Προς το περιεχόμενο

φλερτ


panatha1369

Προτεινόμενες αναρτήσεις

(πάντα σε περίπτωση που ενδιαφέρεται) ότι δείχνει τον ενδιαφέρον της ενώ βρίσκεται σε σχέση. Που σημαίνει ότι είτε θέλει κάτι εντελώς πρόσκαιρο κι άρα δεν έχει πρόβλημα να απατήσει, είτε ότι δεν θέλει πλέον τον φίλο της αλλά αντί να χωρίσει άμεσα, περιμένει να βρει τον επόμενο. Αυτού του είδους τις συμπεριφορές δεν τις εκτιμώ ιδιαιτέρως (ανεξαρτήτως φύλου), γιατί συνηθως είναι κι ένδειξη εγωιστικού ατόμου, αλλά αυτή είναι η προσωπική μου γνώμη.

 

και εγω αυτο πιστευω..οτι δεν θελει να χασει το στανταρακι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 238
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

κουβεντα κανουμε..γτ να κλειδωθει;;

 

Ελα ντε. Εμεις μπαινουμε στα δικα τους θεματα να γράφουμε επιτηδες για να κλειδώνονται?

Ελα ντε. Τετοιο thread με κυρος...

 

Ολο εδώ τριγυρνάς όμως μπαγάσα. Ποστ δεν χάνεις :cry:

 

τι κουτσομπόληδες ειστε ! Ολο δεν σας αρεσουν τέτοια θρεντ και ολο εδώ ειστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο κολλημα και αυτό σου λεω ότι κανεις την καλυτερη δουλεια που δεν κάνεις κατι που κανω εγω από ευγενεια. -> :cry:

 

κοροϊδια είναι αυτό όχι ευγενεια ισα ισα αμα οντως είναι καλο αυτό που κανω και εσυ δεν το κανεις πρέπει να σε πεισω να το ακολουθήσεις αφου ενδιαφέρομαι για το καλο σου.

 

Σε τέτοια κοινωνια ζουμε μας κοροϊδευουν μπροστα στη μουρη μας κατά τα αλλα ... ηθική.

 

Η άλλη προχθές μου ελεγε να λεει αμα η κοπελα σου πει να βγειτε πες της όχι αυτή τη βδομαδα μη σε περάσει για δεδομενο την επομενη. Ετσι την κοιταζα -> :fear:  αφου θελω να βγω τωρα γιατι να πω ότι δεν είμαι εύκαιρος τωρα αλλα την άλλη εβδομάδα?

 

Ότι να ναι. Λες και έχω εγω ανασφαλιες μηπως με θεωρησει η άλλη δεδομενο η άλλη ή όχι αντι να κοιτάξουμε να περάσουμε καλα που είναι η ουσια το τρολιν πάει συννεφο. Μετα αναρωτιούνται ορισμένες. :shifty:

 

Προφανως και της εξέφρασα την τελειως αντιθετη αποψη μου και μάλιστα της ειπα ότι μου λεει ότι να ναι πράγματα. Σιγα μην ελεγα .... ξέρεις την καλυτερη δουλειά προτείνεις .... από ευγενεια. :fear:  :fear:  Το σιδερο κολλάει στη βράση αμα θέλεις κάποια να βγειτε την παιρνεις τηλεφωνο άμεσα και αμα είναι τρεις λαλούν θα σου πει δεν ξέρω δεν μπορω έχω δουλειες κτλπ καλα πες της πάρε με εσυ και την αφηνεις τελειως αν δεν πάρει ξανα δεν ασχολείσαι. Απλά τα πράγματα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο κολλημα και αυτό σου λεω ότι κανεις την καλυτερη δουλεια που δεν κάνεις κατι που κανω εγω από ευγενεια. -> :cry:

 

κοροϊδια είναι αυτό όχι ευγενεια ισα ισα αμα οντως είναι καλο αυτό που κανω και εσυ δεν το κανεις πρέπει να σε πεισω να το ακολουθήσεις αφου ενδιαφέρομαι για το καλο σου.

 

Σε τέτοια κοινωνια ζουμε μας κοροϊδευουν μπροστα στη μουρη μας κατά τα αλλα ... ηθική.

 

Η άλλη προχθές μου ελεγε να λεει αμα η κοπελα σου πει να βγειτε πες της όχι αυτή τη βδομαδα μη σε περάσει για δεδομενο την επομενη. Ετσι την κοιταζα -> :fear: αφου θελω να βγω τωρα γιατι να πω ότι δεν είμαι εύκαιρος τωρα αλλα την άλλη εβδομάδα?

