολλοί συμφορουμίτες. Να περιμένω να σκάσει δηλαδή; Back up και τα σχετικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα φίλοι μου.Αυτά συμβαίνουν σε εταιρείες που χρησιμοποιούν προμηθευτές του κ@λου. Όταν προσπαθείς να ρίξεις τα κόστη, να είσαι έτοιμος και για τις συνέπειες στην αγορά...ΝΟΜΟΣ.

Και τους ssd που τους φτιάχνουν εξολοκλήρου μόνοι τους είδαμε πόσο σκατα μπορούν να τα πάνε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...