Προς το περιεχόμενο

φλερτ


panatha1369

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από πού βγάλατε το συμπέρασμα οι πιο πολλοί ότι η κοπέλα δεν ενδιαφέρεται και ο ts βλέπει φαντάσματα; Τα ενδεχόμενα είναι: 

να της αρέσει απλά η παρέα του,

να παίζει μαζί του για να επιβεβαιώνεται,

να θέλει να κάνει τον φίλο της να ζηλέψει,

να της αρέσει πραγματικά ο ts (μπορεί να μην είναι καλά με τον άλλον),

να θέλει να κάνει κάτι εφήμερο/ παράλληλο γιατί... έτσι (!),

να βαριέται και απλά να περνάει την ώρα της μαζί του

και πραγματικά πάρα πολλά άλλα.

 

Κανείς δεν μπορεί να ξέρει τι σκέφτεται η κοπέλα, μπορεί ακόμα και η ίδια να μην ξέρει καλά-καλά και να είναι μπερδεμένη. Εγώ πάντως, panatha, ανεξάρτητα απ' το τι ισχύει, προτείνω να το αφήσεις. Ειδικά απ' τη στιγμή που την ξέρεις μόνο μια βδομάδα, άρα δεν υπάρχουν συναισθήματα. Μην παιδεύεσαι άδικα, βρες κάποια άλλη ελεύθερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπαμε, απο την στιγμή που δεν αγγίζει, δεν ενδιαφέρεται.

28 χρονών είναι, ξέρει πολύ καλά πως να δείξει το ενδιαφέρον της διακριτικά. :-)

 

Εν το μεταξύ για ερωτικά καλέσματα γράφουμε τόσες μέρες, να μιλάγαμε για φιλικά οκ, τότε ναι, τον θέλει για παρέα. Ωχουυυυ με σκάσατε, πού βγάλατε το ένα συμπέρασμα και πού βγάλαμε το άλλο;! Ανώμαλοι είμαστε; Σύμφωνα με ό,τι μας λέει ο panathas πάμε. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως επίσης σημάδια ότι δεν ενδιαφέρεται είναι ότι δεν παίζει με τα μαλλιά της και δεν έχει στραμμένα τα πόδια της προς το μέρος του (έτσι δεν λένε κάτι σχετικά άρθρα; ) :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α εσύ είσαι αποφασισμένος να το πας βαθιά το θέμααα... :mrgreen:

 

 

Η φάση είναι οτι πάντα ξεχνάω να παρατηρώ αν ισχύουν αυτά που γράφονται και τα θυμάμαι σε κάτι άκυρες στιγμές όπως τώρα καλή ώρα! :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως επίσης σημάδια ότι δεν ενδιαφέρεται είναι ότι δεν παίζει με τα μαλλιά της και δεν έχει στραμμένα τα πόδια της προς το μέρος του (έτσι δεν λένε κάτι σχετικά άρθρα; ) :P

Οταν θα ανοίξει τα πόδια της θα είναι σίγουρος ότι τον γουστάρει. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Η φάση είναι οτι πάντα ξεχνάω να παρατηρώ αν ισχύουν αυτά που γράφονται και τα θυμάμαι σε κάτι άκυρες στιγμές όπως τώρα καλή ώρα! :P

 

Δεν υπάρχει κανένας λόγος να τα παρατηρείς, πολύ απλά γιατί όλα αυτά είναι μπούρδες :X Προσωπικά δεν έκανα ποτέ τίποτα απ' όσα θεωρούνται "σημάδια" ότι σου αρέσει κάποιος, ο καθένας δείχνει διαφορετικά ότι ενδιαφέρεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω ρε φιλαράκι, απλά επειδή γίνεται πολύ κουβέντα χρόνια τώρα και όλοι μιλάνε για ασυνείδητες καταστάσεις.

 

Πάντα έχω την περιέργεια όντως να κάτσω να παρατηρήσω τι ισχύει απ' αυτά και τι όχι. Αλλά δεν γίνεται κιόλας στην καθημερινότητα, στο άκυρο που θα προκύψει κάποια φάση πού να φανταστεί κανείς να εκμεταλλευτεί την περίσταση;...

 

Εδώ πάντα σε πολλές και διάφορες καταστάσεις βρίσκεις κάτι που θα σε κάνει να σκεφτείς "αχχχχ έπρεπε να πω κι αυτό" κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι συζητήσεις για τα "σημάδια" και τα "ασυνείδητα" απευθύνονται στα άτομα που διστάζουν να εκτεθούν και να μιλήσουν στα ίσια, αλλά παράλληλα θέλουν να πάρουν απαντήσεις. Τουλάχιστον αυτή είναι η γνώμη μου, πιθανόν μια άλλη κοπέλα να το βλέπει αλλιώς.

 

Έχει τύχει κάποιος να μου μιλάει διαρκώς εξαιρετικά απότομα (σε σημείο που να σκέφτομαι ότι δε με χωνεύει καθόλου) και μετά από ένα διάστημα να μου κάνει ερωτική εξομολόγηση και να μου πει ότι έχει κολλήσει εδώ και μήνες. Εγώ απ' την άλλη μιλάω με φιλικό τρόπο και χαμογελάω σε όλους, είτε ενδιαφέρομαι είτε όχι. Δε βγάζεις άκρη. Ο μόνος τρόπος για να μάθεις τι παίζει είναι να ρωτήσεις και αν φας ήττα, έφαγες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως η αλήθεια είναι πως όποιος πάει με τον σταυρό στο χέρι μένει με το πουλί στο χέρι.Αυτό θα πάθει και ο panatha αν δεν χωθεί.Το καλό παιδί είναι μ@@@@@ς και μη ελκυστικός στα μάτια των γυναικών.