 

Ότι να ναι. Λες και έχω εγω ανασφαλιες μηπως με θεωρησει η άλλη δεδομενο η άλλη ή όχι αντι να κοιτάξουμε να περάσουμε καλα που είναι η ουσια το τρολιν πάει συννεφο. Μετα αναρωτιούνται ορισμένες. :shifty:

 

Προφανως και της εξέφρασα την τελειως αντιθετη αποψη μου και μάλιστα της ειπα ότι μου λεει ότι να ναι πράγματα. Σιγα μην ελεγα .... ξέρεις την καλυτερη δουλειά προτείνεις .... από ευγενεια. :fear: :fear:

Αυτό που στο είπε μικρή ήταν;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που στο είπε μικρή ήταν;

 

Όχι , καθόλου. :fear:

 

28 χρονων και μου έλεγε τέτοια πράγματα. Ότι να ναι εντάξει. Ότι να ναι μου έλεγε.

Δεν είναι εξηγηση αυτή. Όταν γνωρίζεσαι με κάποια και ανταλάσετε τηλεφωνα εκτος του ότι θα την πάρεις εσυ

να βγειτε ..... αν μετά δεν πάρεις θα σε περάσει για βλαμμενο τι ζητησες το κινητο της τοτε? τι της ειπες για καφέ?

 

τεσπα αυτά που μου ελεγε ηταν παιδικά για αυτό εγω πλέον πριν ζητησω κινητο λέω για καφεδάκι ή καμια βολτα

αν είναι θετική τοτε ζητάω να ξέρει η τυπισσα ότι δεν ψάχνω αφορμες άλλες και άκυρα. Θέλω να πάμε για καφέ.

Να μην το κουράζουμε δηλαδή.

 

Το θετικο είναι ότι με αυτή τη τακτικη έχεις γρηγορες απαντησεις  ναι ή όχι γιατι καταλαβαινει και η άλλη ότι ετσι όπως το πάς

δεν την παιρνει να σου πει ναι ενώ εννοει όχι ή να σου πει όχι ενώ εννοει ναι. Το αρνητικο (για κάποιους) είναι η άμεση χυλοπιτα στην περιπτωση μου όχι. Εμενα αυτό μου είναι αδιαφορο εφόσον η τυπισσα δεν θελει να βγουμε δεν θα ασχοληθώ ξανα μαζι της ετσι και αλλιως πάω στην επομενη. Ετσι πλεον παιζω εγω στα 30 μου. Στοχευμενα και ξέροντας τι θέλω.

 

Για αυτό και βαριέμαι τα ασαφη παιχνίδια αμα μου πει τυπισσα θα βγουμε και μετα με γειωσει αποκτάω κακη εντυπωση και ότι δεν είναι συνεπής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι , καθόλου. :fear:

 

28 χρονων και μου έλεγε τέτοια πράγματα. Ότι να ναι εντάξει. Ότι να ναι μου έλεγε.

Δεν είναι εξηγηση αυτή. Όταν γνωρίζεσαι με κάποια και ανταλάσετε τηλεφωνα εκτος του ότι θα την πάρεις εσυ

να βγειτε ..... αν μετά δεν πάρεις θα σε περάσει για βλαμμενο τι ζητησες το κινητο της τοτε? τι της ειπες για καφέ?

 

τεσπα αυτά που μου ελεγε ηταν παιδικά για αυτό εγω πλέον πριν ζητησω κινητο λέω για καφεδάκι ή καμια βολτα

αν είναι θετική τοτε ζητάω να ξέρει η τυπισσα ότι δεν ψάχνω αφορμες άλλες και άκυρα. Θέλω να πάμε για καφέ.

Να μην το κουράζουμε δηλαδή.

 

Το θετικο είναι ότι με αυτή τη τακτικη έχεις γρηγορες απαντησεις  ναι ή όχι γιατι καταλαβαινει και η άλλη ότι ετσι όπως το πάς

δεν την παιρνει να σου πει ναι ενώ εννοει όχι ή να σου πει όχι ενώ εννοει ναι. Το αρνητικο (για κάποιους) είναι η άμεση χυλοπιτα στην περιπτωση του όχι. Εμενα αυτό μου είναι αδιαφορο εφόσον η τυπισσα δεν θελει να βγουμε δεν θα ασχοληθώ ξανα μαζι της ετσι και αλλιως πάω στην επομενη. Ετσι πλεον παιζω εγω στα 30 μου. Στοχευμενα και ξέροντας τι θέλω.

 

Για αυτό και βαριέμαι τα ασαφη παιχνίδια αμα μου πει τυπισσα θα βγουμε και μετα με γειωσει αποκτάω κακη εντυπωση και ότι δεν είναι συνεπής.

