Προς το περιεχόμενο

φλερτ


panatha1369

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παναθα φιλε περιμένουμε να κάνεις καμια κινηση να δουμε τι θα σου απαντησει ...... πες της να πάτε καμια μέρα για καφεδάκι εκτος και αμα σου βαλει δυσκολια για να "καλυψεις" το ακυρο πες .... φερε και το αγορι σου (μετα από λιγο) να φερω και εγω καμια φιλη μου. Και καλά. B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 238
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Εγώ πάντως θα έβαζα το μουνι φυλακή γιατί ψάχνει να Γαμηθει μέσω ίντερνετ και μετά ζητάει τα ρέστα.

Μα ρε φιλαράκι η κοπέλα ψηνόταν όπως κι αυτός και βγήκε μαζί του, να την εκτελέσουμε; Το θέμα είναι οτι αυτή ήθελε να το πάει χαλαρά κι αυτός ήταν "βγήκαμε άρα θα σε γαμήσω απόψε κιόλας"! Πού πάει, στο τίντερ γνωρίστηκαν;
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλη μου δίκασε την υπόθεση , 8 χρόνια πρότεινε - 7 του ρίξανε !

Η ιστορία ειναι αληθινοτατη, πρόσφατη και εχει πολλές λεπτομέρειες εγώ την είπα με δυο λόγια.

Αυτό που είπες οτι καλά της έκανε επειδή ήταν γνωριμία απο νετ για να γαμηθεί το αφήνω ασχολίαστο ..

Δεν έγραψα πουθενά ότι της έκανε καλά, λέω ότι αυτή φταίει ας μην ψάχνεται με άγνωστους του ίντερνετ να κάνει φάση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα ρε φιλαράκι η κοπέλα ψηνόταν όπως κι αυτός και βγήκε μαζί του, να την εκτελέσουμε; Το θέμα είναι οτι αυτή ήθελε να το πάει χαλαρά κι αυτός ήταν "βγήκαμε άρα θα σε γαμήσω απόψε κιόλας"! Πού πάει, στο τίντερ γνωρίστηκαν;

 

Kαλα η αληθεια είναι ότι ουτε εγω κάνω πέσιμο από το 1ο ραντεβού.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα ρε φιλαράκι η κοπέλα ψηνόταν όπως κι αυτός και βγήκε μαζί του, να την εκτελέσουμε; Το θέμα είναι οτι αυτή ήθελε να το πάει χαλαρά κι αυτός ήταν "βγήκαμε άρα θα σε γαμήσω απόψε κιόλας"! Πού πάει, στο τίντερ γνωρίστηκαν;

Φίλε συμφωνώ, αλλά αν πάει μια τρελή και πει ψέματα να σε βάλουν μέσα άδικα; αυτό λες;

 

Αυτό εξηγώ τόση ώρα και μου λέτε παπαριες.

 

 

Αν περπατάει μια γυναίκα στο δρόμο και της κάνει επίθεση κάποιος για να την γαμησει ναι Οκ να πάει μέσα ο καριόλης 200 χρόνια.

Ελπίζω να τρολλάρεις...

Online dating= θέλω να γαμηθώ; Και ακόμη και να ήταν αυτός ο σκοπός στο συγκεκριμένο περιστατικό, αν η άλλη στο τέλος δεν θέλει, ποιος φυσιολογικός άνθρωπος θα προσπαθούσε να κάνει κάτι τόσο φριχτό;

Και λίγα τον χώσανε...

Και αν αυτή έλεγε ψέματα να τον πάμε μέσα έτσι; ότι μας συμφέρει Ώραια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παναθα φιλε περιμένουμε να κάνεις καμια κινηση να δουμε τι θα σου απαντησει ...... πες της να πάτε καμια μέρα για καφεδάκι εκτος και αμα σου βαλει δυσκολια για να "καλυψεις" το ακυρο πες .... φερε και το αγορι σου (μετα από λιγο) να φερω και εγω καμια φιλη μου. Και καλά. B)

Ε οχι και να παραγγείλει να δει ποιός την πριονίζει!

Το πολύ πολύ ας πάρει το τηλέφωνο και κάποιο Σαββατόβραδο την παίρνει για καμιά μπύρα, αν του πεί κανά "ναι αμε, ευκαιρία να γνωριστείτε και με τον φίλο μου" ε τότε θα καταλάβει. Τώρα αμα του πει κανένα "ναι αμε" και σκάσει μύτη μόνη της, ε χέσε με, πάλι θα καταλαβει όμως :P:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε συμφωνώ, αλλά αν πάει μια τρελή και πει ψέματα να σε βάλουν μέσα άδικα; αυτό λες;

 

Ξερεις,  αν ηταν ετσι εύκολο όποιος λεει ψέμματα να μας έκλεινε στην φυλακή θα ήμασταν όλοι μέσα, δεν ειναι βλάκες οι δικαστές .. Ετσι για να την κλείσουμε την συγκεκριμένη υπόθεση, ο ίδιος ο βιαστής της φακής επιβάρυνε την θέση του στην απολογία του, παραδέχτηκε ολα οσα τον κατηγορούσαν , οτι την έριξε κάτω οτι της άνοιξε τα πόδια οτι προσπάθησε να την βιάσει κτλ κτλ(δεν μπορούσε να κάνει και αλλιώς γιατι η κοπέλα ειχε πολλα σημάδια στο σωμα της και μώλωπες) με την αιτιολογία πως νόμιζε ότι γούσταρε και πως θα του καθόταν!! καμιά σχέση δηλαδή ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε συμφωνώ, αλλά αν πάει μια τρελή και πει ψέματα να σε βάλουν μέσα άδικα; αυτό λες;

 

Αυτό εξηγώ τόση ώρα και μου λέτε παπαριες.

