Προς το περιεχόμενο

φλερτ


panatha1369

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχουμε φτασει στα πρωτα αντα και βαζουμε την ηθικη μπροστα..αν θελει καποιος να κανει οτιδηποτε ουτε ο ιδιος ο θεος δεν σου αλλαζει γνωμη..και αυτη που λεω 28 ειναι...

 

 

Επειδη εδώ μέσα είστε όλοι μικροί σε ηλικία να ξέρετε η πρώτη απιστία μιας γυναίκας από οποιαδήποτε σχέση ( γάμος κλπ) γίνεται στα 28-35, τις πιάνει τρέλα από καυλες, δεν μπορεί να φανταστεί κανένας από εμάς πως νιώθουν.

 

Αυτά που γράφω τα αποδεικνύουν τα διαζύγια :)

 

Φυσικά και η εμπειρία από γνωστούς κλπ.

Μπορεί να γλυτώσεις το κέρατο σε εκείνη την ηλικία μόνο αν της έχεις κάνει παιδια αλλά και πάλι θα στην κάνει στο επόμενο γκρουπ 42-48.

 

Υπάρχουν και οι εξαιρέσεις φυσικά αλλά όταν μιλάμε για Ώραια γυναίκα δεν γλυτώνεις και ο Brad Pitt να είσαι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 238
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Μπραβο μπραβο ωραια πράγματα σε τέτοιες θέλουμε να πέφτουμε !!! :-D

 

Αμα ξέρεις και κανενα μπαράκι στην Αθηνα να συχνάζουν τέτοιες σφυρα το μια να το έχω υποψη τον Ιανουαριο

που θα κατεβω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο μπραβο ωραια πράγματα σε τέτοιες θέλουμε να πέφτουμε !!! :-D

Αυτές είναι ευκαιρίες φίλε, κάνουν ότι της πεις.. Στην κυριολεξία :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτές είναι ευκαιρίες φίλε, κάνουν ότι της πεις.. Στην κυριολεξία :)

 

Σε διαβάζω και αναστενάζω φιλε :cry:

 

Ωραιες φάσεις είναι αυτές. Αλλα @@ εδώ που είμαι δεν εχω καταφερει τιποτα από αυτά.

Μονο όταν έρχομαι Αθηνα που ξέρω τα στέκια περνάω πάντα καλά και ολες τις μέρες. B)

 

Μπορει να κατέβω για 5-6 μέρες μεσα στο Δεκεμβριο. Δεν παλευεται ή μπορει να ανεβω και Θεσσαλονικη.

Και έχω άκρες 2-3 άτομα που ξέρουν που να πάμε.

 

Εδώ είναι στενος ο κυκλος , τα κρεβάτια και τα γουστα μπορει να τα πληρώσεις ακριβά και να γινεις ντόπιος

χωρις να το πάρεις ειδηση. Δεν ψήνομαι.

Στη ψυχρα μου κάνουν την άλλη φορά 2 τύπισσες πάνω από 50 θα σου βρουμε καμια γνωστη μας να σε παντρεψουμε εδώ ετσι τις κοιταζα -> :fear:  :unsure:  :blink:

 

όχι ευχαριστω λεω είμαι από Αθηνα και δεν θέλω να μεινω εδώ. Στα ισια ευγενιες μου λεει μετά ο άλλος :cry:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακριβως αυτο..ολη την ωρα μηνυματα στο βαιμπερ και τηλεφωνα..μεχρι και οταν παει να μιλησει μαζι του μου το λεει..

σε εχει για αποκουμπι , να περνα την ωρα της

ξυπνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυτη ομως λιγο νομιζω οτι βαριεται τη σχεση της

Ισως ειναι σε μια φαση σαν εμενα που ειχα "σχεση" υποτιθεται και την εβλεπα καθε βδομαδα η καθε δυο βδομαδες και βαριομουν τη ζωη μου αλλα δε τη χωριζα επειδη ηταν λιγο καπως ψυχολογικα εκεινη την περιοδο.. και μια φορα μου λεει οτι δε της δινω σημασια και θα με απατησει.. και της λες αν με απατησεις μονο δε γινεται δουλεια το θεμα ειναι να σε παρει κιολας να ζησετε μαζι :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυτη ομως λιγο νομιζω οτι βαριεται τη σχεση της

 

Ισως ειναι σε μια φαση σαν εμενα που ειχα "σχεση" υποτιθεται και την εβλεπα καθε βδομαδα η καθε δυο βδομαδες και βαριομουν τη ζωη μου αλλα δε τη χωριζα επειδη ηταν λιγο καπως ψυχολογικα εκεινη την περιοδο.. και μια φορα μου λεει οτι δε της δινω σημασια και θα με απατησει.. και της λες αν με απατησεις μονο δε γινεται δουλεια το θεμα ειναι να σε παρει κιολας να ζησετε μαζι :P

στα παπαρια μας αυτη

αυτη εχει την καβατζα της , και τον φιλο μας να του λεει τον πονοτης

ο δικος μας την εχει πατησει μαζι της

αυτη του στελνει μυνηματακια και μαλακιες

για αυτο ρωτησα ποσο ειναι 15 ?

 

η γκομενα απλα περνα την ωρα της και οσο πιο γρηγορα ξεκολησει τοσο λιγοτερο θα κλαψει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε διαβάζω και αναστενάζω φιλε :cry:

 

Ωραιες φάσεις είναι αυτές. Αλλα @@ εδώ που είμαι δεν εχω καταφερει τιποτα από αυτά.