ενταξει μικρη ειναι ρε συ 28....δεν την λες μεγαλη :) 

 

παντως καλα κανεις δεν χρειαζονται πολλα λογια ,λιγα και καλα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει μικρη ειναι ρε συ 28....δεν την λες μεγαλη :)

 

παντως καλα κανεις δεν χρειαζονται πολλα λογια ,λιγα και καλα. 

 

Έχω φάει και εγω τις σφαλιάρες μου μέχρι να καταλαβω ότι οι καλές εξηγήσεις κανουν τους καλα εξηγημένους.

 

Το παν είναι να έχεις βρεις τέτοιες ατακες ώστε και να πεις στην άλλη ξέρεις θέλω κάτι άμεσο

 

βολτα , γνωριμια , σεξ οτιδήποτε και ταυτόχρονα να μην εισαι αγενης και κυριος αλλα το να λές αλλα και να εννοεις αλλα αυτό για μενα δεν είναι ευγενεια είναι ότι να ναι και κοροιδευεις και τον άλλον.

 

Είναι και θεμα προστασιας ξέρεις τι τσακωμος εχει να πέσει και ακομα και άλλα αμα πάς και γεμισεις την άλλη με παραμυθια και στο τέλος το λήξεις? επειδή βαρεθηκες ρε φιλε γιατι αυτές δεν βαριούνται? τύπισσες έχουν κανει σκηνικα σε γνωστους μου έχουν παει στη δουλεια τους να πιάσουν το αφεντικο .... έχουν χαραξει το αμαξι τους μιλαμε για ξεφτυλικια δηλαδή αλλα δεν φταινε παντα αυτές φταιμε και εμεις αμα τάξεις στην άλλη γάμο πχ και αιωνιες αγαπες και τσιμπησει μετα αντε να την ηρεμησεις και να της πεις εγω θέλω να την κάνω. B)

 

Δάτσ λαϊφ και εσυ μπορει να με παρατησεις μετα από 3-4 χρονια σχέση επειδή έτσι βαρεθηκες και εγω μπορει να σηκωθω και να φυγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχουμε φτασει στα πρωτα αντα και βαζουμε την ηθικη μπροστα..αν θελει καποιος να κανει οτιδηποτε ουτε ο ιδιος ο θεος δεν σου αλλαζει γνωμη..και αυτη που λεω 28 ειναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αστιεύτηκε φιλε μην τον παιρνεις από τα μουτρα B)

Οχι όχι με παρεξήγησες :P,

Δεν εννοώ για το πείραγμα που σου έκανε, εκεί κατάλαβα οτι αστειεύεται.

Το σχόλιο πήγαινε για το πως βλέπει ο panathas το να την πέσει σε κοπέλα που ξέρει οτι έχει σχέση απο την μια και για το δικό σου σχόλιο στην παράθεση που έχω στο παρακάτω spoiler απο την άλλη...

 

Έτσι. Αμα γουστάρεις να τη διεκδικήσεις κάντο. Κανεις δεν θα σε εμποδισει ακομα και αν αυτό σημαινει πολεμο με τον άλλον. Η ζωη δεν είναι για τους χέστες. Ποιος είναι αυτος να σου πει τι θα κανεις εσυ? η γυναικα έχει την επιλογή της.

*Αυτή η άποψη θα μπορούσε άνετα να είναι ατάκα απο το sex and the city και να την έλεγε η Σαμάνθα στην Σάρλωτ :mrgreen:

 

 

Έχουν ειπωθεί τόσα για τον topic starter, ας κάνει ό,τι του λέει η καρδιά του

https://youtu.be/zLPegUJoodI :P

 

(μια φορά, συνήθως όποιος την πέφτει σε κοπέλα που του 'χει πει ήδη οτι είναι σε σχέση, σπάει τα μούτρα του. Ελπίζω να μην ισχύσει και για τον panatha)

 

(πάντα σε περίπτωση που ενδιαφέρεται) ότι δείχνει τον ενδιαφέρον της ενώ βρίσκεται σε σχέση. Που σημαίνει ότι είτε θέλει κάτι εντελώς πρόσκαιρο κι άρα δεν έχει πρόβλημα να απατήσει, είτε ότι δεν θέλει πλέον τον φίλο της αλλά αντί να χωρίσει άμεσα, περιμένει να βρει τον επόμενο. Αυτού του είδους τις συμπεριφορές δεν τις εκτιμώ ιδιαιτέρως (ανεξαρτήτως φύλου), γιατί συνηθως είναι κι ένδειξη εγωιστικού ατόμου, αλλά αυτή είναι η προσωπική μου γνώμη.

Συμφωνώ μαζί σου, είναι και έντιμη η άποψη που υποννοείς.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...