Προς το περιεχόμενο

Ανάκληση 2.8 εκατομμυρίων πλυντηρίων της Samsung στις Ηνωμένες Πολιτείες


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 106
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μήπως πάει απο το κακό στο χειρότερο επειδή την καταράστηκε ο κόσμος για τις συσκευές που χαλούσαν;Εμένα μου κάηκε η οθόνη της 32" LCD στα 4 χρόνια.Είχε και 800€ τρομάρα της χωρίς ενσωματωμένο αποκωδικοποιητή.

 

Τα κλιματιστικά της χαλάνε,τα κινητά παίρνουν φωτιά,οι τηλεοράσεις καίνε οθόνη,στα πλυντήρια ξεκολλάει ο κάδος.

 

Ας αλλάξει όνομα σε Failsung.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Samsung φοβερή τεχνολογία... απαράδεκτο σέρβις Ελλάδα και κακός ποιοτικός έλεγχος.

Πείρα 3 μέρες πριν s7 edge σφραγισμένο δεν άνοιγε καν πίσω στην Samsung. Πείρα πλυντήριο και σε 1 βδομάδα κόπηκε το λάστιχο δεν το αλλάζουν. Πείρα Samsung D7000 καμένα pixel Δεν τα αλλάζουν διότι έπρεπε να ήταν πολλά σε ένα σημείο. Πείρα Air-condition πλακέτα σε 3 χρόνια. Πείρα οθόνη 34 άρα curved 21:9 έκανε θόρυβο το τροφοδοτικό την άλλαξα πείρα LG 34uc98. Πείρα πέρυσι 48αρα 7.000 σειρά έχει στα άκρα Light bleed.

Και ρωτάω εγώ ποιος είναι ο ηλιθιός της υπόθεσης η Samsung η εγώ που δεν βάζω μυαλό? Τα ρημάδια είναι όμορφα με καλά χαρακτηριστικά....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως γινεται ενα πλυντηριο ρουχων να σου σπασει το σαγονι, οπως διαβασα στους λογους ανακλησης????

Είχε βάλει τη μάπα του μέσα και πατούσε το κουμπί να δει αν γυρνάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Samsung φοβερή τεχνολογία... απαράδεκτο σέρβις Ελλάδα και κακός ποιοτικός έλεγχος.

Πείρα 3 μέρες πριν s7 edge σφραγισμένο δεν άνοιγε καν πίσω στην Samsung. Πείρα πλυντήριο και σε 1 βδομάδα κόπηκε το λάστιχο δεν το αλλάζουν. Πείρα Samsung D7000 καμένα pixel Δεν τα αλλάζουν διότι έπρεπε να ήταν πολλά σε ένα σημείο. Πείρα Air-condition πλακέτα σε 3 χρόνια. Πείρα οθόνη 34 άρα curved 21:9 έκανε θόρυβο το τροφοδοτικό την άλλαξα πείρα LG 34uc98. Πείρα πέρυσι 48αρα 7.000 σειρά έχει στα άκρα Light bleed.

Και ρωτάω εγώ ποιος είναι ο ηλιθιός της υπόθεσης η Samsung η εγώ που δεν βάζω μυαλό? Τα ρημάδια είναι όμορφα με καλά χαρακτηριστικά....

Ποια Samsung ρε μεγάλε.

Ευχέλαιο χρειάζεσαι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Samsung φοβερή τεχνολογία... απαράδεκτο σέρβις Ελλάδα και κακός ποιοτικός έλεγχος.

Πείρα 3 μέρες πριν s7 edge σφραγισμένο δεν άνοιγε καν πίσω στην Samsung. Πείρα πλυντήριο και σε 1 βδομάδα κόπηκε το λάστιχο δεν το αλλάζουν. Πείρα Samsung D7000 καμένα pixel Δεν τα αλλάζουν διότι έπρεπε να ήταν πολλά σε ένα σημείο. Πείρα Air-condition πλακέτα σε 3 χρόνια. Πείρα οθόνη 34 άρα curved 21:9 έκανε θόρυβο το τροφοδοτικό την άλλαξα πείρα LG 34uc98. Πείρα πέρυσι 48αρα 7.000 σειρά έχει στα άκρα Light bleed.

Και ρωτάω εγώ ποιος είναι ο ηλιθιός της υπόθεσης η Samsung η εγώ που δεν βάζω μυαλό? Τα ρημάδια είναι όμορφα με καλά χαρακτηριστικά....

Πειρες ή πήρες;

Στη θέση σου θα άνοιγα κανένα βιβλίο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά απο αυτά τα συνταρακτικά νέα , τοποθέτησα την τηλεόραση αυτής της εταιρίας μεςα σε ένα ασφαλές πυρίμαχο κουτί για προστασία .

Ευτυχώς είναι η μόνη συσκευής της εταιρίας αυτής

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...