Προς το περιεχόμενο

φλερτ


panatha1369

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν δεν είναι παντρεμένη σου επιτρέπω να προχωρήσεις.

 

Moυ την ειχε πέσει μια παντρεμενη αλλα μολις άκουσα "εχω 3 χρονών παιδάκι...." λέω αστο. Μπορει βεβαια και να μην μου καθοταν τελικα απλα ειχε κατσει διπλα μου και είχαμε πιασει (μου έπιασε βασικα) την κουβέντα. Ειχε βγει να κάνει διάλειμα από την δουλειά σε ένα εμπορικο κέντρο απεξω.

 

Ουτε κινητο ζητησα ουτε καφέ προτεινα. Μερικές περιπτώσεις οντως είναι απαγορευτικες.

 

Η καλυτερη περιπτωση πιστευω είναι χωρισμένη με παιδι έχει περάσει φάσεις εχει παντρευτει έχει μεγαλωσει παιδι

 

η καλυτερη φαση εκει 35-45. Δεν εχουν δεσμεύσεις δεν θα σε κυνηγησει και κανεις θα εχεις το κεφάλι σου ησυχο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 238
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

ζητα κινητο σε συνδυασμο με προταση για ΠΟΤΟ ... απο εκει θα καταλαβεις πολλα...

αναμενουμε εξελιξεις...

αλλωστε δεν υπαρχει αλλο θρεντ ΠΣΚ :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ζητα κινητο σε συνδυασμο με προταση για ΠΟΤΟ ... απο εκει θα καταλαβεις πολλα...

αναμενουμε εξελιξεις...

αλλωστε δεν υπαρχει αλλο θρεντ ΠΣΚ :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

το πολυ πολυ απο βδομαδα να μην με ξαναδειτε...επειδη θα με εχει κανει μπαουλο ο δικος της.. :P :P :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ζητα κινητο σε συνδυασμο με προταση για ΠΟΤΟ ... απο εκει θα καταλαβεις πολλα...

αναμενουμε εξελιξεις...

αλλωστε δεν υπαρχει αλλο θρεντ ΠΣΚ :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

Ή και τίποτα...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ζητα κινητο σε συνδυασμο με προταση για ΠΟΤΟ ... απο εκει θα καταλαβεις πολλα...

αναμενουμε εξελιξεις...

αλλωστε δεν υπαρχει αλλο θρεντ ΠΣΚ :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

 

Εγω πρωτα λέω για κανα ποτάκι και μετά κινητο.

 

παναθα συμφωνω φιλε γενικά αμα δεν προτείνεις δεν ξέρεις.

 

Μου ειχε πει ενας γνωστος ακου τωρα φαση (δεν ξερω αν λεει 100% αληθεια αλλα οκ) ειχε πάει στο Πρακτικερ

και εκει μια γκομενιτσα ψωνιζε και καλα και κοιτουσε γυρω γυρω αυτος καταλαβε ότι ψαχνοταν , πιάσανε την κουβεντα μετα από λιγο ηταν για καφέ την επομενη μέρα φιλε την πηδουσε μεσα στο αμαξι

 

η γκομενα ειχε αντρα κανονικα ο οποιος τα πρωϊνα δουλευε σε συνεργειο και αυτή έβγαινε εξω και ψωνιζότανε χαχαχα τι μπορει να σου κατσει στο ξαφνικο.

το πολυ πολυ απο βδομαδα να μην με ξαναδειτε...επειδη θα με εχει κανει μπαουλο ο δικος της.. :P :P :P

 

Φιλε μπορει ακομη να ψάχνει εμπειρια χωρις να θέλει να χαλάσει και τη σχέση της αμα είναι ξύνπια όμως δεν θα κανει σαν παιδάκι θα το κρυψει από τον δικο της!

 

Θα δεις ακομα δεν ξέρεις τιποτα φιλε. Η πιο σωστη οπτικη αυτή είναι ότι ακομα δεν ξέρεις τιποτα ουτε τι γουσταρει ή αν γουσταρει ουτε τι θα παιχτεί. Απλα ο καθενας στο αναλυει από την δικη του οπτικη και τις προκαταλήψεις του.

 

Μπορει αυτος να την έχει παρει χαμπάρι ότι είναι ζωηρή και για αυτό να την έχει από κοντα! Για αυτό συνεχεια βάΙμπερ και μαλακιες τέτοιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανενας δεν την εχει πεσει σε γκομενα που ειχε σχεση;;

 

Δεν ξέρω. Μόνο πηδούσα, ποτέ δεν ρωτούσα.

Ο μόνος πιο γρήγορος από μένα ήταν ο Sullivan Stapleton στο Strike Back.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη επειδη εχει γκονενο να μην ασχοληθω καν..Κανενας δεν την εχει πεσει σε γκομενα που ειχε σχεση;;

Η ερώτηση δεν είναι αυτή. Η ερώτηση είναι αν θα ήθελες να έρθω εγώ μετά, να σε γράψω στα αρχιδια μου και να την πέσω στην νυν σου. Αν είσαι χαλαρός και cool με αυτό τότε προχώρα άφοβα. Αν πάλι δεν θα ήθελες να στο κάνουν αυτό τότε σκέψου το καλύτερα.

 

Γενικά μην κάνεις ότι δεν θα ήθελες να σου κάνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντελώς ρεαλιστικά το να έχει κάποιος σχέση δε νομίζω ότι τον εμποδίσει να φλερτάρει/ βγεί/ κάνει σεξ/ παραλληλη σχέση με κάποιον άλλον, όπως και να τον πλησιάσει κάποιος άλλος. Όλα εξαρτώνται από το σύστημα αξιών του καθενός. Προσωπικά δε θα πλησιαζα ποτέ κάποιον δεσμευμένο κι ούτε θα άφηνα να με πλησιάσουν όντας δεσμευμένη. Τυχαίνει βεβαίως πολλές φορές να πιάσω κουβέντα με κάποιον π.χ. σε δουλειά ή σεμινάριο κτλ και πάντα ανεφέρω το φίλο μου  προκειμένου να ξεκαθαρίσει κατάσταση, κι όταν μια φορά μου έτυχε κάποιος να μου ζητήσει να βγούμε απλά τον απέρριψα κι όσο μπορούσα τον απέφευγα. Ο ts μπορεί να κάνει ότι θέλει, αλλά εννοείται πως υπάρχει η πιθανότητα η κοπέλα να τον βλέπει απλά φιλικά, ή/και  και να χαζοφλερτάρει για να επιβεβαιώνεται. Επίσης εμένα θα με προβλημάτιζε και λίγο η συμεριφορά, αφού σε περίπτωση που όντως ενδιαφέρεται, προφανώς δεν θέλει πλέον τον φίλο της και τον κρατάει ως καβατζα (όχι και τόσο έντιμο). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η συμπεριφορα;;;δηλαδη;;

(πάντα σε περίπτωση που ενδιαφέρεται) ότι δείχνει τον ενδιαφέρον της ενώ βρίσκεται σε σχέση. Που σημαίνει ότι είτε θέλει κάτι εντελώς πρόσκαιρο κι άρα δεν έχει πρόβλημα να απατήσει, είτε ότι δεν θέλει πλέον τον φίλο της αλλά αντί να χωρίσει άμεσα, περιμένει να βρει τον επόμενο. Αυτού του είδους τις συμπεριφορές δεν τις εκτιμώ ιδιαιτέρως (ανεξαρτήτως φύλου), γιατί συνηθως είναι κι ένδειξη εγωιστικού ατόμου, αλλά αυτή είναι η προσωπική μου γνώμη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...