 

Οι γυναίκες προτιμούν να τις διεκδικείς παρά να είσαι απαθής,ελκύονται.Επίσης είναι ανταγωνιστικές μεταξύ τους,δεν θέλουν να τους φάει άλλη γυναίκα τον γκόμενο,θα κάνουν τα πάντα για να τον κρατήσουν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι συζητήσεις για τα "σημάδια" και τα "ασυνείδητα" απευθύνονται στα άτομα που διστάζουν να εκτεθούν και να μιλήσουν στα ίσια, αλλά παράλληλα θέλουν να πάρουν απαντήσεις. Τουλάχιστον αυτή είναι η γνώμη μου, πιθανόν μια άλλη κοπέλα να το βλέπει αλλιώς.

 

Έχει τύχει κάποιος να μου μιλάει διαρκώς εξαιρετικά απότομα (σε σημείο που να σκέφτομαι ότι δε με χωνεύει καθόλου) και μετά από ένα διάστημα να μου κάνει ερωτική εξομολόγηση και να μου πει ότι έχει κολλήσει εδώ και μήνες. Εγώ απ' την άλλη μιλάω με φιλικό τρόπο και χαμογελάω σε όλους, είτε ενδιαφέρομαι είτε όχι. Δε βγάζεις άκρη. Ο μόνος τρόπος για να μάθεις τι παίζει είναι να ρωτήσεις και αν φας ήττα, έφαγες.

Α να κοπέλα είσαι, αν σ' ενδιέφερε κάποιος άλλος απο το αγόρι σου, δεν θα έκρυβες οτι έχεις σχέση αν δεν σε ρωτούσε;

(και θεωρώ οτι αν όντως σε ρωτούσε οπότε και θα 'λεγες την αλήθεια μετά, δεν θα έκανες ξεκάθαρο το ενδιαφέρον σου ώστε να επιμείνει; )

 

Για το δικό μας θέμα, ναι συμφωνώ οτι τα σενάρια αυτά απευθύνονται σε άτομα που διστάζουν αλλά και πάλι όταν θυμάμαι οτι υπάρχει κι αυτή η "επιστήμη" :P , τρώγομαι να παίξω μαζί της, για τη φάση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ θα σε συμβούλευα να το κόψεις τελείως

δεν είναι ότι καλύτερο να παίζεις με τη φωτιά

όχι για να μη φας ξύλο από τον δικό της. αυτό είναι το λιγότερο

πες πως μπαίνεις στο τρυπάκι να το πας λίγο παρακάτω

α) μπορεί να εκτεθείς/να χάσεις τον χρόνο σου γιατί ίσως σε έβαλε σε friendzone

β) μπορεί να θέλει όντως παιχνίδι

β1) αν προχωρήσει και γουστάρεις μόνο σεξ, έχει καλώς

β2) αν προχωρήσει και αρχίσεις να νιώθεις κάτι παραπάνω, την πατάς γιατί πως θα μπορέσεις να εμπιστευτείς μια κοπέλα που έριξε κέρατο σε κάποιον; κάλλιστα θα μπορούσε να το κάνει αργότερα και σε εσένα

 

άρα το καλύτερο που μπορείς να κερδίσεις από την όλη ιστορία είναι να κάνεις σεξ με κάποια (πράγμα καθόλου δύσκολο στις μέρες μας), ενώ το χειρότερο είναι να τσιμπηθείς άγρια (γιατί αυτά τα πράγματα σπάνια τα ελέγχεις) με κάποια η οποία έχει προϊστορία στο κέρατο

 

οπότε μακριά και πήγαινε να την πέσεις σε καμιά ελεύθερη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη εδώ μέσα είστε όλοι μικροί σε ηλικία να ξέρετε η πρώτη απιστία μιας γυναίκας από οποιαδήποτε σχέση ( γάμος κλπ) γίνεται στα 28-35, τις πιάνει τρέλα από καυλες, δεν μπορεί να φανταστεί κανένας από εμάς πως νιώθουν.

 

Αυτά που γράφω τα αποδεικνύουν τα διαζύγια :)

 

Φυσικά και η εμπειρία από γνωστούς κλπ.

Μπορεί να γλυτώσεις το κέρατο σε εκείνη την ηλικία μόνο αν της έχεις κάνει παιδια αλλά και πάλι θα στην κάνει στο επόμενο γκρουπ 42-48.

 

Υπάρχουν και οι εξαιρέσεις φυσικά αλλά όταν μιλάμε για Ώραια γυναίκα δεν γλυτώνεις και ο Brad Pitt να είσαι.

Να μας απαντήσουν οι γυναίκες του φόρουμ Εάν ισχύει αυτό.και αν όντως τις πιάνουν λεςκαυ όπως έγραψες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω πω απλά παίξε και εσύ. Όσο αυτή δεν εκδηλώνεται γυρνά το εσύ δύο φιλικό και ξεκίνα να μιλάς και με καμία άλλη. Έτσι κοβεις κίνηση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μας απαντήσουν οι γυναίκες του φόρουμ Εάν ισχύει αυτό.και αν όντως τις πιάνουν λεςκαυ όπως έγραψες

Σοβαρά τώρα, ποιός θα απαντήσει οτι κάποια στιγμή στη ζωή του τον πιάνει μια τρέλα για να απατήσει ρε φίλε :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...