 

 

Αν περπατάει μια γυναίκα στο δρόμο και της κάνει επίθεση κάποιος για να την γαμησει ναι Οκ να πάει μέσα ο καριόλης 200 χρόνια.

 

Και αν αυτή έλεγε ψέματα να τον πάμε μέσα έτσι; ότι μας συμφέρει Ώραια.

Μα ποιός είναι ο λόγος να πεί ψέματα, δεν την προπλήρωσε;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ερωτημα είναι άλλο ( το φταιξιμο για μενα το εχει μονο αυτος εφόσον αυτή του λεει όχι και αλλαξε γνωμη τελειωνει εκει ) σπαστικο μέν αλλα τελειωνει εκει πολύ πολύ φυγε από το ραντεβού και πηγαινε σε κανα μπουρδελο να ξεχαρμανιασεις να το πω και στα ισια. Αυτή την ξεχνάς λες ηταν ένα αποτυχημενο ραντεβού δεν τρεχει και τιποτα υγεια χαρηκα που σε γνωρισα τα ξαναλέμε μου έτυχε κάτι σοβαρο πρέπει να φυγω.

 

Το ερωτημα είναι μα καλα τοσο βουρλα είναι κάποιες? που βγαινουν με τον κάθε περιεργο? μηπως κοιταξε μονο την εμφανιση του?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερεις, αν ηταν ετσι εύκολο όποιος λεει ψέμματα να μας έκλεινε στην φυλακή θα ήμασταν όλοι μέσα, δεν ειναι βλάκες οι δικαστές .. Ετσι για να την κλείσουμε την συγκεκριμένη υπόθεση, ο ίδιος ο βιαστής της φακής επιβάρυνε την θέση του στην απολογία του, παραδέχτηκε ολα οσα τον κατηγορούσαν , οτι την έριξε κάτω οτι της άνοιξε τα πόδια οτι προσπάθησε να την βιάσει κτλ κτλ με την αιτιολογία πως νόμιζε οτι γούσταρε και θα του καθόταν!! καμιά σχέση δηλαδή ..

Αν αποδείχτηκε ότι ήταν ένοχος όντως 200 χρόνια μέσα.

Πάντως γυναίκα που ψάχνετε μέσω ίντερνετ δεν την πιστεύω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε οχι και να παραγγείλει να δει ποιός την πριονίζει!

Το πολύ πολύ ας πάρει το τηλέφωνο και κάποιο Σαββατόβραδο την παίρνει για καμιά μπύρα, αν του πεί κανά "ναι αμε, ευκαιρία να γνωριστείτε και με τον φίλο μου" ε τότε θα καταλάβει. Τώρα αμα του πει κανένα "ναι αμε" και σκάσει μύτη μόνη της, ε χέσε με, πάλι θα καταλαβει όμως :P:

 

Η πλακα θα είναι να του σκάσουν κανα μυστικο στη μπυρα "μας αρεσει να μας παιρνουν μάτι ή να παιρνουν την γκομενα μου και εγω να κοιτάω" -> :confused:  :confused:

 

πολύ πολύ αμα δεν ψηνεται αυτή να φέρει καμια φιλη έχω πει στα ισια σε φιλη μου αν έχει καμια φιλη ελευθερη. Να φέρει για τον φιλο μου. Στα ισια ρε στα ισια ωχουυυ βαριέμαι τα πλαγιαστά μάλλον φταιει που εγινα 30. :shifty:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ερωτημα είναι άλλο ( το φταιξιμο για μενα το εχει μονο αυτος εφόσον αυτή του λεει όχι και αλλαξε γνωμη τελειωνει εκει ) σπαστικο μέν αλλα τελειωνει εκει πολύ πολύ φυγε από το ραντεβού και πηγαινε σε κανα μπουρδελο να ξεχαρμανιασεις να το πω και στα ισια. Αυτή την ξεχνάς λες ηταν ένα αποτυχημενο ραντεβού δεν τρεχει και τιποτα υγεια χαρηκα που σε γνωρισα τα ξαναλέμε μου έτυχε κάτι σοβαρο πρέπει να φυγω.

 

Το ερωτημα είναι μα καλα τοσο βουρλα είναι κάποιες? που βγαινουν με τον κάθε περιεργο? μηπως κοιταξε μονο την εμφανιση του?