Μονο όταν έρχομαι Αθηνα που ξέρω τα στέκια περνάω πάντα καλά και ολες τις μέρες. B)

 

Μπορει να κατέβω για 5-6 μέρες μεσα στο Δεκεμβριο. Δεν παλευεται ή μπορει να ανεβω και Θεσσαλονικη.

Και έχω άκρες 2-3 άτομα που ξέρουν που να πάμε.

 

Εδώ είναι στενος ο κυκλος , τα κρεβάτια και τα γουστα μπορει να τα πληρώσεις ακριβά και να γινεις ντόπιος

χωρις να το πάρεις ειδηση. Δεν ψήνομαι.

Στη ψυχρα μου κάνουν την άλλη φορά 2 τύπισσες πάνω από 50 θα σου βρουμε καμια γνωστη μας να σε παντρεψουμε εδώ ετσι τις κοιταζα -> :fear:  :unsure:  :blink:

 

όχι ευχαριστω λεω είμαι από Αθηνα και δεν θέλω να μεινω εδώ. Στα ισια ευγενιες μου λεει μετά ο άλλος :cry:

καλα που εισαι ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα που εισαι ;

 

Δεν θα αποκαλύψω δημοσια αλλα σε μια πολη που την περπατάς με τα ποδια μεσα σε ένα 20λεπτο! Βια μισάωρο ... βία.

 

Άστο φιλε δράμα αναθεματισμένη κριση αφήσαμε τα σπιτια μας , τους φιλους μας , τα μέρη μας για να ξενιτευτούμε πάλι καλα που δεν εφυγα στο εξωτερικο. Γιατι στη τελικη αυτό θα έκανα. Οποτε ας μην μιλάω και να μην είμαι αχαριστος. Δεν παλεύονται πάντως οι μικρές πολεις οπου πας βλέπεις τα ιδια και τα ιδια άτομα και ο κυκλος είναι στενος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα αποκαλύψω δημοσια αλλα σε μια πολη που την περπατάς με τα ποδια μεσα σε ένα 20λεπτο! Βια μισάωρο ... βία.

 

Άστο φιλε δράμα αναθεματισμένη κριση αφήσαμε τα σπιτια μας , τους φιλους μας , τα μέρη μας για να ξενιτευτούμε πάλι καλα που δεν εφυγα στο εξωτερικο. Γιατι στη τελικη αυτό θα έκανα. Οποτε ας μην μιλάω και να μην είμαι αχαριστος. Δεν παλεύονται πάντως οι μικρές πολεις οπου πας βλέπεις τα ιδια και τα ιδια άτομα και ο κυκλος είναι στενος.

Αν πήγαινες έξω έχει πιο πολύ φαγητό πάντως...

Τώρα σε χωριό στην Ελλάδα δύσκολα όντως, θέλει να πιάσεις σόι με πολλές γυναίκες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πήγαινες έξω έχει πιο πολύ φαγητό πάντως...

Τώρα σε χωριό στην Ελλάδα δύσκολα όντως, θέλει να πιάσεις σόι με πολλές γυναίκες :)

 

Eξω ... εξαρτάται ... αμα πηγαινες καμια Γαλλια εχω ακουσει είναι λιγο ψωνάρες και δεν έχει και άλλες διεξόδους εκει

απαγορεύονται από τον νομο :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eξω ... εξαρτάται ... αμα πηγαινες καμια Γαλλια εχω ακουσει είναι λιγο ψωνάρες και δεν έχει και άλλες διεξόδους εκει

απαγορεύονται από τον νομο :fear:

Γερμανία ρε, πηγαίνουν κάθε 6 μήνες γνωστοί για να φάνε, παίζουν πολλά κόλπα, κλειστά κλαμπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γερμανία ρε, πηγαίνουν κάθε 6 μήνες γνωστοί για να φάνε, παίζουν πολλά κόλπα, κλειστά κλαμπ.

 

Έχω πάει προπερσι το καλοκαιρι στο Αμβουργο ... χαμος γινοταν απεξω σε ψωνιζαν δεν τις ψώνιζες. Και μετα σε πηγαιναν σε ένα κλειστο κλαμπ??? κατι τέτοιο δεν ξερω αν εννοεις αυτό :-)

 

Ειχαμε πάει με μια φιλη σε ένα ελληνικο στριπτιτζάδικο ρε χαχα καλα εντάξει πολύ κάλτ φάση! Επαιζε ελληνικη μουσικη και μολις το ακούσαμε μπήκαμε απευθειας μέσα. Ερχεται σε κάποια φάση μια λιγο μπάζο και της κάνω της φιλης ... τι με κοιτας? θα πάρεις χορο??? με άρχισε στις γρηγορες ξιλιες χαχα :cry:  :cry:

 

Στο Σαν Παουλι δεν παιζουν απλα κλαμπ έχει μεσα επαυλη που μπαινεις και διάλεγεις :cry:

 

άλλη φάση τελειως η Γαλλια είναι τέρμα ξενερωτη και συντηρητικη σε αυτά θα έπρεπε να κάνεις παιχνιδι με τις άλλες. Και αμα δεν γουσταραν θα υπέφερες απλά. Είναι λιγο περιεργες οι γαλλιδες μου την σπάνε δεν ξερω γιατι

παιζει να είναι πιο δυσκολες και από τις δικές μας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα παπαρια μας αυτη

αυτη εχει την καβατζα της , και τον φιλο μας να του λεει τον πονοτης

ο δικος μας την εχει πατησει μαζι της

αυτη του στελνει μυνηματακια και μαλακιες

για αυτο ρωτησα ποσο ειναι 15 ?

 

η γκομενα απλα περνα την ωρα της και οσο πιο γρηγορα ξεκολησει τοσο λιγοτερο θα κλαψει

οποτε ξεκοβω τελειος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...