Προς το περιεχόμενο

Zuk Z2 4GB - 64GB (SD820, 5") - 189.19$ / 171€ - Banggood


vgiozo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά παρέλαβα σήμερα από παραγγελία 19/12. Πρώτες εντυπώσεις πολύ καλές. Θα ήθελα να σας ρωτήσω εσάς που παραλάβατε ήδη, τη ζελατίνα της οθόνης τη βγάζω ή είναι screen protector; Επίσης χρειάζεται κάποια αλλαγή στο λογισμικό ή είναι καλή αυτή που έχει τώρα; Η συσκευή φοράει την 2.0.093 ST που είναι Android 6.0.1. Το μόνο που δεν μπορώ να βρω σα ρύθμιση και δεν ξέρω αν υπάρχει είναι να κάνω την εφαρμογή συστήματος "Settings" να μην ανοίγει στο σημείο που την άφησα κάθε φορά αλλά να επιστρέφει στην αρχική της οθόνη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 333
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχει Ελληνικά στις επιλογές γλώσσας κινητού. Βέβαια δεν τα χω τσεκάρει κατά πόσο είναι σωστά ή όχι γιατί πάντα χρησιμοποιώ τις ηλεκτρονικές συσκευές στα Αγγλικά. Από προεγκατεστημένες εφαρμογές έχει ελάχιστες. Τις πολύ βασικές (Chrome για ίντερνετ, μία για SMS, κτλ) και 3-4 εφαρμογές ZUK, η μία fitness, τις άλλες τις έκρυψα και δεν τις κοίταξα καθόλου. Γενικά πολύ λιτό δεν έχω παράπονο ως προς αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω θέμα με τα ελληνικά ούτε το έχω ψάξει αλλά κατά τα άλλα το κινητό ΣΠΕΡΝΕΙ! Ειδικά με την ινδική ΡΟΜ που είναι 99% stocκ android + 1-2 βλακείες της λενοβο είναι ο,τι πιο κοντά στην παλιά καλή nexus experience του Nexus 4 που τόσο αγάπησα. 

 

Ακόμα δε μπορώ να πιστέψω οτι πήρα τέτοιο κινητο με τέτοια λεφτά. Ακόμα και η κάμερα που περίμενα μετριότατη, με καλύπτει αρκετά καλά! 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το θεμα ειναι οτι σε ερωτηση μου μεσω Live chat μου ειπαν οτι δεν δηλωνουν 20 δολαρια αλλα πραγματικη αξια στο gearbest....πραγμα που σημαινει τελωνειο σιγουρο!!! :shock:

 

Ξερει κανεις αν εχουν καποια επιλογη τριγωνικης αποστολης??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το θεμα ειναι οτι σε ερωτηση μου μεσω Live chat μου ειπαν οτι δεν δηλωνουν 20 δολαρια αλλα πραγματικη αξια στο gearbest....πραγμα που σημαινει τελωνειο σιγουρο!!! :shock:

 

Ξερει κανεις αν εχουν καποια επιλογη τριγωνικης αποστολης??

αποφευγω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το θεμα ειναι οτι σε ερωτηση μου μεσω Live chat μου ειπαν οτι δεν δηλωνουν 20 δολαρια αλλα πραγματικη αξια στο gearbest....πραγμα που σημαινει τελωνειο σιγουρο!!! :shock:

 

Ξερει κανεις αν εχουν καποια επιλογη τριγωνικης αποστολης??

νομιζω οτι παντα το κανανε αυτο!

με nl post registered αν διαλεξεις δεν νομιζω να εχεις θεμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεχρι τον Οκτωμβρη δεν περνουσε τιποτα.....τωρα 2-3 μηνες ομως εχουν αλλαξει τα πραγματα....αν σου δηλωσει και ο κινεζος αληθινη αξια αστα να πανε!!! :shock:  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περιμενω ενα router απο κινα...για να δουμε.

παντως το ψηνω για 2ο κινητο στα 157 ευρω...

σε αυτα τα λεφτα δεν βρισκεις αντιστοιχο. πρεπει να δωσεις τουλαχιστον 50 ευρω παραπανω για να πας σε mi5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς σας βγαίνει στα 157ε από gearbest, αφού δεν δέχεται το κουπόνι για μείωση τιμής;; 191$ βγαίνει.

 

Ενώ στο banggood για το μαύρο χρώμα και με το κουπονι των -5$ βγαίνει 178,47$

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...