Ακριβώς αυτό.... Γιατί βγαίνουν γιατί; να την είχα κόρη να φάει το ξύλο της αρκούδας το καριολακι, φίλε αυτή ήθελε να Γαμηθει οκ; απλά ίσως ήθελε και λεφτά η Τεσπα με τον δικό της τρόπο, ο τύπος ήθελε με τον δικό του τρόπο κ έτσι έγινε το μπέρδεμα.

 

Σε κατηγορία βιασμού το δικαστήριο πιστεύει την γυναίκα πάντα, αλλά η γυναίκα λέει αλήθεια; ιδού η απορία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αποδείχτηκε ότι ήταν ένοχος όντως 200 χρόνια μέσα.

Πάντως γυναίκα που ψάχνετε μέσω ίντερνετ δεν την πιστεύω.

 

Δεν είναι και τοσο τρομερο απεξω μαλακιζονται και αυτές και μερικοι δικοι μας δεν έχουν πολύ θρασος κάνουν και αυτές τις δυσκολες και μετα το μετανιώνουν γιατι βεβαια βαράνε και οι καυλες .... οποτε σου λεει κατσε μηπως βρω τιποτα στο νέτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι και τοσο τρομερο απεξω μαλακιζονται και αυτές και μερικοι δικοι μας δεν έχουν πολύ θρασος κάνουν και αυτές τις δυσκολες και μετα το μετανιώνουν γιατι βεβαια βαράνε και οι καυλες .... οποτε σου λεει κατσε μηπως βρω τιποτα στο νέτ.

Ναι Οκ αλλά μερικές το πάνε και αλλού το έχουν κάνει επάγγελμα και αν δεν πέσει δωράκι σε πάνε μέσα για βιασμό η απόπειρα.

Και σίγουρα το ξέρεις το κόλπο φίλε.

 

Γενικώς με το ίντερνετ έχει γίνει αηδία η γνωριμία με γυναίκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς αυτό.... Γιατί βγαίνουν γιατί; να την είχα κόρη να φάει το ξύλο της αρκούδας το καριολακι, φίλε αυτή ήθελε να Γαμηθει οκ; απλά ίσως ήθελε και λεφτά η Τεσπα με τον δικό της τρόπο, ο τύπος ήθελε με τον δικό του τρόπο κ έτσι έγινε το μπέρδεμα.

 

Σε κατηγορία βιασμού το δικαστήριο πιστεύει την γυναίκα πάντα, αλλά η γυναίκα λέει αλήθεια; ιδού η απορία.

 

Για μενα ο άλλος πρεπει να φάει το ξυλο της αρκούδας. Στη τελικη η άλλη μπορει να βγηκε και από περιεργεια ακου να σου πω τωρα σκηνικο που έσκασε σε φιλους μου δεν θα πιστεψεις τι τους ετυχε!!!

 

Πάνε ένα βραδυ σε ένα στριπτιτζάδικο να χαβαλεδιάσουν. Και εκει ηταν και 2 τύπισσες και έπιναν το ποτάκι τους. Καπως εγινε και γνωριστηκαν δεν θυμαμαι πως έχει καιρο που μου ειπανε την ιστορια και σε κάποια φαση το ψηνανε να πάρουν ένα χορο αυτος (ο ενας φιλος) η στριπερ βεβαια και οι άλλες 2. Τεσπα κανονιζουν ποια τους αρέσει - συνενοουνται ρε παιδι μου και πάνε για χορο. Η τυπισσα ηταν σφιγμενη ενώ ξέρεις τους ελεγε εγω είμαι απελυθερωμενη και ηρθα εδώ μ αρεσει το θέαμα κτλπ κτλπ (μαγκια της) εγω γουστάρω πολύ τέτοιες γκομενες. Τέλοςπαντων ο τύπος έκανε χορο με την στριπερ και χουφτωνε και την άλλη! Και η άλλη καθοταν! Τωρα μπορει να λες ασε ρε μαλακιες μας λες και παπατζες και όμως φιλε!

 

Στο τέλος και αφου τελειωσε ο χορος και ειχανε φτιαχτει ολοι! Της κάνει θα πάρω πριβε θες να πάμε να το προχωρήσουμε??? ε και εκει του ειπε αυτή όχι ευχαριστω περασα ωραια και ως εδώ ε και τελειωσε εκει. Θελω να σου πω ρε παιδι μου κάποιες έχουν και τα ορια τους τα σεβεσαι. Οσο και αν είναι σπαστικο και μεινεις με την καυλα εντάξει δεν πειράζει εμπειριες είναι αυτά!

 

Για αυτές τι έχεις να πεις? εγω δεν εχω να πω τιποτα έκαναν το κέφι τους απλά και ως ένα σημειο! βεβαια εκει μεσα ηταν προστατευμενο περιβαλλον με ένα νοημα οι μπραβοι κοβουν βολτες σε βγάζουν έξω και σε σουβλιζουν αμα κάνεις φασαρια στο μαγαζι! Δεν αστειευονται με τους μαλακες και καλα κάνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...